Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=П875.624.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Синяговська К. А. 
Остеосаркома трубчастих кісток собак (діагностика та лікування) : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 16.00.05 / К. А. Синяговська; Білоцерків. нац. аграр. ун-т. - Біла Церква, 2009. - 19 c. - укp.

Встановлено взаємозв'язок між формою остеосаркоми, діагностованої рентгенологічно, та біохімічними показниками сироватки крові тварин. Доведено, що імуностимулювальні препарати в кожному конкретному випадку необхідно підбирати індивідуально. Обгрунтовано ефективність комплексного лікування собак, хворих на остеосаркому, що сприяє покращенню клінічного стану тварин, нормалізації морфологічних показників крові, збільшенню кількості NK-клітин, зниженню вмісту глікопротеїнів, хондроїтинсульфатів, активності лужної та кислої фосфатаз, а також збільшенню кількості загального білка. Доведено, що комплексне лікування подовжує термін життя хворих тварин у 3,6 раза та збільшує кількість тварин-довгожителів серед них до 66,6 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.561.1-953 + П875.624.2-953

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА369372 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Пашкевич І. Ю. 
Морфологічні та функціональні зміни у собак за трансмісивної венеричної саркоми : автореф. дис. ... канд. вет. наук : 16.00.02 / І. Ю. Пашкевич; КМ України, Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2013. - 21 c. - укp.

Розглянуто клінічні прояви пухлини за спонтанного та експериментального походження. Виявлено породні, вікові та статеві особливості прояву трансмісивної венеричної саркоми у собак. Встановлено зменшення кількості еритроцитів, вмісту гемоглобіну, Т-хелперів, величини імунорегуляторного індексу, збільшення кількості лейкоцитів, еозинофілів та кількості Т-супресорів, вмісту імуноглобулінів М та G. У сироватці крові має місце зменшення вмісту загального білка, збільшення вмісту загального і прямого білірубіну, підвищення активності аспартата- і аланінамінотрансферази. Проведено порівняльний аналіз результатів клінічних, морфологічних, імунологічних та біохімічних досліджень у собак за спонтанного походження трансмісивної венеричної саркоми та у цуценят за експериментального моделювання пухлини. Зазначено, що зміни клінічних показників, а також морфологічні, біохімічні та імунологічні показники крові схожі за спонтанного і експериментального походження пухлини. За допомогою гістологічних, цитологічних та імуногістохімічних досліджень вивчено структурні особливості трансмісивної венеричної саркоми. Встановлено, що за гістологічними ознаками пухлина належить до низькодиференційованих круглоклітинних сарком альвеолярного типу. Пухлинні клітини характеризуються присутністю мезенхімального маркера віментіну. Виявлено позитивно-локальну реакцію на міогенін та цитокератин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.624.2-953

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА403201 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Пашкевич І. Ю. 
Сучасні методи дослідження морфологічних та функціональних змін у собак за трансмісивної венеричної саркоми : монографія / І. Ю. Пашкевич. - Київ : Компринт, 2015. - 120 c. - Бібліогр.: с. 100-118 - укp.

Наведено результати дослідження собак, уражених трансмісивною венеричною саркомою. Встановлено клінічні вияви пухлини за спонтанного й експериментального походження. Вивчено породні, вікові та статеві особливості прояву трансмісивної венеричної саркоми у собак. Встановлено зменшення кількості еритроцитів і вмісту гемоглобіну, збільшення кількості лейкоцитів та еозинофілів, зменшення кількості Т-хелперів і збільшення кількості Т-супресорів, зменшення величини імунорегуляторного індексу, збільшення вмісту імуноглобулінів М та G. За допомогою гістологічних, цитологічних та імуногістохімічних досліджень вивчено структурні особливості трансмісивної венеричної саркоми.


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.624.2-953

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА790469 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського