Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=П545.54$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Жмудь О. В. 
Вдосконалення технологій виробництва силосу, заготівлі і зберігання зерносуміші з кукурудзи та сої для підвищення продуктивності тварин : Автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.02.02 / О. В. Жмудь; Нац. аграр. ун-т. - К., 2001. - 23 c. - укp.

Вдосконалено технологію заготівлі силосу з кукурудзи у разі підсіву її у вегетуючу сою. Науково обгрунтовано та доведено експериментально, що силос із кукурудзи з соєю, зібраною у фазі початку наливу бобів нижнього ярусу, має високий вміст поживних і біологічно активних речовин, позитивно впливає на молочну продуктивність корів, підвищує вміст жиру та білка в молоці. Розроблено новий спосіб консервування вологої зерносуміші кукурудзи та сої з використанням біологічного консерванту насіння гірчиці білої.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П545.146.9 + П545.543

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА313568 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Петрух І. М. 
Фізіологічний пріон і білки пріон-реплікуючих органів тварин залежно від віку та факторів годівлі : автореф. дис... канд. вет. наук / І. М. Петрух; Ін-т біології тварин УААН. - Л., 2008. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П527.251.1 + П545.54

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358062 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Kowalczyk E. 
Kwasy organiczne jako dodatki w zywieniu zwierzat = Органічні кислоти як кормові добавки у годівлі тварин / E. Kowalczyk, K. Kwiatek // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2013. - Вип. 14, № 3/4. - С. 49-54. - Бібліогр.: 17 назв. - пол.

У 2006 р. увійшла в силу заборона на застосування стимуляторів росту на основі антибіотиків. З тих пір увагу науки захопили субстанції, які можна застосовувати як ефективну альтернативу стимуляторам росту на основі антибіотиків. Досвід показав, що органічні кислоти (ОК) є найнадійнішою групою стимуляторів росту без вмісту антибіотиків у Європі та їх можна безпечно й ефективно застосовувати з іншими домішками. ОК, які відіграють найважливішу роль у годівлі тварин, є зазвичай ОК з коротким ланцюгом (C1-C7), або монокарбоксильними кислотами, такими, як мурашина, оцтова, пропіонова та масляна кислоти або карбоксильними кислотами з гідроксильною групою такими, як молочна, яблучна, виннокам'яна та лимонна кислоти. Інші кислоти, такі як сорбінова та фумарова, є карбоксильними з коротким ланцюгом з подвійним зв'язком у своїй структурі та мають протигрибкову дію. ОК та їх солі показують свою дію 3-ма шляхами: корм, кишково-шлунковий тракт та метаболізм. Ефект ОК у розведенні тварин пов'язаний зі збереженням корму та зменшенням зв'язуючої здатності інгредієнтів корму. Ефект у кишково-шлунковому тракті є подвійним. Вони зменшують рівень pH у шлунку та тонкій кишці, стимулюючи секрецію травного ензиму та сприяючи росту та відновленню шлунково-кишкової морфології. Більше того, розпад кислоти у клітинах бактерії та нагромадження аніонів солі затримує ріст мікробів. Вплив на метаболізм відбувається через нагромадження енергії та ОК з коротким ланцюгом можна застосовувати для генерації аденозинтрифосфорної кислоти. Органічні кислоти широко застосовували протягом багатьох років у сфері збереження корму та захисті корму від псування під впливом бактерій і грибка. Органічні кислоти зазвичай дають свиням, а особливо поросятам у період відлучення, та птиці, однак їх включають у раціон кроликів і риби як домішку.


Індекс рубрикатора НБУВ: П545.12 + П545.54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського