Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Автореферати дисертацій (9)Книжкові видання та компакт-диски (98)Журнали та продовжувані видання (80)
Пошуковий запит: (<.>U=П671$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 103
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Мирось В. В. 
Кролівництво і звірівництво : навч. посіб. / В. В. Мирось; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. - Х., 2008. - 215 c. - укp.

Розглянуто питання розведення кролів і хутрових звірів (норки, лисиці, песця, єнотоподібної собаки, тхоря, нутрії, ондатри, байбака, шиншили) в Україні, їх основні породи, методи утримання, годівлі, відтворення, профілактики. Описано специфічні, інфекційні й інвазійні захворювання окремих видів хутрових звірів, а також хвороби кролів. Висвітлено особливості обробки хутрових шкурок, тушок нутрій і байбаків.

Рассмотрены вопросы разведения кролей и меховых зверей (норок, лисиц, песцов, енотоподобной собаки, тхоря, нутрии, ондатры, байбака, шиншиллы) в Украине, их основные породы, методы содержания, кормления, воспроизводства, профилактики. Описаны специфические, инфекционные и инвазионные заболевания отдельных видов меховых зверей, а также болезни кролей. Освещены особенности обработки меховых шкурок, тушек нутрий и байбаков.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-3 я73-1 + П717-3 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА709092 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Коцюбенко Г. А. 
Вплив інтенсивності формування живої маси кролів комбінованих порід на їх м'ясні якості / Г. А. Коцюбенко // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2003. - № 3-4. - С. 42-43. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Виявлено позитивний середній ступінь впливу інтенсивності формування живої маси на показники м'ясних якостей кролів. Відбір на відгодівлю кролів із помірним формуванням дозволяє підвищити показники м'ясної продуктивності стада на 10 - 15 %.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-612.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Попова I. М. 
Динамiка кiлькостi гемоглобiну, еритроцитiв, лейкоцитiв та показникiв лейкограми у кролiв, вакцинованих проти мiксоматозу / I. М. Попова // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2007. - № 4. - С. 228-230. - Библиогр.: 7 назв. - укp.

Наведено динамiку показникiв кровi кролiв пiсля вакцинацiї проти мiксоматозу. Встановлено достовiрне збiльшення кiлькостi гемоглобiну на 6-й i 9-й днi пiсля ревакцинацiї та через три мiсяцi пiсля неї, еритроцитiв - у вакцинованих та ревакцинованих кролiв у всi строки дослiдження (за винятком 6-го дня пiсля вакцинацiї), лейкоцитiв - протягом усього дослiду; еозинофiлiв - на 9-й день пiсля ревакцинацiї та через три мiсяцi пiсля неї; паличкоядерних псевдоеозинофiлiв та лiмфоцитiв - на 9-й день пiсля вакцинацiї й через три мiсяцi пiсля ревакцинацiї. Кiлькiсть iнших клiтин лейкограми упродовж дослiду достовiрно зменшується.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-273.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Лесик Я. В. 
Вміст окремих важких металів у кормах і тканинах кролів та інтенсивність їх росту при згодовуванні "Ліпроту СГ-9" і кадмію сульфату / Я. В. Лесик, Р. С. Федорук // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 208-212. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-451.2 + П671-272.526.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Лучин І. С. 
Гістологічні особливості шкури та їх інтер'єрний зв'язок із забійними показниками різногенотипового молодняка кролів / І. С. Лучин, В. М. Ляшенко // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 159-163. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Досліджено, що конституційні та інтер'єрні властивості шкури вказують на спроможність помісей (4/8БВ, 3/8МШ, 1/8Ф) кролів за умов Прикарпаття в разі збереження здоров'я проявляти забійні властивості на 1,64 - 3,1 % вищі, ніж чистопородні.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-269.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Данчук В. В. 
Механізм впливу пероксиду гідрогену на гематологічні показники кролів в нормі та при патології / В. В. Данчук, М. М. Тихонов, Є. В. Пливанюк, Н. Я. Дрізд // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 138-142. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Внутрішньовенне введення 0,1 % розчину пероксиду гідрогену сприяє виходу у кров'яне русло клітин червоної і білої крові, підвищенню концентрації сечовини та креатиніну як у здорових, так і у хворих на міксоматоз кролів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-273.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Лесик Я. В. 
Динаміка показників хімічного та жирнокислотного складу молока кролематок впродовж лактації та його вплив на ріст і розвиток кроленят / Я. В. Лесик // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2009. - Вип. 10, № 1/2. - С. 57-61. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Наведено дані досліджень хімічного складу молока кролематок породи сірий велетень впродовж лактації на 20-, 45- та 75-ту доби. Встановлено, що на 75-ту добу лактаційного періоду кількість молока зменшувалася, а вміст сухої речовини, жиру, СЗМЗ і білка підвищувався відповідно на 13,4, 10,1, 3,3 і 4,3 % у порівнянні з 20-добовим періодом. Відзначено незмінний жирнокислотний склад молока кролематок протягом лактації з високим рівнем олеїнової, лінолевої, пальмітинової і капринової жирних кислот. Кроленята, які споживали молоко кролематок впродовж 90-добового періоду характеризувалися вищими на 17 % показниками маси тіла і розвитку організму у віці 120 діб у порівнянні з аналогами, які утримувалися на підсосі короткий (30-добовий) період.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-273.97

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Лесик Я. В. 
Жирнокислотний склад загальних ліпідів крові, м'язів, шкіри та продуктивність кролів при введенні до раціону лізин-протеїнової добавки / Я. В. Лесик, Р. С. Федорук, Й. Ф. Рівіс // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2008. - Вип. 9, № 1/2. - С. 110-115. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Встановлено, що введення лізин-протеїнової домішки до раціону молодняку кролів супроводжувалося вірогідним збільшенням відносного вмісту пальмітинової кислоти у крові, лауринової та арахідонової - у м'язах, лінолевої - у крові, м'язах та шкірі кролів, а також збільшенням показників продуктивності до 130-добового віку.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-451.21 + П671-272.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Лучин І. С. 
Порівняння вмісту сірки і цистину в шерсті різногенотипових кролів у динаміці постнатального онтогенезу / І. С. Лучин, В. М. Ляшенко, С. М. Мартинюк // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2008. - Вип. 9, № 3. - С. 65-68. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Представлено результати дослідження вмісту сірки і цистину в шерсті 2-, 3- і 4-місячних кролів, що за походженням діляться на чотири групи: кролі породи місцева шиншила (МШ), фланер (Ф), білий велетень (БВ) і трьохпородні помісі 4/8БВ 3/8МШ 1/8Ф. Виявлено вищу акумуляцію сірки і цистину в шерсті трьохпородних тварин, а вищими за вмістом ці показники були в групі тварин МШ. Скороспілі кролі породи БВ мали найнижчий вміст і акумуляцію сірки та цистину в шерсті, що, очевидно, пов'язано з відсутністю пігменту тіла (меланіну) та складом і концентрацією кератину в ній.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*690.11*725 + П671-273.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Вакуленко І. С. 
Закономірності і особливості формування м'ясної продуктивності і конверсійної здатності кролів в постнатальному онтогенезі : Автореф. дис... д-ра с.-г. наук : 06.02.04 / І. С. Вакуленко; УААН. Ін-т тваринництва. - Х., 1999. - 36 c. - укp. - рус.

Виявлено біологічні особливості та закономірності росту і розвитку організму, органогенезу, морфо-фізіологічного становлення систем і тканин, фізіологічних і біохімічних процесів обміну речовин і їх трансформації в м'ясну продукцію при вирощуванні кролів у різних технологічних умовах, які максимально забезпечують реалізацію біологічного потенціалу, що дало можливість доповнити теоретичні основи періодизації онтогенезу кролів. Розроблено оптимальні параметри енергоресурсозберігаючої технології: циклічний метод відтворення поголів'я; способи формування технологічних груп; систему повноцінної годівлі, яка включає уніфіковані для всіх технологічних груп повнораціонні комбікорми і вітамінно-мінеральні премікси та скореговані норми годівлі; рівняння регресії і економіко-математичні моделі для прогнозування рентабельного виробництва кролятини. Виявлено особливості лактації, поживності молока кролематки, інтенсивності росту кроленят у підсисний період, встановлено між ними кореляційні зв'язки. Розроблено нову рецептуру стартерних комбікормів для раннього (в 20 і 30 днів) відлучення кроленят і комбікорми для одержання екологічно чистої кролятини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-65,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА303618 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Сілонова Н. Б. 
Метаболічні процеси в організмі кролів за умов створення стану штучного вуглекислотного гіпобіозу : Автореф. дис... канд. біол. наук : 03.00.04 / Н. Б. Сілонова; Нац. аграр. ун-т. - К., 2005. - 18 c. - укp.

З'ясовано перебіг метаболічних процесів за умов формування у кролів стану штучного вуглекислотного гіпобіозу. Вивчено зміни фізіолого-біохімічних показників, концентрації метаболітів гліколізу та циклу трикарбонових кислот, коливань величини pH та вмісту газів у крові тварин. З'ясовано динаміку їх входження у стан штучного гіпобіозу, який характеризується розвитком компенсованого респіраторного ацидозу. Установлено, що на початкових етапах формування гіпобіотичного стану внаслідок зниженого забезпечення тканин киснем активуються гліколітичні процеси, про що свідчить зростання рівня пірувату та лактату. Відзначено, що гіпобіоз характеризується активацією глюконеогенезу, що регулюється та контролюється рівнем pH і вмістом метаболітів проміжного обміну, а також порушенням процесів карбоксилювання - декарбоксилювання та гальмуванням інтенсивності функціонування циклу трикарбонових кислот. Виявлено, що зниження активності альдегіддегідрогенази призводить до зростання рівня ацетальдегіду у тканинах і підвищення співвідношення ацетальдегід/етанол, яке відображає зростання рівня анаеробних процесів, характеризує ступінь гіпобіотичного стану і є спільним для природного та штучного гіпобіозу у рослин і тварин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-272

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА337838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Сломчинський М. М. 
Оптимізація доз згодовування ліпроту молодняку кролів при вирощуванні на м'ясо : Автореф. дис... канд. с.-г. наук / М. М. Сломчинський; Нац. аграр. ун-т. - К., 2005. - 18 c. - укp.

Вивчено та науково обгрунтовано можливості застосування кормової домішки "Ліпрот" у складі комбікормів для молодняку кролів за умов вирощування на м'ясо. Вивчено фізико-хімічні властивості ліпроту, вміст у ньому поживних речовин, макро- та мікроелементів, амінокислотний склад протеїну. Доведено доцільність застосування ліпроту та визначено оптимальну дозу його згодовування. Установлено вплив даних домішок на продуктивність, перетравність поживних речовин раціонів, забійні якості та стан внутрішніх органів. Досліджено морфологічні та біохімічні показники крові молодняку кролів породи "Сірий велетень" у разі вирощування на м'ясо. Виявлено, що за умов застосування ліпроту у складі раціонів годівлі молодняку кролів активізуються обмінні процеси, підвищуються середньодобові прирости, знижуються витрати кормів для одержання приросту. З'ясовано, що економічний ефект від використання ліпроту на 1 голову за період відгодівлі становить 2,14 грн.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-455.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА341268 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Мотько Н. Р. 
Особливості метаболізму вуглеводів змішаною мікробною популяцією сліпої кишки кролів : Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.04 / Н. Р. Мотько; Ін-т біології тварин УААН. - Л., 2004. - 16 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-273.90

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА332121 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
14.

Чичик Р. М. 
Перетравність корму, обмін речовин та продуктивні якості молодняка кролів за різних рівнів обмінної енергії і сирого протеїну в комбікормах : Автореф. дис... канд. с.-г. наук / Р. М. Чичик; Нац. аграр. ун-т. - К., 2006. - 20 c. - укp.

Наведено теоретичний та експериментальний матеріал щодо використання у годівлі кролів м'ясо-шкуркового напряму продуктивності комбікормів з різними рівнями обмінної енергії, сирого протеїну та біологічно активної домішки. Виявлено напрям змін у продуктивності молодняка кролів та амінокислотному складі найдовшого м'яза спини. Проведено оцінку морфологічного та біохімічного складу їх крові. Вивчено лінійний ріст тварин, перетравність поживних речовин і баланс азоту в організмі кролів залежно від рівня енергетичного та протеїнового живлення. Рекомендовано для вирощування молодняка кролів м'ясо-шкуркового напряму продуктивності віком 45 - 60 діб використовувати повнораціонний комбікорм з вмістом 0,99 МДж обмінної енергії у 100 г і 17 % протеїну; віком 61 - 90 діб - відповідно 0,94 МДж та 18 %; віком 91 - 120 діб - 0,99 МДж і 19 %. Запропоновано вводити до складу повнораціонного комбікорму біологічно активну домішку у кількості 2 % за масою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-451.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА348290 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Косяненко О. М. 
Перетравність корму, обмін речовин та продуктивність кролів за дії селену : автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.02 / О. М. Косяненко; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2009. - 18 c. - укp.

Наведено результати теоретичних і експериментальних досліджень щодо використання у годівлі молодняку кролів, який вирощується на м'ясо, комбікормів за різних доз і джерел селену. Виявлено напрям змін у продуктивності молодняку кролів. Оцінено морфологічний і біохімічний склад їх крові. Вивчено перетравність поживних речовин, баланс азоту, кальцію, фосфору та селену в організмі кролів залежно від дози та джерела селену. Доведено доцільність балансування раціонів за селеном і визначено оптимальну дозу його згодовування. Встановлено вплив домішок селену у складі різних селеновмісних сполук органічного та неорганічного походження на продуктивність, перетравність поживних речовин корму, морфологічні та біохімічні показники крові, забійні якості й амінокислотний склад найдовшого м'яза спини молодняку кролів породи сріблястий у разі вирощування на м'ясо. Рекомендовано для такого вирощування молодняку кролів використовувати повнораціонний комбікорм з вмістом селену на рівні 0,2 мг/кг сухої речовини. Запропоновано вводити до складу повнораціонного комбікорму селеновмісну сполуку органічного походження Сел-Плекс для забезпечення оптимального вмісту цього мікроелемента.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-273.1 + П671-451.232

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА364132 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Лесик Я. В. 
Фізіолого-біохімічні процеси в організмі і продуктивність кролів залежно від умов годівлі та утримання : автореф. дис... канд. вет. наук / Я. В. Лесик; Львів. нац. ун-т вет. медицини та біотехнологій ім. С.З.Гжицького. - Л., 2008. - 20 c. - укp.

Вперше з'ясовано вплив різної тривалості підсисного утримання кроленят (до 30-, 45-, 60- та 90-добового віку) на перебіг фізіолого-біохімічних процесів у їх організмі та розкрито механізми формування його імунобіологічної реактивності у даний період. Встановлено високу біологічну цінність молока кролематок протягом 75-ти діб лактації та динаміку змін у даний період його хімічного та жирнокислотного складу. Одержано нові експериментальні дані щодо біологічної та продуктивної дії лізин-протеїнової домішки за роздільного та сумісного згодовування її з сульфатом кадмію молодняку кролів протягом 130-ти діб життя. Розроблено й апробовано схему та дозу введення даної домішки за умов підвищеного вмісту кадмію в раціоні кролів і визначено біологічну цінність та якість м'яса тварин. Розроблено рецепт гранульованого комбікорму з підвищеним вмістом протеїну та досліджено його вплив на інтенсивність росту та фізіолого-біохімічні процеси в організмі кролів до 120-добового віку. З'ясовано вплив додавання 20 % (за масою) соняшникового шроту до раціону кролів на біологічну цінність м'яса, вміст жирних кислот у тканинах м'язів, шкіри та шерсті, встановлено корелятивні зв'язки між даними залежностями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-27 + П670-45

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА357954 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Попов В. Є. 
Використання поживних речовин та продуктивні якості молодняку кролів за різних рівнів протеїну та лізину в комбікормах : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.02 / В. Є. Попов; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2010. - 19 c. - укp.

Викладено теоретичний та експериментальний матеріал з використання в годівлі молодняку кролів м'ясо-шкуркового напряму продуктивності комбікормів з різними рівнями сирого протеїну та лізину. Виявлено напрям змін у продуктивності кроленят, перетравності поживних речовин і балансу азоту в організмі. Досліджено морфологічний і біохімічний склад крові, амінокислотний склад м'язів і печінки. Вивчено морфологічний склад тушок та якість сирих шкурок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-451.831 + П671-44

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА375550 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Бащенко М. І. 
Кролівництво : монографія / М. І. Бащенко, О. Ф. Гончар, Є. А. Шевченко; НААН України, Черкас. ін-т агропром. вир-ва. - Черкаси, 2010. - 304 c. - Бібліогр.: 166 назв. - укp.

Проаналізовано біологічні особливості, відтворення, годівлі, утримання та племінної роботи в кролівництві. Висвітлено сучасний стан кролівництва в Україні, зокрема Черкащині, основні заходи виведення галузі кролівництва з кризового стану. Описано анатомо-фізіологічну будову кроля, опорно-рухову, кровоносну, лімфатичну, статеву, нейрогуморальну систему, а також системи травлення, органів дихання. Розглянуто питання комп'ютеризації ведення зоотехнічного та племінного обліку на кролефермах.


Індекс рубрикатора НБУВ: П671

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА740818 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Шулько О. П. 
Обмін речовин, продуктивність та якість продукції кролів за різних доз сірки та оптимального рівня селену в раціоні : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.02 / О. П. Шулько; Харк. держ. зоовет. акад. - Х., 2011. - 20 c. - укp.

Виявлено напрям змін у продуктивному молодняку кролів. Проведено оцінювання морфологічного та біохімічного складу їх крові. Вивчено перетравність поживних речовин, баланс азоту, кальцію, фосфору, сірки та селену в організмі кролів залежно від дози сірки й оптимального рівня селену за використання різних його джерел. Доведено доцільність балансування раціонів за сіркою та визначено оптимальну дозу її згодовування. Встановлено вплив домішок сірки за оптимального рівня селену органічного та неорганічного походження на продуктивність, перетравність поживних речовин корму, морфологічні та біохімічні показники крові, забійні якості й амінокислотний склад найдовшого м'язу спини молодняку кролів породи сріблястий для вирощування на м'ясо. Запропоновано вводити до складу повноцінного комбікорму сірковмісну сполуку неорганічного походження сульфат натрію, селеновмісну органічного походження Сел-Плекс для забезпечення оптимального вмісту цих елементів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П671.451.232 + П671-273.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА379327 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Богдан Ю. А. 
Перетравність корму, обмін речовин та продуктивні якості молодняку кролів за різних рівнів протеїну та метіоніну у комбікормах : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.02 / Ю. А. Богдан; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2010. - 18 c. - укp.

Проаналізовано особливості використання в годівлі кролів комбікормів із різними рівнями сирого протеїну та метіоніну. Виявлено напрям змін у продуктивності кролів, перетравності поживних речовин і амінокислотному складі їх м'яса, печінки та крові. Оцінено морфологічний і біохімічний склад крові даних тварин. Вивчено морфологічний і біологічний склад тушок і амінокислотний склад найдовшого м'яза спини за різних рівнів протеїнового й амінокислотного живлення. Рекомендовано для годівлі кролів породи сріблястий використовувати повнораціонні гранульовані комбікорми з рівнем метіоніну у 45 - 90-добовому віці - 0,7 %, у 61 - 90 та 91 - 120-добовому віці - 0,75 %, сирого протеїну - відповідно 15, 16 та 17 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П671-451.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА370218 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського