Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=М132.021.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Пех П. А. 
Обгрунтування параметрів та структури рамних деревнопильних ліній (на прикладі лісопильних підприємств України) : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.05.07 / П. А. Пех; Укр. держ. лісотехн. ун-т. - Л., 1999. - 17 c. - укp.

Проведено експериментальні та теоретичні дослідження процесів функціонування устаткування рамних лісопиляних ліній з урахуванням впливу на них усієї сукупності випадкових факторів. Вперше виявлено, що їх достовірною математичною моделлю є багатофазова багатоканальна система масового обслуговування з узагальненим ерлангівським вхідним потоком і часом обслуговування. Запропоновано номограми для розрахунку параметрів отриманої моделі. Набули подальшого розвитку алгоритми і програми імітаційного моделювання тривалості виробничих операцій лісопиляння. Удосконалено алгоритми та програми імітаційного моделювання автоматизованих ліній послідовного агрегатування. Вперше розроблено алгоритм та програму імітаційного моделювання рамних лісопиляних ліній, які працюють зі 100 %-ою брусовкою. Визначено залежності коефіцієнта використання робочого часу лісопиляного потоку від параметрів устаткування і технологічних процесів. Наведено методику розрахунку оптимальних параметрів рамних лісопиляних ліній.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М132.021.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА308088 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Новіцький Я. М. 
Обгрунтування конструкційних параметрів урухомника в удосконалених колодопильних рамах / Я. М. Новіцький, В. Р. Пасіка // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2019. - № 910. - С. 59-62. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розроблено структурну та конструктивну схеми урухомника корбово-поковзневого механізму, в якому точка, що з'єднує корбу і гонок, рухається по колу, центр якого зміщений відносно точки обертання корби. Урухомник складається з двох зубчастих коліс, одне з яких нерухоме, і з міжосьовою відстанню, що дорівнює половині ходу поковзня. Урухомчу точку гонка прикріплено до рухомого колеса на заданій відстані від осі обертання. Це уможливлює заміну в урухомнику кулачкової пари на зубчасту.


Індекс рубрикатора НБУВ: М132.021.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Павлюк Р. В. 
Загострювання сталевих пилок абразивним кругом з перервною робочою поверхнею : монографія / Р. В. Павлюк, М. І. Пилипчук, В. В. Шостак; Національний лісотехнічний університет України. - Львів : ЗУКЦ, 2020. - 158 c. - Бібліогр.: с. 118-127 - укp.

Висвітлено результати теоретичних і експериментальних досліджень процесу загострювання рамних та круглих пилок абразними кругами з перервною поверхнею. Встановлено закономірності впливу режимів загострювання на температурні, якісні та стійкісні показники процесу загострювання. Розроблено нову конструкцію збірного абразивного круга з перервною робочою поверхнею. Одержано рівняння регресії, які дають змогу врахувати взаємодію чинників (кількість перерв абразивного круга, подача на врізання і швидкість різання) на температуру, твердість і шорсткість робочих поверхонь зубця пилки. Розроблено математичну модель нового абразивного круга з перервною робочою поверхнею, що враховує час теплового насичення поверхні зубця пилки та дає змогу визначати раціональну довжину робочої поверхні круга. Побудовано математичну модель визначення показника оцінювання стійкості пилок щодо спрацювання - площі спрацювання леза зубців залежно від шляху різання та кількості перерв абразивного круга, на основі якої визначено межу спрацювання лез і довжину граничного шляху різання для сталевих пилок, загострених суцільним і перервним абразивними кругами. Удосконалено метод визначення граничного шляху різання на підставі отриманої залежності площі спрацювання леза зубців пилки від шляху різання, що дає змогу визначати період стійкості щодо спрацювання сталевих пилок.


Індекс рубрикатора НБУВ: М132.021.1-52-08

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА864727 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського