Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (12)
Пошуковий запит: (<.>U=М801.115.4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Базилюк К. Ф. 
Удосконалення технологічних процесів одержання фотополімерних друкарських форм : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / К. Ф. Базилюк; Укр. акад. друкарства. - Л., 2000. - 19 c. - укp.

Систематизовано патентні, літературні та експериментальні дані про фотополімеризаційноздатні матеріали (ФПМ) і форм на їх основі. Створено бази даних відповідно до систематизованої інформації. Розроблено інформаційно-пошукову систему керування наведеними базами. Досліджено параметр розчинності як характеристику сумісності полімерів з розчинниками та пластифікаторами. Запропоновано математичні моделі областей розчинності для певних типів полімерів, які апробовано під час дослідження розчинності полівінолового спирту. Розроблено методику оцінювання світочутливості ФПМ, які мають найбільший вплив на формування трапецієподібного профілю найменшого друкувального елемента рельєфного зображення форми. Проаналізовано залежність величини експозиції, необхідної для формування стійкого друкувального елемента форми, від концентрації та типу фотоініціатора у складі ФПМ. Розроблено метод розрахунку оптимальної концентрації фотоініціатора, необхідної для формування стійкого друкувального елемента.


Індекс рубрикатора НБУВ: М801.115.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА309938 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Мервінський Р. І. 
Фізико-хімічні основи технології формування макро- та мікрорельєфних носіїв інформації з фотополімеризаційноздатних матеріалів на основі олігоефіракрилатів : Автореф. дис... д-ра техн. наук : 05.05.01 / Р. І. Мервінський; Укр. акад. друкарства. - Л., 1999. - 36 c. - укp. - рус.

Дисертацію присвячено дослідженням впливу структури фотополімеризаційноздатних матеріалів (ФПМ) на основі олігоефіракрилатів і олігокарбонатметакрилатів, які використовуються в технологіях макро- (фотополімерні друкарські форми) і мікрорельєфних (оптичні диски) засобів збереження і тиражування інформації (ЗЗІ), на їх фізичні, фізико-хімічні та технологічні властивості. Наявність низькосиметричних надмолекулярних утворень, обумовлених хімічною природою олігомерів, впливає на кінетику фотохімічного формування (ФХФ), визначає нелінійно-оптичні властивості досліджених ФПМ, фізико-механічні та експлуатаційні властивості виробів з них. Теоретичні й експериментальні дослідження складових композицій показали, що під час ФХФ ФПМ і виробів з них основну структуроутворюючу роль відіграють фрагменти, що містять спряжені pi-електрони (фталатні або малеїнатні групи олігомерів). Оцінено розміри надмолекулярних утворень і мікропустот (вільних об'ємів) в залежності від складових композицій, режимів ФХФ і впливу зовнішніх полів різної природи. Встановлено закономірності змін енергетичного стану олігомер-полімерних матриць при введенні фото- (пігменти для друкарських фарб) та електроактивних (сегнетоелектрики) наповнювачів. Для адекватного опису властивостей фотополімеризаційноздатних фарб пропонується використання співвідношень Крамерса-Кроніга, нормованих на спектральну чутливість ока. Доведено доцільність додаткових обробок виробів для ЗЗІ у високочастотному електромагнітному полі, що дозволяє прискорити процес термообробки на 2-3 порядки, поліпшити експлуатаційні властивості і ресурс працездатності. Проведені дослідження дозволяють прогнозува

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М801.115.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА305669 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сельменська (Гуменюк) З. М. 
Інтенсифікація технології виготовлення друкарських форм з фотополімеризаційноздатних матеріалів із використанням магнітної обробки : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.05.01 / З. М. Сельменська (Гуменюк); Укр. акад. друкарства. - Л., 1999. - 17 c. - укp. - рус.

На основі проведених досліджень зміни властивостей фотополімеризаційноздатних матеріалів при обробці рідких фотополімеризаційноздатних композицій магнітним полем, встановлено, що дія магнітного поля викликає перебудову і впорядкування структури фотозатвердженого матеріалу на різних морфологічних рівнях, що приводить до утворення щільно упакованої та стійкої до тривалих циклічних навантажень однорідної регулярної сітки, і таким чином, сприяє поліпшенню механічних і деформаційних властивостей фотополімерних друкарських форм. Проведені лабораторні дослідження фотополімерних друкарських форм на основі оброблених магнітним полем рідких фотополімеризаційноздатних композицій підтверджені результатами виробничих випробувань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М801.115.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА306117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Благодір О. Л. 
Вплив одночасної дії УФ-опромінення і магнітного поля у процесах реєстрації інформації / О. Л. Благодір, О. М. Величко, Т. Г. Осипова // Технологія і техніка друкарства. - 2015. - № 4. - С. 39-34. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проведено дослідження одночасного впливу УФ-опромінювання і магнітного поля, створеного електромагнітом з регулюванням сили струму, на твердіння фотополімеризаційноздатних шарів на основі олігоефіракрилатів. Модельна установка складалася з П-подібної конструкції електромагніта, лампи ЛУФ-80 та підставки для розміщення опромінювальних об'єктів. Дослідження структурних змін в модельних зразках проводили за допомогою метода інфрачервоної спектроскопії багаторазового повного порушеного внутрішнього відбивання. Встановлено ефективність дії магнітного поля, заданого струмом в 1 а, практично незалежно від напрямку його взаємодії з потоком УФ-опромінення. Результати дослідження сприяють розробленню пристроїв будь-якої конфігурації для закріплення фотополімеризаційноздатних шарів комбінуючи УФ-опромінення і оброблення магнітним полем. Задаючи параметри відстані до об'єктів, часу і потужності джерел УФ-опромінювання і магнітного поля можливо розрахувати продуктивність процесу для прогнозування керування товщиною сирих шарів УФ-лаків і УФ-фарб, застосовуючи системи з анілоксовими валиками як накочуванням, так і камер-ракельним способом.


Індекс рубрикатора НБУВ: М801.115.4 + М86/87

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72515 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Цуца Н. М. 
Формування фотополімерного рельєфу друкарський форм з олігомерів : Дис... канд. техн. наук: 05.05.01 / Н. М. Цуца; Українська академія друкарства. - Львів, 1996. - 168 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: М801.115.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: ДС50738 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського