Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Н582.12$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Моторный Н. А. 
Эффективная граничная плотность грунта искусственного основания / Н. А. Моторный // Вісн. Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - Д., 2000. - № 7. - С. 43-45. - Библиогр.: 5 назв. - рус.

С использованием теоретических обоснований и опытных данных установлена эффективная граничная плотность грунта искусственного основания, которая практически не подвержена разуплотнению при обводнении грунта замачиванием сверху аварийными утечками или замачиванием снизу при подтоплении территории.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н582.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Киричек Ю. А. 
Нелинейные методы расчета осадок фундаментов мелкого заложения / Ю. А. Киричек, А. В. Трегуб // Вісн. Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. - 2008. - № 3. - С. 10-13. - Библиогр.: 8 назв. - рус.

Установлено, что многие из существующих методов расчета позволяют найти нелинейную долю осадки оснований фундаментов, однако не нашли практического применения из-за большого количества входящих в них коэффициентов, определяемых опытным путем. Сделан вывод о перспективности развития инженерных методов, в которых используются данные инженерно-геологических изысканий. Доказано, что теоретические решения в нелинейной механике грунтов требуют уточнения и корректировки существующих методов на основании данных экспериментальных исследований.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н582.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кошелєва Н. М. 
Вплив фундаментно-підвальної частини на роботу безкаркасних будинків на деформівній основі (на прикладі монолітного будинку) : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.01 / Н. М. Кошелєва; Держ. НДІ буд. конструкцій (НДІБК). - К., 2002. - 19 c. - укp.

Розглянуто питання якісного та кількісного впливу конструкції фундаментно-підвальної частини (ФПЧ) на напружений стан конструкцій наземної будови монолітних безкаркасних багатоповерхових будинків. Проаналізовано конструктивні системи наземної будови та ФПЧ, методи оцінки напружено-деформованого стану (НДС) конструкцій монолітних безкаркасних будинків. Створено методику визначення величин жорсткісних характеристик з урахуванням деформації зсуву, особливостей конструктивних рішень ФПЧ і конструктивної системи наземної будови монолітних безкаркасних будинків, а також з урахуванням роботи перекриттів. Запропоновано схему апроксимації конструкцій монолітних безкаркасних будинків для їх розрахунків на деформівній основі за умов просадочних грунтів. Розроблено алгоритм розрахунку монолітних будинків як системи наземна будова - ФПЧ - деформована основа, який базується на зазначеній методиці, та алгоритм розрахунку міцності надфундаментної стіни даних будинків як системи стіна - фундамент - деформована основа з урахуванням впливу на неї повороту фундаменту. Оцінено достовірність результатів розрахунку НДС конструкцій монолітного безкаркасного будинку (за трьох варіантів жорсткісних характеристик), одержаних за трьома розрахунковими схемами: двома схемами рамної аналогії (з урахуванням і без урахування деформації зсуву) та пластичною апроксимацією. Наведено результати аналізу розрахунків і рекомендації з питань методичної послідовності операцій для вибору раціональних варіантів ФПЧ на основі напруженого стану елементів наземної будови будинку на деформівній основі, який включає

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н582.121.5

Шифр НБУВ: РА319515 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Трофимчук О. М. 
Динаміка пористих пружних та пружнопластичних грунтів, що насичені рідиною : Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.15.09 / О. М. Трофимчук; НАН України. Ін-т гідромеханіки. - К., 1999. - 32 c. - укp.

Дисертацію присвячено побудові та застосуванню моделей пористого пружного та пружнопластичного середовищ, що насичені рідиною, для розв'язку задач динаміки грунтів та сейсмостійкості споруд, розташованих на насичених водою грунтах. Моделі реалізовано аналітичними та чисельними методами. Досліджено закономірності формування хвильових полів у пористих пружних, шаруватих та пружнопластичних насичених рідиною середовищах, розподілу контактних напружень, порового тиску і переміщень споруд. За даних умов встановлено, що визначальне значення мають в'язкісна взаємодія твердої та рідкої фаз, а також дилатансія грунту. Достовірність одержаних результатів обумовлено розв'язками модельних задач та порівнянням з експериментальними даними. Результати роботи застосовано для розрахунків динаміки та сейсмостійкості реакторних відділень атомних електростанцій, резервуарів з рідиною та морських гравітаційних платформ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н582.122 + Н582.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА307270 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського