Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=П241.33$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Овчарук В. І. 
Вплив екологічних умов на схожість насіння та урожайність зелені петрушки і селери залежно від фракцій насіння / В. І. Овчарук // Вісн. Держ. агроекол. акад. України. - 1999. - № 1-2. - С. 37-41. - укp.

Дослідженнями встановлено, що польова схожість насіння петрушки та селери залежить від вологи грунту і температури повітря, а також якості насіння. Для сівби краще використовувати фракцію насіння петрушки від 1,75-1,25 мм, селери - 0,70-0,50 мм, що підвищує польову схожість і дозволяє одержати підвищену урожайність зеленої продукції.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.33-383,025 + П241.37-383,025

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69750 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Наумов С. Ю. 
Анатомічні дослідження листків IBPetroselinum crispumD (Mill.) A. W. Hill. / С. Ю. Наумов // Укр. ботан. журн. - 2007. - 64, № 6. - С. 901-904. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

В результате исследований установлено, что анатомическое строение черешочков тройчатосложного листа является более сложным, чем черешков первого настоящего листа.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.33-262

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22024 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Овчарук В. І. 
Теоретичне обгрунтування і агротехнічні основи вирощування петрушки і селери для продовольчого та насінницького використання в умовах південно-західної частини Лісостепу України : Автореф. дис... д-ра с.-г. наук : 06.01.06 / В. І. Овчарук; Нац. аграр. ун-т. - К., 1999. - 36 c. - укp. - рус.

Розроблено нові агротехнічні заходи вирощування зелені петрушки і селери з метою конвейєрного їх виробництва протягом року та насіння петрушки безвисадковим способом. Це дає можливість безперебійного забезпечення високоякісною продукцією культур з відкритого і закритого грунту, а також отримання насіння безвисадковим способом вирощування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.33-4(2УКР3),022 + П241.37-4(2УКР3),022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА306153 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Підлубенко І. М. 
Особливості формування селекційного і насінницького потенціалу петрушки (\i Petrosellinum crispum \i0(Mill) Nym L. і пастернаку (\i Pastinaca sativa \i0L.) : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.05 / І. М. Підлубенко; НААН України, Ін-т овочівництва і баштанництва. - Х., 2013. - 20 c. - укp.

Досліджено актуальні питання сучасного стану селекції та насінництва овочевих рослин, а саме: встановлення селекційного потенціалу генофонду та удосконалення методики вирощування маточників і насіння петрушки та пастернаку зі збереженням сортових та морфологічних ознак. Викладено результати вивчення колекційного матеріалу за основними морфологічними ознаками та продуктивністю. Складено каталог джерел і розроблено методику-класифікатор оцінюваня сортових ознак на відмінність, однорідність і стабільність. Виявлено позитивний вплив регуляторів росту у разі застосування їх для обприскування рослин в період вегетації та краплинного способу зрошення, посівні та сортові якості маточників і насіннєвих рослин, на основі чого розроблено спосіб вирощування маточників. Визначено коефіцієнти кореляції між морфологічними показниками маточних і насіннєвих рослин. Встановлено коефіцієнти поглинання фотосинтетично-активної радіації досліджуваними видами рослин. Відзначено збереження сортових та господарсько-цінних ознак рослин петрушки та пастернаку у потомстві. Розроблено методику одержання оригінального насіння петрушки та пастернаку. Розраховано економічну та біоенергетичну ефективність запропонованих елементів технології вирощування.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.33-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА400620 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського