Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (4)Книжкові видання та компакт-диски (30)
Пошуковий запит: (<.>U=Н331.653$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 21
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Сторожук Н. А. 
Проблема использования золы ТЭС в технологии бетона / Н. А. Сторожук, Т. М. Павленко, Т. Н. Дехта // Вісн. Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - 2006. - № 2. - С. 41-49. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Предложен усовершенствованный способ вакуумной обработки бетонных смесей высокой водопотребности. За счет вакуумирования осуществлено управление водопотребностью золобетонов, что дало возможность получать бетоны достаточно высокой прочности при умеренном расходе цемента. Отмечено, что эффективность вакуумной обработки существенно повысится при введении в бетонную смесь электролитов в количестве 0,4 - 0,5 % от расхода цемента. В этом случае прочность бетона повышается в 1,8 - 2 раза в сравнении с виброуплотненным.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Павленко Т. М. 
Вібровакуумовані дрібнозернисті золошлакові бетони : автореф. дис... канд. техн. наук / Т. М. Павленко; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - Д., 2008. - 21 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653 + Н626.102.165.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА356089 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Попов С. В. 
Дрібнозернисті щільні бетони зі спеціальними властивостями на заповнювачах із кам'яновугільних і антрацитових золошлакових матеріалів ТЕС Донбасу : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.05 / С. В. Попов; Донбас. держ. акад. буд-ва і архіт. - Макіївка, 2003. - 20 c. - укp.

Теретично та експериметально обгрунтовано можливість використання кам'яно-вугільних і антрацитових золошлакових сумішей (ЗШС) ТЕС Донбасу поточного виходу з широким діапазоном складу та властивостей у дрібнозернистих щільних бетонах зі спеціальними властивостями. Вивчено закономірності формування міжфазного контактного шару цементний камінь - зола, цементний камінь - шлак. Оптимізовано склади бетонів на кам'яновугільних і антрацитових золошлакових відходах поточного виходу Зуєвської, Вуглегірської та Старобешевської ТЕС. Установлено оптимальні технологічні параметри виробництва бетонних сумішей на кам'яновугільних і антрацитових ЗШС ТЕС Донбасу, визначено їх міцнісні та деформаційні властивості. Досліджено спеціальні властивості та встановлено раціональні напрямки використання дрібнозернистих щільних бетонів на заповнювачах з ЗШС ТЕС Донбасу для виготовлення елементів шахтного кріплення, що працюють за умов агресивних вод, для конструкцій теплових агрегатів, що експлуатуються за високих температур; для ремонту та відновлення будівель і споруд.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653 + Н626.102.165.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА325847 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Гоц В. І. 
Ефективні будівельні матеріали та вироби на основі активованих паливних зол і шлаків : автореф. дис... д-ра техн. наук : 05.23.05 / В. І. Гоц; Київ. нац. ун-т буд-ва. і архіт. - К., 2009. - 36 c. - укp.

Розкрито синергетичні ефекти та вивчено особливості проходження процесів гідратації й структуроутворення з урахуванням способів активації золошлакового компонента. Розроблено новий методологічний підхід до оцінки активності золошлакових відходів різного складу та структури, що грунтується на визначенні коефіцієнтів реакційної здатності золи та ефективності її активації. Наведено принципи композиційної побудови ефективних будівельних матеріалів і виробів з високим вмістом паливних зол та шлаків, що полягають у призначенні способу активації зол залежно від їх фізичного та хімічного складу, а також у введені комплексних домішок, які забезпечують направлене формування структури і властивостей цементного каменю та бетону. Розроблено енерго- та ресурсоощадні технології утилізації паливних зол і шлаків для одержання ефективних будівельних матеріалів і виробів із підвищеними експлуатаційними властивостями. Удосконалено технологію синтезу ніздрюватого скла з використанням золи та шлаку від спалювання твердих побутових відходів. Наведено результати виробничих випробувань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н325 + Н331.653 + Н626.102.653 + Л45

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА366794 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ondova M. 
X-ray fluorescence method and thermal analysis of concrete prepared based on a share of fly ash and various chemical admixtures / M. Ondova, N. Stevulova, L. Meciarova // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2013. - № 756. - С. 193-199. - Бібліогр.: 16 назв. - англ.

Зазначено, що використання золи в бетоні для часткової заміни цементу має багато переваг. Це призводить до збільшення кількості в'яжучого та покращує оброблюваність свіжого бетону, тому що зола поводиться як твердий розріджувач. Застосування золи в поєднанні з розріджувачами є дуже ефективним способом, оскільки вона значно покращує оброблюваність свіжого бетону. Що стосується характеристик нижчого класу свіжого бетону, основна перевага використання золи з розріджувачами є доповненням в'яжучого, особливо часток розміром до 0,25 мм. У той же час зола перешкоджає сегрегації м'якого та рідкого свіжого бетону, та сприяє більш високій однорідності структури та кращій якості бетонних поверхонь. Пуццоланова реакція викликає підвищену міцність сумішей з золою, структуру та пористість. Тим не менш, результати досліджень механічних властивостей золи - бетонних композиційних матеріалів з різними хімічними домішками показали відхилення в міцності. Мета роботи - моніторинг цих відхилень за допомогою рентгенівського флуоресцентного методу та термічного аналізу та їх подальша оцінка.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Лащівський В. В. 
Міцність модифікованих золошлакобетонів / В. В. Лащівський // Ресурсоеконом. матеріали, конструкції, будівлі та споруди : зб. наук. пр. - 2013. - Вип. 25. - С. 111-118. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Наведено результати експериментальних досліджень міцності модифікованих золошлакобетонів та схему проектування їх складів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Завражнов И. В. 
Об использовании шлаков электросталеплавильного производства в бетонах / И. В. Завражнов // Бетон и железобетон в Украине. - 2002. - № 4. - С. 18-22. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

На основании проведенных исследований установлена целесообразность применения электросталеплавильного шлака (в частности, на производстве Оскольского электрометаллургического комбината) в легких и тяжелых бетонах классов В15-В30. При этом определена возможность замены таким шлаком части цемента (до 10 %) и мелкого заполнителя - кварцевого песка (до 30 %) без снижения прочности и долговечности.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22773 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Чорна І. В. 
Композиційні в'яжучі, бетони і розчини з використанням пилу-виносу клінкеровипалювальних печей : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / І. В. Чорна; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2013. - 20 c. - укp.

Експериментально обгрунтовано можливість одержання композиційних в'яжучих низької водопотреби на основі портландцементу, пилу-виносу обертових клінкеровипалювальних печей та доменного гранульованого шлаку, а також бетонів і будівельних розчинів на їх основі з високими показниками будівельно-технічних властивостей. Встановлено особливості впливу складу, питомої поверхні, виду та кількості суперпластифікатора на реологічні та структурно-механічні властивості, ступінь гідратації та міцність композиційних в'яжучих систем, що включають пил-виносу. Одержано комплекс кількісних залежностей та експериментально-статистичних моделей, що розкривають вплив основних технологічних факторів та ефектів їх взаємодії на фізико-механічні властивості в'яжучих, бетонів та розчинів. Розроблено із застосуванням таких моделей методи проектування складів бетонних і розчинових сумішей на основі цементо-пилошлакових в’яжучих, що забезпечують необхідні показники їх експлуатаційних властивостей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л456.425 + Н331.653 + Н332

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА399652 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Марчук В. В. 
Ефективні бетони та розчини на основі золовмісних композиційних цементів з добавками поліфункціональних модифікаторів : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / В. В. Марчук; Нац. ун-т вод. госп-ва та природокористування. - Рівне, 2014. - 20 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л456 + Н331.653 + Н626.102.653

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА407867 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
10.

Лащівський В. В. 
Жаростійкі золошлакобетони на основі сухих модифікованих сумішей : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / В. В. Лащівський; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. - О., 2012. - 20 c. - укp.

Досліджено жаростійкі золошлакобетони, модифіковані комплексною домішкою, що містить фтористий активатор - кремнефторид натрію і суперпластифікатор - С-3. Введення домішки кремнефторида натрію (1 - 2 %) викликає істотний ефект активації цементно-зольних в'яжучих внаслідок збільшення ступеня гідратації цементу, а також хімічного зв'язування гідроксиду кальцію золою-виносу. Додатковий ефект спостерігається за введення в цементно-зольні в'яжучі домішки суперпластифікатору. Домішка фтористого активатору за спільного введення його з суперпластифікатором призводить до уповільнення темпу падіння рухливості бетонних сумішей, зменшує загальну та відкриту пористість золошлакобетонів, середній розмір пір, покращує однорідність їх розподілу. На основі одержаних емпіричних залежностей розроблено алгоритм проектування складів модифікованих золошлакобетонів з заданими значеннями легкоукладальності та міцності на стиск. Для них також характерні підвищена термостійкість, менші усадочні деформації за нормального тверднення та за нагрівання. Запропоновано оптимальні технологічні параметри одержання модифікованих золошлакобетонів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653 + Н626.102.653

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА391266 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Нетеса Н. И. 
Легкие бетоны с золой уноса Приднепровской ТЭС / Н. И. Нетеса, Д. В. Паланчук, А. Н. Нетеса // Наука та прогрес трансп. Вісн. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. - 2013. - № 5. - С. 137-145. - Библиогр.: 14 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72605 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
12.

Дворкін Л. Й. 
Жаростійкі золошлакобетони на основі сухих модифікованих сумішей : монографія / Л. Й. Дворкін, О. Л. Дворкін, В. В. Лащівський; Нац. ун-т вод. госп-ва та природокористування. - Рівне : НУВГП, 2013. - 156 c. - Бібліогр.: с. 144-154 - укp.

Висвітлено нові результати експериментальних досліджень модифікованих золошлакобетонів комплексною домішкою, що містить суперпластифікатор і кремнефторид натрію. Наведено вдосконалену методику розрахунку складів жаростійких модифікованих золошлакобетонів. Розроблено технологію виготовлення жаростійких золошлакобетонів на основі сухих модифікованих сумішей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653 + Н331.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА786635 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Грабовчак В. В. 
Лужні золовмісні цементи та бетони на їх основі : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / В. В. Грабовчак; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2013. - 20 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653 + Н626.102.653 + Л456.4-32

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА399384 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
14.

Ракша Л. В. 
Модифіковані шлаколужні бетони з підвищеними демпфувальними властивостями / Л. В. Ракша // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 1999. - № 2. - С. 37-40. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653 + Н626.102.165.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
15.

Большаков В. И. 
Контактная прочность механоактивированных мелкозернистых бетонов из доменных гранулированных шлаков / В. И. Большаков, М. А. Елисеева, С. А. Щербак // Наука та прогрес трансп. Вісн. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. - 2014. - № 5. - С. 138-149. - Библиогр.: 24 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72605 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
16.

Stechyshyn M. 
Durability properties of high volume fly ash selfcompacting fiber reinforced concretes / M. Stechyshyn, M. Sanytskyy, O. Poznyak // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2015. - № 3/11. - С. 49-53. - Бібліогр.: 10 назв. - англ.

Показано можливість одержання самоущільнювальних бетонів, що містять велику кількість додаткових цементувальних матеріалів, зокрема золи винесення. Наведено результати досліджень реологічних властивостей фіброармованих самоущільнювальних бетонних сумішей (СУБС) із високим вмістом золи винесення та домішками, що регулюють плинність і в'язкість бетонних сумішей. Встановлено, що заміна 55, 70 і 85 мас. % в'яжучого золою винесення надає можливість одержувати СУБС із класом за розпливом конуса SF2, умовною в'язкістю T500 = 5 с і повітрозахопленням 0,4 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Аббасова А. Р. 
Технологія та властивості вібровакуумзолобетону : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / А. Р. Аббасова; ДВНЗ "Придніпр. держ. акад. буд-ва та архітектури". - Дніпропетровськ, 2015. - 24 c. - укp.

Вперше запропоновано й експериментально підтверджено наукову гіпотезу одержання золобетонів з високими фізико-механічними властивостями на основі лежалої золи з використанням вібровакуумування. Вперше з використанням апарату математичної фізики та теорії функцій комплексного змінного запропоновано математичну модель вібровакуумування золобетонних сумішей та на її основі розроблено теорію вакуумної обробки віброущільнених золобетонних сумішей. Вперше виявлено нові закономірності в складі золобетонних сумішей, призначених для ущільнення вібровакуумуванням, що полягають у раціональній рухливості золобетонної суміші, за якої досягається найбільша міцність вакуумзолобетону. Вперше обгрунтовано раціональні режими ущільнення золобетонних сумішей вібровакуумуванням і розроблено нове вакуумне обладнання. Вперше теоретично обгрунтовано технологію одержання високої структурної міцності вакуумзолобетонів відразу ж після формування виробу. Вперше одержано закономірності основних експлуатаційних властивостей вібровакуумзолобетону (щільності, міцності, структурної міцності, морозостійкості, пористості, водопоглинання, капілярного зволоження, усадки, набухання).


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653 + Н626.102.653 + Н626.105.66

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА419967 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Кривенко П. В. 
Високоміцні шлаколужні цементи для швидкого ремонту та зведення бетонних споруд / П. В. Кривенко, О. М. Петропавловський, Г. В. Вознюк, С. О. Лакуста // Ресурсоеконом. матеріали, конструкції, будівлі та споруди : зб. наук. пр. - 2016. - Вип. 33. - С. 62-68. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Описано дослідження з направленої модифікації високоміцних шлаколужних цементів для використання у розчинах і бетонах при швидкому ремонті пошкоджених та зведенні нових бетонних споруд та представлено одержані результати.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Дворкін О. Л. 
Самоущільнювальні цементно-зольні бетони / О. Л. Дворкін // Ресурсоеконом. матеріали, конструкції, будівлі та споруди : зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 31. - С. 76-85. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Досліджено можливість використання золи-виносу різної дисперсності при виготовленні бетонів з покращеними будівельно-технічними властивостями з литих самоущільнювальних пластифікованих бетонних сумішей. Одержано комплекс експериментально-статистичних моделей властивостей литих самоущільнювальних пластифікованих бетонних сумішей, бетонів на їх основі і проведено їх відповідний аналіз.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.653

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Валовой О. І. 
Сучасні матеріали для підсилення залізобетонних згинальних елементів / О. І. Валовой, Д. В. Попруга // Ресурсоеконом. матеріали, конструкції, будівлі та споруди : зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 31. - С. 229-235. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Наведено результати випробування фізико-механічних характерних зразків бетонних кубів та призм, виготовлених з бетону на відходах гірничо-збагачувальних комбінатів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-09 + Н331.653

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського