Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=О931.186$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Стефанов Б. М. 
Математична модель руху частки в ковші з рухомим днищем напівкруглої форми машини МВС-4М / Б. М. Стефанов, С. В. Удовікова // Підвищ. ефективності технології та техніки для викон. вантаж.-розвантажув., буд. і колійн. робіт на залізн. трансп. / Харк. держ. акад. залізн. трансп. - 1999. - Вип. 36. - С. 152-155. - Бібліогр.: 1 назв. - укp.

Одержано математичну модель руху частки, яка дозволяє розрахувати шлях частки та визначити наявність (або відсутність) зворотного сипання матеріалу під час його розвантаження.


Індекс рубрикатора НБУВ: О931.186

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж67348 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Утутов Н. Л. 
Технико-экономическая оценка метода выравнивания скорости движения цепи цепного механизма некруглыми колесами / Н. Л. Утутов; Восточноукр. гос. ун-т. - Луганск, 1999. - 15 c. - рус.

Работа посвящена оценке экономического эффекта метода выравнивания скорости движения цепи цепного механизма с помощью некруглых зубчатых колес рациональных и приближенных уравнительных (ведущее колесо уравнительной передачи круглое эксцентричное).


Індекс рубрикатора НБУВ: О931.186-048

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р86196 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ловейкін В. С. 
Аналіз динаміки руху стрічкового ковшового елеватора / В. С. Ловейкін, В. А. Бортун // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2011. - Вип. 11, т. 2. - С. 74-82. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розроблено математичну модель динаміки руху ківшового елеватора (КЕ) та досліджено вплив жорсткості приводного механізму на рухомі елементи стрічкового КЕ.


Індекс рубрикатора НБУВ: О931.186-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ловейкін В. С. 
Оптимізація режиму пуску приводного механізму за критерієм середньоквадратичного відхилення прискорень / В. С. Ловейкін, В. А. Бортун // Технологія і техніка друкарства. - 2011. - № 4. - С. 88-95. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Наведено спосіб зменшення коливань елементів стрічкових ківшових елеваторів під час перехідних процесів шляхом оптимізації режиму пуску приводного механізму за критерієм середньоквадратичного відхилення прискорень.


Індекс рубрикатора НБУВ: О931.186-082.01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72515 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Bohomaz V. M. 
Research of influencing of project discriptions of elevator on parameters of its drive = Исследование влияния проектных характеристик элеватора на параметры его привода / V. M. Bohomaz, K. TS. Hlavatskyi, O. A. Mazur // Наука та прогрес трансп. Вісн. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. - 2015. - № 2. - С. 189-206. - Бібліогр.: 13 назв. - англ.

Одним із основних елементів стрічкових ковшових елеваторів є їх привід. Для визначення потужності приводу необхідно провести розрахунки за стандартними методиками, для чого потрібно витратити достатньо часу. Одним із проектних параметрів є продуктивність елеватора. Необхідно побудувати параметричну залежність потужності приводу елеватора від його проектної продуктивності, яка враховує тип та характеристики вантажу, висоту підйому, стандартні розміри і параметри ковшів та стрічок. Використовуючи методику тягового розрахунку стрічкових ківшевих елеваторів, побудовано параметричні залежності потужності приводу швидкохідних елеваторів із глибокими та неглибокими ковшами від їх продуктивності за фіксованого типу вантажу та висоти підйому. На основі побудованих параметричних залежностей встановлено, що функція зміни величини потужності елеватора від проектної продуктивності (за фіксованих висоти підйому, типу вантажу, швидкості руху стрічки) є кусково-сталою та монотонно зростаючою. Визначено в загальному вигляді інтервали проектних значень продуктивності, які забезпечують постійну величину потужності приводу елеватора. Як приклад залучення одержаних результатів розглянуто процес побудови залежності потужності привода від проектної продуктивності елеватору дробометної камери, який призначений для транспортування металевого дробу, що використовується для зміцненні вагонних пружин. Вперше виведено параметричні залежності потужності приводу елеватора від його проектної продуктивності, які враховують тип та фізико-механічні характеристики вантажу, висоту підйому, стандартні розміри та параметри ковшів і стрічок. Використання побудованих залежностей надає можливість відносно швидкого визначення приблизного значення потужності приводу вертикальних швидкохідних елеваторів із глибокими та неглибокими ковшами на стадії проектування. Також можливим є виконання якісного підбору його основних елементів за конкретних проектних характеристик: тип вантажу, продуктивність, висота підйому.


Індекс рубрикатора НБУВ: О931.186-02

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Богомаз В. М. 
Аналіз впливу проектних характеристик елеватора на параметри його приводу / В. М. Богомаз // Наука та прогрес трансп. Вісн. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. - 2015. - № 3. - С. 162-175. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Проаналізовано вплив проектних характеристик на параметри приводу швидкохідних ковшових стрічкових елеваторів та побудовано удосконалений алгоритм прискореного визначення потужності його привода за проектними характеристиками. Використовуючи параметричні залежності потужності приводу елеваторів від його проектних характеристик, запропоновано удосконалений алгоритм прискореного визначення потужності приводу швидкохідних елеваторів із глибокими та неглибокими ковшами за заданих типів вантажу, продуктивності, висоти підйому. Запропоновано алгоритм прискореного визначення потужності приводу швидкохідних вертикальних елеваторів із глибокими та неглибокими ковшами в залежності від проектних параметрів. Розглянуто приклад застосування такого алгоритму для елеватора, призначеного для транспортування цементу. Визначено аналітичні залежності потужності приводу такого елеватора від продуктивності та висоти підйому. Побудовано відповідні графічні залежності та встановлено характер зміни потужності приводу за зміни величини кожної із проектних характеристик. Вперше побудовано удосконалений алгоритм визначення потужності приводу елеватора за заданих проектних характеристик (типу вантажу, висоти підйому, продуктивності), який враховує стандартні розміри й параметри ковшів та стрічок. Використання запропонованого алгоритму розрахунку надає можливість відносно швидкого визначення орієнтовного значення потужності приводу вертикальних швидкохідних елеваторів із глибокими та неглибокими ковшами. Також можливим є побудування графічних залежностей потужності приводу від значень продуктивності та висоти підйому за конкретного типу вантажу, що сприяє якісному підбору його основних елементів для конкретних проектних характеристик. Такий алгоритм надає можливість значно економити час на розрахунки в процесі проектування елементів елеваторів.


Індекс рубрикатора НБУВ: О931.186

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Bohomaz V. M. 
Analysis of influence of design characteristics of inclined bucket elevator on the power of its drive = Аналіз впливу проектних характеристик похилого ківшового елеватора на потужність його приводу / V. M. Bohomaz, M. V. Borenko, S. V. Patsanovskyi, O. O. Tkachov // Наука та прогрес трансп. Вісн. Дніпропетр. нац. ун-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна. - 2016. - № 6. - С. 136-157. - Бібліогр.: 15 назв. - англ.

Зазначено, що одним із основних елементів похилих стрічкових ківшових елеваторів є їх привід. Для визначення потужності приводу необхідно виконати розрахунки за стандартними методиками, які наведені в сучасній літературі. Необхідно побудувати параметричну залежність потужності приводу елеватора від його проектних параметрів, яка враховувала б стандартні розміри і типи ковшів та стрічок. Використовуючи методику тягового розрахунку похилих стрічкових ківшевих елеваторів, побудовано параметричні залежності зусиль у характерних точках траси елеватора, а також залежності потужності приводу швидкохідних елеваторів із глибокими та неглибокими ковшами від їх проектних параметрів та характеристик. На основі побудованих параметричних залежностей встановлено, що функція зміни величини потужності елеватора від проектної продуктивності (за фіксованих висоти підйому, типу вантажу, кута нахилу) є кусково-сталою та монотонно зростаючою. Побудовано графічну залежність потужності приводу елеватора від кута нахилу в допустимих межах його зміни. Одержана залежність є нелінійною та монотонно спадною. Визначено в загальному вигляді інтервали проектних значень продуктивності, що забезпечують постійну величину потужності приводу похилого елеватора. Як приклад залучення одержаних результатів розглянуто процес побудови залежностей потужності приводу від проектної продуктивності та кута нахилу елеватора для транспортування дрібного вугілля. Вперше побудовано параметричні залежності потужності приводу похилого ківшевого елеватора від його проектних параметрів, які враховують стандартні розміри і типи ковшів та стрічок. Використання побудованих залежностей надає можливість відносно швидкого визначення приблизного значення потужності приводу похилих швидкохідних елеваторів із глибокими та неглибокими ковшами на стадії проектування, а також виконання якісного підбору його основних елементів за конкретних проектних характеристик: типу вантажу, продуктивності, висоти підйому, кута нахилу.


Індекс рубрикатора НБУВ: О931.186

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72605 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського