Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=Р121.840$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Эпик Э. Я. 
Термоанемометрический метод диагностики микроструктуры воздушных потоков в сверхчистых помещениях / Э. Я. Эпик, Т. Т. Супрун, В. Д. Мельник // Пром. теплотехника. - 2001. - 23, № 1-2. - С. 5-11. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Розроблено термоанемометричний метод діагностики мікроструктури повітряних течій у надчистих приміщеннях і десятиканальну систему вимірювань. Вимеряні середню (у часі) швидкість, температуру та ступінь турбулізації течії, порівняно з еталонними значеннями.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р121.840

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14162 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сидоров О. В. 
Нормалізація аероіонного складу повітря в офісних приміщеннях : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.26.01 / О. В. Сидоров; НАН України, Держ. служба гірн. нагляду та пром. безпеки України, ДУ Нац. НДІ пром. безпеки та охорони праці. - Київ, 2014. - 20 c. - укp.

Розв'язано актуальну науково-прикладну задачу, яка полягає у розробленні комплексу заходів з нормалізації концентрацій легких аероіонів в офісних приміщеннях шляхом досліджень дії оператора ЕОМ та електростатичних полів на аероіонний склад повітря. Розроблено методику вимірювання концентрації легких аероіонів, комплекс заходів з нормалізації концентрацій легких аероіонів та іонізатора з електростатичним фільтром для очищення повітря. Розроблено методику виконання вимірювань концентрації легких аероіонів у повітрі приміщень лічильником аероіонів "Сапфір-3к". Експериментально встановлено, що надходження важких аероіонів в результаті процесу дихання оператора ЕОМ не здійснює деіонізуючого впливу на концентрації легких аероіонів, в той час як електростатичні поля на робочому місці оператора ЕОМ здійснюють пряму деіонізуючу дію. Розроблено математичну модель, що дозволяє адекватно описати зниження концентрацій легких аероіонів під дією електростатичного поля. Розроблено комплекс працеохоронних заходів, спрямований на мінімізацію електростатичних полів на робочих місцях з ЕОМ, застосування якого дозволяє підтримувати концентрації легких аероіонів на мінімально необхідному рівні. Розроблено також пристрій для іонізації повітря з електростатичним фільтром для його очищення, що дозволило підтримувати концентрацію легких аероіонів на оптимальному нормативному рівні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р121.840 + Р124.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА406671 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Павленко Т. О. 
Рівні опромінення населення України в контексті плану дій щодо зменшення рівнів радону в повітрі приміщень = Exposure levels of Ukrainian population in the context of an action plan to reduce indoor radon levels / Т. О. Павленко, А. М. Сердюк, А. П. Оперчук, М. В. Аксьонов, М. А. Фризюк, О. Є. Тарасюк, О. В. Федоренко, О. В. Михайленко // Проблеми радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2020. - Вип. 25. - С. 220-229. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р126 + Р121.840

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69917 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського