Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=П223.11$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Борона В. П. 
Шкідливість бур'янів та хімічні заходи боротьби з ними у посівах конюшини лучної за умов центрального Лісостепу України / В. П. Борона, В. В. Карасевич, В. С. Задорожний, Ю. М. Шкатула, В. М. Трішин // Зб. наук. пр. Вінниц. держ. аграр. ун-ту. - 2000. - Вип. 7. - С. 73-76. - укp.

Встановлено шкідливість однорічних злакових і широколистих бур'янів у перший рік вегетації конюшини лучної. Запропоновано нові післясходові гербіциди та їх бакові суміші для знищення бур'янів обох біологічних груп.


Індекс рубрикатора НБУВ: П223.11-467.521,025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69948 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Зеліско О. В. 
Вплив способів обробітку грунту та рівнів удобрення на продуктивність конюшини лучної в умовах західного Лісостепу України : Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.01 / О. В. Зеліско; Нац. аграр. ун-т. - К., 1999. - 17 c. - укp.

Розглянуто питання впливу різних способів основного обробітку грунту та рівнів удобрення на продуктивність конюшини лучної, якість корму з неї, родючість грунту та економію енергоресурсів. Запропоновано за умов західного Лісостепу України в польовій сівозміні на темно-сірих опідзолених грунтах після проведення глибокої ярусної оранки під просапні культури (цукрові буряки та кукурудзу на силос) під конюшину лучну, підсіяну під ярий ячмінь, застосовувати в якості основного обробітку грунту мілку оранку на глибину 14 - 16 см як таку, що є економічно й енергетично вигіднішою, порівняно з традиційною оранкою 20 - 22 см. Для отримання високих і сталих урожаїв зеленої маси конюшини лучної та збереження і покращання родючості грунту рекомендовано застосовувати органо-мінеральний рівень удобрення.


Індекс рубрикатора НБУВ: П223.11-432(2УКР-4ЛЬВ),022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА307642 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Тереняк Ю. М. 
Генетична диференціація сортів конюшини лучної за RAPD-, ISSR- та SSR-локусами : автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.15 / Ю. М. Тереняк; НАН України, Ін-т фізіології рослин і генетики. - Київ, 2015. - 23 c. - укp.

Вперше проведено комплексний молекулярно-генетичний аналіз за полілокусними маркерами (RAPD та ISSR) і поліалельною маркерною системою (SSR) культурного виду Trifolium pratenese L., що є слабо поліморфним за морфологічними ознаками. Вперше ідентифіковано рідкісні та сортоспецифічні амплікони та встановлено генетичну структуру сортів конюшини лучної української селекції за всіма дослідженими типами ДНК-маркерів. На основі порівняння диференційної здатності ієрархічного та неієрархічного кластерного аналізу, а також Q-факторного аналізу вперше підібрано оптимальний метод багатомірної статистики для візуалізації результатів варіабельності геному конюшини лучної.


Індекс рубрикатора НБУВ: П223.11-36

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА413685 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Боженко А. И. 
Селекция клевера лугового (Trifolium pratense L.) на использование длительного гетерозиса в сортах- популяциях : Дис... канд. с.-х. наук / А. И. Боженко; Украинская академия аграрных наук, Институт земледелия. - К., 1996. - 147 c. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: П223.11-314 гетерозис + П223.11-317,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: ДС50482 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського