Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=Р457.465.208.4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Верещако Р. И. 
Лечение последствий сочетанных ожогов пищевода и желудка / Р. И. Верещако // Укр. мед. часоп. - 2007. - № 4. - С. 105-110. - Библиогр.: с. 109-110 - рус.

Представлен опыт лечения 62 пациентов с сочетанным послеожоговым рубцовым стенозом пищевода и желудка в период 1980 - 2005 гг. Изложены варианты восстановления функции желудка на первом этапе лечения с последующим вмешательством (бужирование или пластика) на пищеводе (второй этап лечения). Летальных исходов не было. Функция восстановленных органов (пищевод и желудок) в отдаленный период хорошая.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.608.4-5 + Р457.465.208.4-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15767 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Білоконь О. Ю. 
Хірургічне лікування післяопікових рубцевих стриктур стравоходу і шлунку із застосуванням малоінвазівних методів : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.03 / О. Ю. Білоконь; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. - Сімф., 2004. - 24 c. - укp.

На підставі результатів досвіду спеціалізованої клініки в лікуванні хворих з післяопіковими рубцевими стриктурами стравоходу (ПРСС) та шлунку уперше надано комплексну порівняльну оцінку застосованим оперативно-технічним методам лікувального бужування стравоходу. Вивчено показники гуморального антиоксидотоксінового та загального імунітету у хворих з наслідками хімічного опіку верхнього відділу травного каналу в подостром і хронічному періоді перебігу хвороби. На підставі одержаних даних доведено доцільність використання ентеросорбентів для протекції гастроінтестінального бар'єра й ослаблення транслокації кишкової мікрофлори в цих хворих. Уперше розроблено та апробовано методику ретроградного інтраопераційного проведення та внутрішньостравохідного встановлення кільцеподібної ниті-направника для бужування стриктур стравоходу з використанням мікрогастростоми, в тому числі й у хворих з ятрогенною перфорацією стравоходу. Запропоновано новий метод малоінвазивної ("кулісної") гастростомії, що дає змогу забезпечити гастроентеральне харчування, зберегти шлунок для можливої езофагогастропластики. Зазначено, що за використання цього методу зникає необхідність у спеціальній операції для її закриття. Надано клінічну оцінку методу бужування по кільцеподібній ниті-направника у хворих з протяжними і складними стриктурами, після ліквідації наслідків перфорації стравоходу, а також у комплексі лікувальних заходів у хворих зі спільним рубцевим ураженням стравоходу та шлунку. На підставі визначення групи хворих з ятрогенною перфорацією стравоходу у разі бужування визначено фактори ризику даного ускладнення та розроблено нові міри її профілактики та

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.608.4 + Р457.465.208.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА329482 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Соходеб Раджів Кумар. Раджів Кумар 
Хірургічне лікування поєднаних післяопікових стриктур стравоходу та шлунка : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.03 / Раджів Кумар. Раджів Кумар Соходеб; Харк. нац. мед. ун-т. - Х., 2011. - 20 c. - укp.

Запропоновано та впроваджено оригінальну методику оперативного лікування пацієнтів з поєднаними післяопіковими стриктурами стравоходу та шлунка залежно від виду післяопікового ураження. Вдосконалено спосіб для дилатації стравоходу та технологію проведення дилатації. Розроблено лікувально-діагностичний алгоритм вибору способу лікування хворих з поєднаними післяопіковими стриктурами стравоходу та шлунка, застосування якого дозволить істотно покращити результати хірургічного лікування. Доведено можливість покращення результатів лікування хворих з поєднаними післяопіковими стриктурами стравоходу та шлунка шляхом впровадження розробленого етіопатогенетичного підходу. За результатами морфологічного дослідження стравоходу у пацієнтів після хімічніх опіків визначено оптимальний строк балонної дилатації. Визначено, що за формування рубцевих стриктур стравоходу та шлунка в обміні сполучної тканини домінують катаболічні процеси з одночасною активацією синтезу її біополімерів (оксипролін). Виявлено, що у хворих з опіковими стриктурами стравоходу та шлунка в передопераційному періоді відзначається зниження абсолютної та відносної кількості імунорегуляторних клітин, що вимагає проведення імуностимулювальної терапії. Запропоновано комплексну діагностичну тактику вибору способу лікування хворих з поєднаними післяопіковими стриктурами стравоходу, шлунка та профілактики ускладнень. Визначено показання до виду, обсягу, характеру дилатації та хірургічного лікування залежно від обсягу післяопікового ураження стравоходу та шлунка.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.608.4 + Р457.465.208.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА386671 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Двоетапна хірургічна тактика при комбінованих післяопікових рубцевих стриктурах стравоходу і шлунка / В. В. Бойко, С. О. Савві, А. Ю. Бодрова, В. В. Жидецький, Є. А. Новіков, В. В. В'юн // Експерим. і клініч. медицина. - 2015. - № 1. - С. 153-156. - укp.

Вивчено результати лікування 56-ти хворих з комбінованими післяопіковими рубцевими стриктурами стравоходу та шлунка, яким проведено двоетапне хірургічне лікування: на першому етапі виконано гастростомію, на другому - шунтуючу езофагоколопластику. У таких хворих неможливість використання шлунка як інтерпоната для виконання пластики стравоходу дає підгрунтя для виконання езофагоколопластики. Двоетапне лікування дозволяє покращити результати хірургічного лікування хворих з комбінованими післяопіковими рубцевими стриктурами стравоходу та шлунка.

Изучены результаты лечения 56-ти больных с комбинированными послеожоговыми рубцовыми стриктурами пищевода и желудка, которым проведено двухэтапное хирургическое лечение: на первом этапе выполнена гастростомия, на втором - шунтирующая эзофагоколопластика. У таких больных невозможность использования желудка в качестве интерпоната для выполнения пластики пищевода дает основание для выполнения эзофагоколопластики. Двухэтапный подход к лечению позволяет улучшить результаты хирургического лечения больных с комбинированными послеожоговыми рубцовыми стриктурами пищевода и желудка.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.365.608.4 + Р457.465.208.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16674 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського