Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>U=П222.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Дєдов О. В. 
Біоенергетична оцінка технології створення різночасно достигаючих травостоїв для конвейєрного виробництва кормів / О. В. Дєдов // Корми і кормовиробництво. - 1998. - № 41. - С. 24-27. - укp.

Проведено біоенергетичну оцінку технології створення, догляду та використання різночасно достигаючих травостоїв у схемах зеленого і сировинного конвейєрів, розраховано структуру затрат енергії при їх вирощуванні.


Індекс рубрикатора НБУВ: П222.2-4,025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж63891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Архипенко Ф. М. 
Вплив агротехнічних заходів на продуктивність пізніх ярих культур у системі зеленого конвеєра / Ф. М. Архипенко, О. О. Артюшенко, П. І. Кухарчук, В. І. Ларіна, С. М. Слюсар, Л. П. Якименко // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2005. - № 3. - С. 91-94. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Проаналізовано результати досліджень впливу комплексного мікробіологічного препарату й азотних добрив на продуктивність сумішей кормових культур у пізніх ярових посівах.


Індекс рубрикатора НБУВ: П222.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гусєв М. Г. 
Агробіологічне обгрунтування та розробка технологічних прийомів підвищення продуктивності однорічних агроценозів при конвеєрному виробництві кормів в умовах зрошення Степу України : Автореф. дис... д-ра с.-г. наук : 06.01.12 / М. Г. Гусєв; Вінниц. держ. аграр. ун-т. - Вінниця, 2005. - 40 c. - укp.

Розроблено напрями інтенсифікації польового кормовиробництва на засадах ефективного використання зрошуваних земель, створення однорічних агроценозів та підвищення їх продуктивності у проміжних посівах за умов застосування комплексу агротехнологічних заходів з метою збільшення виробництва кормів, покращання їх якості та раціонального використання біокліматичного потенціалу й вегетаційного періоду у степовій зоні України. Установлено закономірності росту й розвитку кормових культур, особливості формування адаптованих до умов зрошення агроценозів та продуктивності посівів і якості корму залежно від технологічних прийомів, зокрема, добору видового складу з використанням високопродуктивних сортів і гібридів, оптимізації строків та способів сівби, норм висіву компонентів у сумішках, рівня мінерального живлення та вологозабезпечення. Розроблено моделі взаємозв'язку продуктивності посівів кормових культур та їх сумішок з високобілковими компонентами за умов конвеєрного виробництва кормів на зрошуваних землях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П222.2-4(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА335606 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Шрамко В. В. 
Підбір та оцінка сумішок однорічних культур для ланок зеленого конвеєра перехідної зони Полісся-Лісостеп : Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.12 / В. В. Шрамко; Ін-т земл-ва УААН. - К., 1999. - 19 c. - укp.

Наведено результати досліджень щодо удосконалення елементів енергозберігаючої системи кормовиробництва за рахунок застосування оптимально мінімальних доз азотних добрив та підбору сумішок однорічних культур відповідно до строків використання і ланок зеленого конвеєра. Проведено порівняння продуктивності сумішок та розглянуто особливості росту та розвитку їх компонентів у ланках зеленого конвеєра за різних доз азотних добрив. Вивчено вплив факторів досліду на біохімічний склад та поживність кормів із сумісних посівів. Зроблено енергетичну та економічну оцінку вирощування сумішок однорічних культур. Запропоновано увести до ланки зеленого конвеєра сумішки за участю капустових культур, зокрема, кукурудзи з редькою олійною та редьки олійної з вівсом. Це забезпечить збір у весняних посівах відповідно - 79 та 49 ц/га, у ранніх післяукісних - 45 та 86 ц/га, у пізніх - 28 та 48 ц/га кормових одиниць.


Індекс рубрикатора НБУВ: П222.2-458(2УКР-4КИЕ),022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА307555 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Вітер А. В. 
Властивості лектинів люцерни посівної, вирощеної за зміненої дії гравітації / А. В. Вітер, О. В. Дмитрієв, О. І. Дзюба // Інтродукція рослин. - 2011. - № 2. - С. 112-117. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П222.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22632 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Архипенко Ф. М. 
Пайза у сумішках із високобілковими культурами у зеленому конвеєрі / Ф. М. Архипенко // Вісн. аграр. науки. - 2000. - № 3. - С. 25-27. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Встановлено доцільність заміни в сумішках вівса на пайзу та вики на редьку олійну у разі пізніх весняних й, особливо, літніх посівів за смугового розміщення компонентів. Енергоємність посівної норми вико-вівсяної сумішки становить 2730 МДж, у тому числі 2547 МДж - бобового компонента, а пайзи з редькою олійною - 407 МДж. Пайза у літніх посівах на відміну від вівса мало ушкоджується бурою іржею, тому її сумішка забезпечує стабільніші збори сухої речовини навіть у пізньолітніх посівах.


Індекс рубрикатора НБУВ: П222.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Цимбал Я. С. 
Добір кормових культур для зеленого конвеєра за різного удобрення у Правобережному Лісостепу : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.12 / Я. С. Цимбал; НААН України, ННЦ "Ін-т землеробства". - Київ, 2016. - 24 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П222.2-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА423489 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського