Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>U=П847.31$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Островська М. Ю. 
Резистентність організму молодняку курей-несучок при застосуванні фітопрепарату і "Гуміліду" в онтогенезі на тлі вакцинації : (огляд) / М. Ю. Островська, В. Г. Стояновський, І. А. Коломієць // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2014. - Вип. 15, N 1. - С. 312-316. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Наведено результати дослідження стану неспецифічної резистентності організму курчат яєчного кросу у різні періоди постнатальної адаптації на тлі вакцинації у разі використання фітопрепарату на основі евкаліпту та препарату на основі гумінових сполук - гумілід. Встановлено, що застосування домішок природного походження сприяє підвищенню клітинних і гуморальних факторів резистентності організму молодняку птиці на тлі вакцинації, а також надає змогу знизити рівень циркулюючих імунних комплексів в організмі птахів у різні періоди їх росту та розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: П847.31 + П682-451.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Карповський П. В. 
Кортико-вегетативна регуляція процесів неспецифічного імунітету в організмі свиней : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 03.00.13 / П. В. Карповський; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - Київ, 2015. - 23 c. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П847.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА419642 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Імунологічна реактивність організму та її корекція у свиней залежно від типологічних особливостей нервової системи : монографія / А. В. Трокоз, В. І. Карповський, В. О. Трокоз, В. І. Карповський; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - Київ : Експо-друк, 2016. - 140 c. - Бібліогр.: с. 112-138 - укp.

Вивчено особливості імунологічної реактивності організму свиней різних типів вищої нервової діяльності за впливу біологічного та хімічного подразників. Досліджено характер імунологічної реактивності організму свиней різних типів вищої нервової діяльності за впливу біологічного подразника. Доведено вірогідне перевищення показників реактивності організму свиней сильного врівноваженого рухливого типу у порівнянні з особинами інших типів нервової вистеми. Встановлено кореляцію основних властивостей коркових процесів із показниками імунологічної реактивності до та під час дії біологічного подразника: найбільш тісні взаємозв'язки стосуються сили і врівноваженості процесів збудження та гальмування. Найбільше на реактивність організму свиней впливають сила та врівноваженість нервових процесів. Вперше одержано наукові дані щодо посилення реактивності організму свиней різних типів нервової системи за впливу йодіс-концентрату. За таких умов найбільш реактивними є тварини сильного врівноваженого рухливого типу нервової системи. Розроблено експрес-методики дослідження умовно рефлекторної діяльності свиней за виробничих умов, використовуючи які, можна встановити тип нервової системи цих тварин за 20 - 30 хвилин експерименту. Це дозволяє досить швидко сформувати групу тварин за типологічним принципом і організувати найбільш адекватне їх утримання та ветеринарні заходи.


Індекс рубрикатора НБУВ: П847.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА807796 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ямцун Т. С. 
Експериментальне обгрунтування використання імуномодулюючого препарату "Арселан" для підвищення неспецифічної резистентності тварин : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 16.00.06 / Т. С. Ямцун; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - Київ, 2016. - 21 c. - укp.

Викладено результати дослідження властивостей імуностимулятора арселан та вивчення його впливу на стан неспецифічної резистентності тварин. Обгрунтовано доцільність використання новоствореного препарату на основі наночастинок металів на тваринницьких підприємствах. Науково й експериментально доведено імуностимулювальний вплив препарату арселан на морфологічні, біохімічні й імунологічні показники тварин. Наведено результати доклінічних випробувань щодо впливу арселану на білих мишей. Після застосування препарату арселан у крові лабораторних і сільськогосподарських тварин зросли показники фагоцитарної активності нейтрофілів крові, фагоцитарний індекс, фагоцитарне число, що вказує на підвищення неспецифічного імунітету та стресостійкості тварин. Доведено, що застосування препарату арселан перешкоджає розвитку імунодефіциту у тварин, знижує захворюваність, підвищує їх продуктивність, тим самим знижуючи собівартість продукції.


Індекс рубрикатора НБУВ: П847.31 + П855.5 + П65-44

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА424806 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Механізми кортико-вегетативної регуляції неспецифічного імунітету в організмі свиней : монографія / П. В. Карповський, В. О. Трокоз, В. І. Карповський, А. В. Трокоз; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - Київ : НУБіП України, 2016. - 135 c. - Бібліогр.: с. 98-131 - укp.

Вивчено характер взаємодії кортикальних і вегетативних механізмів регуляції імунологічних реакцій у організмі свиней. Описано динаміку неспецифічного імунітету у свиней залежно від особливостей вищої нервової діяльності і автономної нервової системи під час впливу технологічного подразника. Встановлено кореляцію основних властивостей коркових процесів та тонусу автономної нервової системи з показниками імунологічної реактивності до та під час дії технологічного подразника. Зазначено, що ці дані розширюють існуючі уявлення про індивідуальні механізми регуляції імунологічної відповіді у свиней.


Індекс рубрикатора НБУВ: П847.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА807698 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського