Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=П072.69$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Арендаренко В. М. 
Класифікація пристроїв для збирання та знищення комах-шкідників / В. М. Арендаренко, Р. М. Харак // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2008. - № 2. - С. 175-177. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розглянуто методи боротьби із шкідниками на насадженнях картоплі та розроблено класифікацію пристроїв для збирання і знищення комах-шкідників. Розглянуто методи для боротьби зі шкідниками на посадках картоплі. Виділено хімічні, біологічні та механічні методи. Встановлено, що існуючі пристрої для збирання та знищення комах-шкідників мають одну й ту ж структуру. Розроблено класифікацію пристроїв для збирання та знищення комах-шкідників.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.69

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Гуцол Т. Д. 
Обгрунтування параметрів та режимів роботи пристрою для механічного збирання комах-шкідників просапних сільськогосподарських культур : Автореф. дис... канд. техн. наук / Т. Д. Гуцол; Львів. держ. аграр. ун-т. - Л., 2007. - 19 c. - укp.

Встановлено параметри та режими роботи механічного пристрою для збирання комах-шкідників. Запропоновано екологічно безпечний спосіб боротьби з комахами-шкідниками, який базується на застосуванні пневмомеханічних засобів. Обгрунтовано множину та послідовність технологічних операцій комбінованого процесу. Теоретично встановлено взаємозв'язок головних параметрів пневмомеханічного пристрою з якісними й енергетичними показниками, розроблено робочі елементи та форму робочої камери. На підставі дослідження динаміки листової поверхні рослини та комахи-шкідника в робочій камері пневмомеханічного пристрою визначено умови непошкодження рослини під час робочого процесу та знімання комахи з листової поверхні. Проведено теоретичні дослідження формування струменю повітря нагнітальною насадкою. Досліджено процес транспортування комах-шкідників на горизонтальних, вертикальних і похилих ділянках повітропроводу. Визначено раціональні значення параметрів і режимів роботи пневмомеханічного пристрою. Наведено економічну й енергетичну оцінку ефективності використання пневмомеханічного пристрою, проаналізовано шкідливі наслідки від технологічних операцій. Результати наукового дослідження використано для розробки нової сільськогосподарської техніки у ВАТ "Кам'янець-Подільськсільмаш" (Україна) та SIA "BaltTehnika" (Латвія).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.69

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА349972 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського