Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=П811.52$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Довбненко О. Ф. 
Обгрунтування режимів роботи теплоутилізаторів вентиляційних викидів тваринницьких приміщень : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.11 / О. Ф. Довбненко; НААН України, ННЦ "Ін-т механізації та електрифікації сіл. госп-ва". - Глеваха (Київ. обл.), 2011. - 22 c. - укp.

Вперше встановлено закономірності між параметрами теплоутилізаторів вентиляційних викидів тваринницьких приміщень і режимами його роботи з урахуванням вологості повітря в приміщенні та зовнішнього середовища. Удосконалено методику дослідження енергетичної ефективності застосування рекуперативних теплоутилізаторів вентиляційних викидів з різними способами захисту теплообмінної поверхні від обмерзання. Удосконалено методи випробувань вологомісткості повітряних потоків. Обгрунтовано можливість використання рекуперативних теплоутилізаторів вентиляційних викидів тваринницьких приміщень за найменших температур повітря зовнішнього середовища, характерних для кліматичних умов України та розроблено спосіб захисту теплообмінної поверхні рекуперативних теплоутилізаторів від обмерзання з підвищенням ефективності їх застосування в системі забезпечення мікроклімату тваринницьких і птахівничих приміщень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П811.52 + П085

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА384874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Sukholova I. 
Researching of air supply device efficiency which creating swirl and spread air jets in poultry houses / I. Sukholova, N. Spodyniuk // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2013. - № 756. - С. 288-291. - Бібліогр.: 5 назв. - англ.

Побудовано графіки розподілу осьових швидкостей і надлишкових температур закрученої струмини, що виходить з повітророзподільника. Підтверджено доцільність застосування повітророзподільника з закрученими та настильними струминами в приміщеннях пташників із каскадними клітковими батареями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н762.220.205 + П811.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Долгіх Д. О. 
Обгрунтування конструкційно-технологічних параметрів грунтового теплообмінника для вентиляції тваринницьких приміщень : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.11 / Д. О. Долгіх; Нац. акад. аграр. наук України, ННЦ "Ін-т механізації та електрифікації сіл. госп-ва". - Глеваха, 2017. - 20 c. - укp.

На основі рівнянь стаціонарної і нестаціонарної теплопровідності, аеродинаміки та комп'ютерного моделювання теоретично обгрунтовано параметри і режими роботи грунтового теплообмінника. Проведено аналіз впливу параметрів мікроклімату на продуктивність тварин. Проаналізовано зміст наявних технологій і технічних засобів вилучення теплової енергії з поверхневих шарів грунту для забезпечення мікроклімату в тваринницькому приміщенні. Запропоновано удосконалену технологічну схему повітряного грунтового теплообмінника для забезпечення нормативних параметрів системи вентиляції тваринницького приміщення. Встановлено залежність зміни ефективної теплової потужності грунтового теплообмінника від його геометричних параметрів (довжини і діаметра грунтового теплообмінника, міжцентрових відстаней між теплообмінниками). Теоретично обгрунтовано довжину і діаметр робочого органу системи вентиляції тваринницького приміщення - вертикального грунтового теплообмінника. Запропоновано математичну модель зміни ефективної теплової потужності системи грунтових теплообмінників залежно від міжцентрової відстані осей грунтових теплообмінників для рядного розташування теплообмінників. Експериментально підтверджено залежність впливу конструкційно-технологічних параметрів грунтового теплообмінника на його ефективну теплову потужність. Розроблено раціональні параметри і режими роботи системи вентиляції на основі використання грунтових теплообмінників для тваринницьких приміщень. Доведено техніко-економічну доцільність застосування комплекту дослідного зразка системи вентиляції на основі використання грунтових теплообмінників.


Індекс рубрикатора НБУВ: П811.52 + П086.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА428929 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Герасимчук В. М. 
Оцінка і вдосконалення систем вентиляції свинарників різного призначення : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.04 / В. М. Герасимчук; Національна академія аграрних наук України, Інститут свинарства і агропромислового виробництва. - Полтава, 2018. - 21 c. - укp.

Встановлено, що у приміщеннях з нижньою подачею термостабілізованого повітря тварини мали вищі середньодобові прирости, кращу збереженість та вищі показники продуктивності відносно тварин, отриманих і вирощених у приміщеннях з боковою подачею повітря через стінові клапани. Нижня подача повітря забезпечувала менші коливання середньорічної температури залежно від умов навколишнього середовища. Також у цих приміщеннях відмічено значно меншу забрудненість повітря пилом, бактеріальними частинками, аміаком та сірководнем. У повітрі цих приміщень відмічено більш високий відносний вміст кисню, ніж у повітрі приміщень з боковою подачею повітря через стінові клапани. Доведено, що утримання тварин у приміщеннях з нижньою подачею термостабілізованого повітря поліпшує їх продуктивний потенціал, який зберігається й при відгодівлі в умовах глибокої довгонезмінюваної підстилки. Живої маси 100 кг тварини досягали за 187 днів, проти 193 дні у приміщеннях з боковою подачею повітря. Використання природних стимуляторів, феромони+голос кнура, дозволило зменшити період приходу свиноматок в охоту, підвищити запліднюваність та багатоплідність. Сумарна різниця чистого прибутку, отриманого по дослідних групах у приміщеннях з нижньою подачею повітря, склала 117,7 тис. грн. Загальна рентабельність була сумарно вище на 2,5-3,2 відсотки залежно від пори року.


Індекс рубрикатора НБУВ: П086.4 + П811.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434507 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського