Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=М321.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Валько М. І. 
Визначення оптимальних технологій з використанням математичного програмування / М. І. Валько, В. В. Крючковський, Є. В. Піскун // Пробл. лег. и текстил. пром-сти. - 2003. - № 1. - С. 114. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: М315 + М321.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16407 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Ковтун С. И. 
Гигиенические свойства льносодержащих двухслойных текстильных материалов / С. И. Ковтун, С. Н. Березненко, Н. П. Супрун // Пробл. лег. и текстил. пром-сти. - 2004. - № 1. - С. 295. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: М321.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16407 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Мєшков Ю. Е. 
Модифіковані льняні волокна - новий вид бавовно-подібних натуральних волокон / Ю. Е. Мєшков // Пробл. лег. и текстил. пром-сти. - 2004. - № 1. - С. 118-120. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто питання переробки льняного волокна в суміші з бавовняним, віскозним і шерстяними волокнами на обладнанні бавовняно-паперових виробництв та визначено вимоги до короткого льняного волокна для подальшої його модифікації.


Індекс рубрикатора НБУВ: М321-31 + М321.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16407 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Бухонька Н. П. 
Параметры структуры трикотажа комбинированного переплетения из льносодержащей пряжи / Н. П. Бухонька, Ф. А. Моисеенко // Пробл. лег. и текстил. пром-сти. - 2004. - № 1. - С. 74-78. - Библиогр.: 11 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: М321.5 + М38-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16407 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Краснянська О. М. 
Розробка ресурсозберігаючої технології котонування лляних волокон : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.19.03 / О. М. Краснянська; Херсон. держ. техн. ун-т. - Херсон, 2004. - 22 c. - укp.

Розроблено ресурсоощадну технологію виготовлення льонобавовняної пряжі та тканин за технологією переробки бавовни з використанням фізико-механічного котоніну електроімпульсного способу обробки. Установлено, що на процес даної обробки короткого льоноволокна найбільше впливає час дії електричних розрядів. Виявлено, що найкращі прядівні показники волокна після процесу котонування досягаються за умов використання льоноволокна зі ступенем засміченості 7 %, якщо час електроімпульсної обробки не перевищує 5 хв, а напруга електричних потенціалів - 36 кВ. Розроблено оптимальні технологічні режими одержання котоніну для подальшого виготовлення пряжі кардної системи прядіння бавовни. Установлено, що у разі використання у текстильному виробництві від 30 % до 50 % льоноволокна, котонованого за допомогою електричних розрядів у воді, міцність виробленої льонобавовняної пряжі та тканини збільшується на 2 % - 3 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: М321.5 + М325

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА333765 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Бухонька Н. П. 
Розробка технології в'язання кулірного трикотажу комбінованого переплетення з льномісткої та льняної пряжі : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.19.03 / Н. П. Бухонька; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. - К., 2004. - 18 c. - укp.

На підставі теоретичного аналізу особливостей структури та процесу в'язання трикотажу чотирирядного похідно-комбінованого переплетення обгрунтовано нахил остовів петель ластику 2 + 1, утворених голками циліндра, в площині полотна у протилежні боки в одному та суміжних петельних рядах, що зумовлює зигзагоподібну будову петельних стовпчиків та утворення чарункової фактури. Одержано математичні залежності показників структури та фізико-механічних властивостей трикотажу даного переплетення з бавовняно-, акрило- та чистольняної пряжі від основних технологічних параметрів процесу в'язання.


Індекс рубрикатора НБУВ: М380.231 + М321.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА329335 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Бойко Г. А. 
Перспективи використання сумішного прядива на основі волокон льону олійного з натуральними та хімічними волокнами / Г. А. Бойко, М. Й. Расторгуєва // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2013. - Вип. 13, т. 7. - С. 116-120. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Мета роботи - створення сумішей прядива волокон льону олійного з хімічними та натуральними волокнами, поєднуючи їх переваги для покращання їх фізико-механічних і гігієнічних властивостей.


Індекс рубрикатора НБУВ: М321.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Бойко Г. А. 
Товарознавча оцінка змішаної пряжі з волокнами льону олійного для трикотажних виробів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.08 / Г. А. Бойко; Луц. нац. техн. ун-т. - Луцьк, 2014. - 20 c. - укp.

Здійснено теоретичні та експериментальні дослідження споживчих властивостей змішаної пряжі на основі волокон льону олійного для виготовлення трикотажних виробів. Проведено товарознавче оцінювання фізико-механічних і гігроскопічних властивостей нової змішаної пряжі на основі волокон льону олійного, виявлено вплив додавання хімічних і натуральних волокон на споживчі властивості одержаної пряжі. Визначено, що використання інших волокон у суміші з волокнами льону олійного сприяє підвищенню міцності пряжі та збереженню високих показників гігроскопічності. Доведено можливість застосування вітчизняної екологічно чистої сировини - волокон льону олійного в суміші з іншими натуральними та хімічними волокнами з метою одержання змішаної пряжі для виготовлення трикотажних виробів, показники якості якої відповідають вимогам чинних нормативних документів до льоновмісної пряжі. Визначено комплексний показник якості та інтегральний показник конкурентоспроможності досліджуваних зразків змішаної пряжі. Економічно обгрунтовано доцільність виробництва змішаної пряжі з волокнами льону олійного, що має переваги над пряжею з волокнами льону-довгунця та може бути рекомендований для виготовлення трикотажних виробів.


Індекс рубрикатора НБУВ: М321.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА409333 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Бойко Г. А. 
Конкурентоспроможна змішана пряжа з волокнами льону олійного як альтернатива імпортованій сировині / Г. А. Бойко, Л. А. Чурсіна // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2015. - Вип. 15, т. 1. - С. 9-15. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Мета роботи - створення нового асортименту змішаної пряжі на основі волокон льону олійного з покращеними споживними властивостями за рахунок додавання натуральних і хімічних волокнистих компонентів, які сприяють підвищенню якісних показників пряжі, з метою одержання високоякісних екологічно чистих текстильних товарів широкого вжитку для забезпечення конкурентоспроможності вітчизняного ринку текстильної продукції.


Індекс рубрикатора НБУВ: М321.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського