Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Л812.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Иваницкий Г. К. 
Моделирование процесса экструзии в предматричной зоне и в матрице при обработке растительного сырья / Г. К. Иваницкий, Ю. А. Шурчкова, Н. Л. Радченко // Пром. теплотехника. - 2011. - 33, № 6. - С. 32-38. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Разработана модель, которая описывает экструзионные процессы в предматричной зоне и в матрице шнекового экструдера. В модели рассмотрено стационарное течение вязкопластичного жидкого продукта как в кольцевом коническом канале предматричной зоны, так и в цилиндрическом канале матрицы. Полученные уравнения позволяют рассчитать изменение давления, температуры, вязкости и скорости потока, а также величины сдвиговых напряжений по длине канала.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л812.3-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14162 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Севостьянов І. В. 
Методика проектного розрахунку гідроімпульсного вібропреса для попереднього потокового віброударного зневоднення вологих дисперсних матеріалів / І. В. Севостьянов, Р. Д. Іскович-Лотоцький, В. С. Любин // Автоматизація виробн. процесів у машинобуд. та приладобудуванні : укр. міжвід. наук.-техн. зб. - 2011. - Вип. 45. - С. 346-352. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Наведено методику проектного розрахунку гідроімпульсного вібропреса для попереднього потокового віброударного зневоднення вологих дисперсних матеріалів, що дозволяє визначати оптимальні конструктивні параметри вібропреса та параметри навантаження оброблюваного матеріалу на підставі його фізико-механічних характеристик та за умови забезпечення максимальної продуктивності та мінімальної енергоємності зневоднення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л812.3-51-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28588 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Радченко Н. Л. 
Теплообмін і гідродинаміка при екструзійній обробці рослинної сировини : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.14.06 / Н. Л. Радченко; НАН України, Ін-т техн. теплофізики. - К., 2012. - 24 c. - укp.

На основі комплексних досліджень вперше визначено характер зміни температури, тиску, вологовмісту в каналах передматричної зони (ПМЗ) і в матричній зоні (МЗ) екструдера, обгрунтовано їх вплив на якісні показники екструдату на виході. Встановлено механізм формування структури сировини в кожній з функціональних зон, а також в ПМЗ і МЗ екструдера. На основі експериментальних і теоретичних досліджень визначено час перебування частинок сировини в каналі екструдера та в ПМЗ і МЗ для досягнення необхідної якості продукту. Вперше розроблено математичну модель, яка з урахуванням основних визначальних факторів описує гідродинамічні та теплообмінні процеси, що протікають в ПМЗ і МЗ екструдера й яка може бути застосована у разі розрахунку різних типів екструдерів та для різного виду сировини. Визначено оптимальні параметри проведення процесу екструзійної обробки для підвищення ефективності роботи екструдера та забезпечення високої якості одержаного продукту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л812.3-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА392075 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Севостьянов І. В. 
Технологія та обладнання для віброударного зневоднення вологих дисперсних матеріалів : монографія / І. В. Севостьянов; Вінницький національний аграрний університет. - Вінниця : ВНАУ, 2020. - 303 c. - Бібліогр.: с. 246-264 - укp.

Розглянуто теоретичні основи процесів та обладнання для потокового віброударного зневоднення вологих дисперсних матеріалів, які є вторинним продуктом харчових і переробних виробництв та можуть після зневоднення використовуватись як цінні добавки для сільськогосподарських кормів або як паливо. Наведено технологічні та конструктивні схеми, динамічні та математичні моделі процесів та обладнання для віброударного зневоднення. Запропоновано методику проєктного розрахунку та перспективні схеми промислових установок. Теоретичні дослідження та розрахунки підтверджено експериментами на дослідному обладнанні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л111.6 + Л812.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА848974 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Стадник І. Я. 
Обґрунтування нагнітального процесу формувальних машин : монографія / І. Я. Стадник, В. А. Піддубний; Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. - Тернопіль : Тернопіл. нац. техн. ун-т ім. Івана Пулюя, 2020. - 331 c. - Бібліогр. в кінці розд. - укp.

Продовжено розгляд обґрунтування раціональних параметрів та конструкційного виконання валкових робочих органів у формувальних машинах і шляхи удосконалення їх роботи. Розглянуто методики проведення експериментальних досліджень та способи обробки одержаних результатів. Проведено аналіз факторів впливу на процес нагнітання валками та їх режимів роботи, на основі чого вибрано найбільш важливі, що визначають динаміку тисків в середовищі з урахуванням дисипативних явищ; динаміку газорідинних середовищ за лінійних законів зміни тисків; динаміку газорідинної системи за синусоїдального закону зміни тиску. Основна частина роботи спрямована на розкриття та проєктування ефективної роботи валкових робочих органів, системних впливів на спрацювання валкових робочих органів і визначення корозійно-механічного зношування валків і шляхи забезпечення довговічності та надійності машини при проєктуванні, виготовленні й експлуатації машин. Подано ґрунтовний аналіз взаємозв'язків між конструктивними, технологічними параметрами та термодинамікою середовищ вузла нагнітання. Проведено теоретичні аспекти механізму формування мікробних біоплівок на поверхні технологічного обладнання та розглянуто чинники, які впливають на мікробну адгезію та формування біоплівок на технологічному обладнанні в харчовій промисловості. Подано сучасні конструктивні та технологічні рішення режимних параметрів валкового вузла нагнітання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л812.3-5 + Л830.22-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА851585 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського