Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=П145.13$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Нікітін В. В. 
Моделювання площі живлення рослин зернових культур при різних способах сівби / В. В. Нікітін // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2010. - 7, вип. 10. - С. 313-322. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Змодельовано площу живлення рослини зернових культур залежно від способу сівби та агротехнологічних умов їх розвитку - земних і космічних. Виконано графічну інтерпретацію умов розвитку для окремої рослини. Змодельовано залежність відношення сторін прямокутника площі живлення окремої рослини від ширини міжряддя зернових культур. Проаналізовано можливість точної сівби зернових культур з перспективою розробки сошника для рівномірного поперечного розподілу насіння.


Індекс рубрикатора НБУВ: П127.316 в641.0 + П145.13 в641.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Коломієць М. В. 
Ефективність агротехнологій "прямої сівби" в країнах ЄС / М. В. Коломієць // Агроекол. журн.. - 2006. - № 3. - С. 76-85. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Всебічно узагальнено багаторічний науковий та виробничий досвід застосування агротехнологій "прямої сівби " в країнах Західної Європи. Перспективи розвитку та менеджменту пов'язано з використанням спільного електронно-інформаційного банку даних "no-till".


Індекс рубрикатора НБУВ: П145.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Зирянов В. О. 
Оцінка схем розміщення рослин у посівах сільськогосподарських культур / В. О. Зирянов, В. І. Саченко // Вісн. аграр. науки. - 2002. - № 2. - С. 44-48. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Запропоновано схеми точної, нерівномірної, рядкової та розкидної сівби зернових, трав, інших культур. Проаналізовано вплив напряму посівів на освітленість рослин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П145.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ярошенко П. М. 
Про особливості траєкторій руху сівалок по полю / П. М. Ярошенко // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2019. - Вип. 199. - С. 134-141. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Ефективність виробництва продукції рослинництва великою мірою залежить від раціонального поєднання і послідовності виконання виробничих процесів, повного використання технічних можливостей машинних агрегатів, правильної організації виконання кожної операції. Правильний спосіб раціонального способу руху агрегату має велике значення для підвищення якісних і техніко-економічних показників роботи. Способи руху машинних агрегатів і види поворотів залежать від виду виконуваної роботи, агротехнічних вимог, що пред'являються до даного виду робіт, конструктивних особливостей робочих машин, систем з'єднання з трактором та інших чинників. Всі відомі способи руху сільськогосподарських агрегатів, а також їх повороти та розвороти в кінці гону розроблялись і були відомі ще в 60-70-х рр. минулого століття. Вони змінювались і удосконалювалися з розвитком сільськогосподарських агрегатів. На сьогоднішній день вони детально описані у всіх підручниках по експлуатації та машиновикористанню. Час від часу способи руху згадуються у різних публікаціях, але при цьому не аналізуються як такі. Мета даного дослідження - обгрунтування способів руху посівних агрегатів, що використовуються під час сівби як зернових, так і технічних культур та мають сучасні навігаційні прилади, з точки зору мінімальної кількості холостих ходів на поворотних смугах. Вибір руху залежить від розміру поля. Для простих одномашинних високоманеврових посівних агрегатів найбільш доцільно використовувати гоновий (човниковий) спосіб руху агрегату з петльовими поворотами в кінці гону, тому що за даного способу руху агрегату забезпечується найбільша продуктивність і економічність роботи агрегату, а також додержання агротехнічних вимог. Для сучасних посівних машин більш доцільнішим способом руху по полю буде човниковий односторонній з круговим безпетльовим або безпетльовим з прямолінійною ділянкою поворотом. Посівні агрегати з шириною захвату 16 м і більше будуть мати ще складніші маневри на полі під час поворотів та розворотів. Здійснювати керування ними можна тільки в тому випадку, коли посівний комплекс має встановлену систему паралельного водіння на базі GPS навігації.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.41 + П145.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського