Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=П072.492$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Сапожников А. М. 
К вопросу создания многофункциональной машины для возделывания виноградной школки / А. М. Сапожников, М. А. Савин // Виноградарство і виноробство. - 1998. - № 39. - С. 66-74. - рус.

Помещены описание и схемы монтажа рабочих органов многофункциональной машины с едиными базовыми элементами и набором приспособлений для выполнения основных технологических операций по уходу за почвой и растениями на виноградной школке.


Ключ. слова:
Індекс рубрикатора НБУВ: П072.492

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29034 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бойко О. В. 
Обгрунтування параметрів робочих органів пристрою для щеплення плодових рослин живцем : Автореф. дис... канд. техн. наук / О. В. Бойко; Тавр. держ. агротехн. акад. - Мелітополь, 2006. - 19 c. - укp.

Обгрунтовано та розроблено робочі органи прищеплювального пристрою для зимового щеплення плодових рослин способом поліпшеної копуліровки. Установлено залежності, характер зміни коефіцієнта ковзання під час різання плодової деревини ножами з формами ріжучих крайок, виконаних у вигляді кола з ексцентричною віссю обертання, архімедової спіралі та евольвенти. Розроблено графоаналітичні моделі оптимізації параметрів ріжучої крайки відрізного ножа та поверхні протирізу. Проведено експериментальну оптимізацію параметрів ножа для виконання язичкового зарізу на компонентах щеплення й експериментальні дослідження ступеня їх травмування у процесі різання. Запропоновані моделі оптимізації забезпечили одержання оптимальних параметрів форм і положення основних елементів пристроїв для щеплення, які впливають на якість щеплень. Розроблено технічну документацію для виробничого випуску пристроїв для щеплення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.492.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА345253 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Фришев С. Г. 
Обгрунтування і розробка технологічного комплексу машин для вирощування садивного матеріалу плодових культур : Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.20.01 / С. Г. Фришев; Нац. аграр. ун-т. - К., 1999. - 35 c. - укp. - рус.

Дисертація присвячена питанням наукового обгрунтування та розробки технологічного комплексу машин для вирощування садивного матеріалу плодових культур. На основі теоретичних і експериментальних досліджень обгрунтовано та розроблено нові технологічні схеми та параметри робочих органів комплексу машин для виконання чотирьох технологічних операцій: відокремлення висадків клонових підщеп, садіння підщеп у перше поле розсадника, обробіток грунту в розсаднику та викопування саджанців. Розроблений комплекс дозволяє зменшити трудовитрати при проведенні основних технологічних операцій у 2,9 рази.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.492,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА303581 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Матковський О. І. 
Обгрунтування кінематичних параметрів розпушувача плуга для викопування саджанців плодових культур / О. І. Матковський // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2017. - Вип. 17, т. 2. - С. 101-111. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - визначення кінематичних параметрів розпушувача викопувального плуга для визначення режимів коливань з підкиданням грунту та кореневої системи саджанця під час переміщення по його поверхні. За результатами досліджень одержано залежність для визначення кінематичних режимів роботи розпушувача, за складовими якої можна провести оптимізацію: конструктивних параметрів: довжини важеля, довжини розпушувача, величини ексцентриситету; кінематичних параметрів: числа обертів ексцентрика, кількості качань розпушувача за час взаємодії з грунтом і саджанцями. Експериментальна перевірка роботи розпушувача підтвердила, що рух грунтових агрегатів по розпушувачу відбувається з підкиданням, що збільшило розпушеність грунту, яка надала можливість забезпечити умови праці робітників, за величиною зусиль на витягуванні саджанців відповідно до нормативних вимог.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.492.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського