Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=П875.624$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Orel V. E. 
The effect of electromagnetic field and local inductive hyperthermia on nonlinear dynamics of the growth of transplanted animal tumors = Влияние электромагнитного поля и локальной индуктивной гипертермии на нелинейную динамику роста перевивных опухолей животных / V. E. Orel, N. N. Dzyatkovskaya, A. V. Romanov, T. M. Kozarenko // Эксперим. онкология. - 2007. - 29, № 2. - С. 156-158. - Библиогр.: 11 назв. - англ.


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.624

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж14160 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Синяговська К. А. 
Остеосаркома трубчастих кісток собак (діагностика та лікування) : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 16.00.05 / К. А. Синяговська; Білоцерків. нац. аграр. ун-т. - Біла Церква, 2009. - 19 c. - укp.

Встановлено взаємозв'язок між формою остеосаркоми, діагностованої рентгенологічно, та біохімічними показниками сироватки крові тварин. Доведено, що імуностимулювальні препарати в кожному конкретному випадку необхідно підбирати індивідуально. Обгрунтовано ефективність комплексного лікування собак, хворих на остеосаркому, що сприяє покращенню клінічного стану тварин, нормалізації морфологічних показників крові, збільшенню кількості NK-клітин, зниженню вмісту глікопротеїнів, хондроїтинсульфатів, активності лужної та кислої фосфатаз, а також збільшенню кількості загального білка. Доведено, що комплексне лікування подовжує термін життя хворих тварин у 3,6 раза та збільшує кількість тварин-довгожителів серед них до 66,6 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.561.1-953 + П875.624.2-953

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА369372 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Шестяєва Н. І. 
Цитометричні характеристики різних карцином молочних залоз собак / Н. І. Шестяєва // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2009. - № 4. - С. 181-184. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Показано, що залежно від гістологічного типу епітеліальних злоякісних пухлин молочних залоз собак їх клітини значно різняться між собою за формою та величиною клітинного тіла та ядра, а також співвідношенням між їх об'ємом. Площа ядер епітеліальних клітин більша норми (за винятком веретеноклітинної карциноми). Ядерно-клітинне відношення збільшено у всіх пухлинах, окрім анапластичної карциноми. Спостережено підвищену кількість внутрішньоядерних включень та ядерець.


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.624-953-6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Пашкевич І. Ю. 
Морфологічні та функціональні зміни у собак за трансмісивної венеричної саркоми : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 16.00.02 / І. Ю. Пашкевич; КМ України, Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2013. - 21 c. - укp.

Розглянуто клінічні прояви пухлини за спонтанного та експериментального походження. Виявлено породні, вікові та статеві особливості прояву трансмісивної венеричної саркоми у собак. Встановлено зменшення кількості еритроцитів, вмісту гемоглобіну, Т-хелперів, величини імунорегуляторного індексу, збільшення кількості лейкоцитів, еозинофілів та кількості Т-супресорів, вмісту імуноглобулінів М та G. У сироватці крові має місце зменшення вмісту загального білка, збільшення вмісту загального і прямого білірубіну, підвищення активності аспартата- і аланінамінотрансферази. Проведено порівняльний аналіз результатів клінічних, морфологічних, імунологічних та біохімічних досліджень у собак за спонтанного походження трансмісивної венеричної саркоми та у цуценят за експериментального моделювання пухлини. Зазначено, що зміни клінічних показників, а також морфологічні, біохімічні та імунологічні показники крові схожі за спонтанного і експериментального походження пухлини. За допомогою гістологічних, цитологічних та імуногістохімічних досліджень вивчено структурні особливості трансмісивної венеричної саркоми. Встановлено, що за гістологічними ознаками пухлина належить до низькодиференційованих круглоклітинних сарком альвеолярного типу. Пухлинні клітини характеризуються присутністю мезенхімального маркера віментіну. Виявлено позитивно-локальну реакцію на міогенін та цитокератин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.624.2-953

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА403201 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Мисак А. Р. 
Особливості хірургічного видалення пухлин молочної залози у сук / А. Р. Мисак // Біологія тварин. - 2014. - 16, № 2. - С. 77-85. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Радикальне оперативне втручання за лікування собак із пухлинами молочної залози (МЗ) є, як правило, агресивною процедурою, яка супроводжується нанесенням хірургічної травми і, відповідно до характеру останньої, адекватною реакцією цілого організму. Відомо, що характер травмування тканин значною мірою залежить від способу виконання операції. Тому, з метою оптимізації техніки виконання мастектомії у сук, клініко-експериментальні дослідження були зосереджені на удосконаленні елементів оперативного втручання і реконструкції операційної рани, використання яких передбачало мінімальне травмування тканин за радикального втручання на МЗ у випадках застосуванням широкої місцевої ексцизії пухлин. На 76 суках, хворих на місцево-поширений рак МЗ, оцінено терапевтичну ефективність застосування традиційного та модифікованого способів мастектомії. У деталях наведено хірургічну техніку виконання операцій та описано особливості перебігу післяопераційного періоду за різних способів мастектомії. Встановлено, що оперативне видалення пухлин за методом відшивання із одночасним проведенням реконструкції рани та бездренажний метод лікування операційної рани зменшують частоту ускладнень у післяопераційний період та створюють оптимальні умови для швидкої реабілітації хворих тварин. За результатами застосування розробленої методики виконання мастектомії з'ясовано, що загоювання післяопераційних ран у сук відбувається впродовж 10 - 12 діб, що надає змогу своєчасно розпочати і у повному обсязі проводити комплексну протипухлинну терапію. На підставі результатів досліджень також встановлено, що сонографічне дослідження стану операційної рани надає змогу проводити об'єктивний контроль за перебігом репаративних процесів у режимі реального часу, своєчасно виявляти післяопераційні ускладнення та проводити корегуюче лікування. Зокрема, у випадках виникнення сером, їх виявлення, уточнення локалізації та проведення прицільної евакуації вмісту можливе за використання сонографії.


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.624.1-954

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Пашкевич І. Ю. 
Сучасні методи дослідження морфологічних та функціональних змін у собак за трансмісивної венеричної саркоми : монографія / І. Ю. Пашкевич. - Київ : Компринт, 2015. - 120 c. - Бібліогр.: с. 100-118 - укp.

Наведено результати дослідження собак, уражених трансмісивною венеричною саркомою. Встановлено клінічні вияви пухлини за спонтанного й експериментального походження. Вивчено породні, вікові та статеві особливості прояву трансмісивної венеричної саркоми у собак. Встановлено зменшення кількості еритроцитів і вмісту гемоглобіну, збільшення кількості лейкоцитів та еозинофілів, зменшення кількості Т-хелперів і збільшення кількості Т-супресорів, зменшення величини імунорегуляторного індексу, збільшення вмісту імуноглобулінів М та G. За допомогою гістологічних, цитологічних та імуногістохімічних досліджень вивчено структурні особливості трансмісивної венеричної саркоми.


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.624.2-953

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА790469 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського