Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=П072.852.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Бахарєв Д. М. 
Підвищення ефективності технологічного процесу обмолоту і розробка конструкції молотарки качанів кукурудзи : автореф. дис... канд. техн. наук / Д. М. Бахарєв; Луган. нац. аграр. ун-т. - Луганськ, 2007. - 20 c. - укp.

На підставі результатів аналізу способів, пристроїв і робочих органів молотарок качанів кукурудзи доведено необхідність розробки молотарки з раціональним розподілом сил удару та тертя в молотильній камері, яка здатна обмолочувати качани всіх цільових призначень відповідно до агровимог з максимальною продуктивністю та мінімальними енергоємністю і матеріаломісткістю. З цією метою розроблено конструктивно-технологічну схему молотарки з трисекційною декою, кожна секція якої складається з чотирьох притисних елементів, побудовано розрахункову модель її функціонування. Запропоновано класифікацію способів, пристроїв і робочих органів молотарок качанів кукурудзи і структурний граф аксіально-роторної системи обмолоту. Одержано математичні моделі технологічного процесу обмолоту качанів кукурудзи молотаркою з раціональним розподілом сил удару та тертя в молотильній камері, а також математичні залежності, які дозволяють визначити основні конструктивно-режимні параметри молотарки. Проведено однофакторні експерименти та визначено механіко-технологічні характеристики качанів і зерна кукурудзи, продуктивність молотарки, показник недомолоту, потужність, потрібну для здійснення обмолоту, енергоємність процесу обмолоту, показник макро- та мікротравмувань обмолоченого зерна, раціональний кут нахилу молотильної камери та показник просипання зерна крізь отвори деки за її довжиною. За результатами багатофакторного експерименту одержано регресійні залежності енергоємності та комплексного показника якості обмолоту, виконано оптимізацію та вирішено компромісну задачу. Одержано раціональні конструктивно-режимні

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.852.121.22

Шифр НБУВ: РА354585 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Мірошніченко М. С. 
Комбінована система автоматичної стабілізації потоку хлібної маси на вході молотарки зернозбирального комбайну : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.07 / М. С. Мірошніченко; Кіровогр. нац. техн. ун-т. - Кіровоград, 2012. - 20 c. - укp.

Вперше запропоновано вектор вихідних координат узагальненого об'єкта, який враховує можливість вимірювання коливань врожайності на вході жатки, що дозволило звести задачу синтезу оптимальної комбінованої системи керування зі зворотним зв'язком за відхиленням та колом корекції за збуренням до задачі визначення структури та параметрів багатовимірної оптимальної за квадратичним критерієм системи стабілізації. Одержано співвідношення, що встановлюють зв'язок між структурою та параметрами матриці передаточних функцій оптимального багатовимірного регулятора та моделями динаміки об'єкта керування та збурень, які діють за реальних умов функціонування зернозбирального комбайну. Вперше на класі дробово-раціональних функцій комплексного аргумента з використанням аналітико-експериментального методу визначено передаточну функцію розширеного об'єкта керування "кут нахилу шайби блока циліндрів - потік хлібної маси на вході у молотарку" та спектральну щільність зміни врожайності поля в процесі руху зернозбирального комбайну з постійною швидкістю.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.852.1-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА389129 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського