Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>U=О311.19$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Філатов С. В. 
Вплив поперечного профілю кар'єрних автодоріг на опір руху великовантажних автосамоскидів / С. В. Філатов, В. С. Гірін, С. О. Жуков // Систем. технології. - 2002. - Вип. 6. - С. 21-25. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Зазначено, що автотранспортні комунікації глибоких залізорудних кар'єрів мають жорсткі обмеження стосовно ширини транспортних берм. Це ускладнює застосування нових типів великовантажних автосамоскидів, що є необхідним у зв'язку з критичним рівнем амортизації існуючого на підприємствах рухомого складу. Запропоновано нове рішення щодо зниження коефіцієнта опору руху автосамоскида шляхом зміни поперечного профілю проїзної частини кар'єрної автодороги, а також метод визначення його рівня.


Індекс рубрикатора НБУВ: О311.19-022.5 + И168.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Швагер Н. Ю. 
Уменьшение запыленности на автодорогах карьеров за счёт использования раствора бишофита / Н. Ю. Швагер, А. Е. Лапшин, О. В. Нестеренко, И. Н. Ковтун // Пробл. охорони праці в Україні. - 2012. - Вип. 23. - С. 103-108. - Библиогр.: 5 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: О311.19 н63

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70736 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Домнічев М. В. 
Елементи біологічної рекультивації узбіч, як спосіб зменшення пилового навантаження на працівників / М. В. Домнічев, О. В. Нестеренко, О. Ю. Близнюкова // Гірн. вісн. : наук.-техн. зб. - 2020. - Вип. 108. - С. 50-56. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Мета роботи - аналіз забруднення повітряного басейну пилом з автодоріг на гірничорудних підприємствах та визначення можливості проведення елементів біологічної рекультивації їхніх узбіч. Визначення спеціальних заходів і засобів для підготовки до рекультивації. Методи дослідження: аналіз сучасних науково-технічних досягнень та практичних досліджень, проведених на базі підприємств ПАТ "АМКР" та ПАТ "Північний ГЗК", щодо питань доцільності і ефективності використання елементів біологічної рекультивації для зменшення пилового навантаження на працівників хвостового господарства комбінату, працівників інших структурних підрозділів комбінату, навколишнє природне середовище, та мешканців прилеглих територій. Наукова новизна: проаналізовано та описано дослідження елементів біологічної рекультивації діючих промислових об'єктів, необхідні для вирішення проблеми винесення пилу за рахунок створення зелених насаджень на узбіччях автодоріг. Практичне значимість: отримані результати можуть бути використані для будь-якого промислового підприємства нашого регіону за рахунок відпрацьованого алгоритму нанесення, на прикладі мулових осадів, будь-якого сухого сипучого матеріалу на складні поверхні, що, можна розглядати як етап санітарної рекультивації об'єкту. Висадження на узбіччях діючих автодоріг рослинності, сприятиме зменшенню пилового і газового навантаження на працівників підприємств, мешканців прилеглих територій та сприятиме покращенню стану навколишнього природного середовища району. Також її використання покращить естетику ландшафту. Результати: окреслено основні негативні наслідки експлуатації автодоріг; визначено оптимальний варіант використання технології біологічної рекультивації поверхонь; прописано хід виконання практичної частини обробки узбіч діючих автодоріг та формування на них потенційно родючого шару грунту. Визначено та перераховано необхідну техніку для проведення робіт. Його основні специфікації та технічні характеристики. Наведені рекомендації були описані відповідними посиланнями на звіти, про промислові дослідження та фотографії. Описана технологія не вимагає придбання спеціального обладнання.


Індекс рубрикатора НБУВ: И127 + О311.19

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60802 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського