Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Р457.766.405.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Мирович К. Є. 
Клініко-патогенетичне обгрунтування неофасціогенезу у жінок із цистоцеле і ректоцеле : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / К. Є. Мирович; Одес. нац. мед. ун-т. - О., 2013. - 24 c. - укp.

Обгрунтовано застосування синтетичних матеріалів з метою зниження кількості рецидивів у пацієнток, що становлять групу ризику їх виникнення після хірургічного лікування цистоцеле і ректоцеле. Визначено, що частота рецидивів захворювання в 82,5 % випадків пов'язана з порушеннями з боку фасціальних тазових структур, що використовуються для реконструкції нормального взаєморозташування тазових органів. Встановлено залежність виникнення рецидивів від факторів ризику, що свідчать про наявність сполучнотканинної недостатності, обумовленої дистрофічними змінами або наявністю системної дисплазії сполучної тканини. Запропоновано математичну модель розрахунку індивідуального ризику розвитку рецидивів захворювання після його хірургічного лікування. Об'єктивність прогностичних даних, одержаних у результаті побудови математичної моделі, підтверджено дослідженням морфологічних особливостей будови і обмінних процесів сполучної тканини у хворих, віднесених до групи ризику. Зазначено, що застосування методів неофасціогенезу в хірургічному лікуванні цистоцеле і ректоцеле у таких пацієнток дозволяє знизити частоту рецидивів в 4,3 раза у порівнянні з методами, заснованими на використанні власних сполучнотканинних структур. Разом з тим, рутинне використання даних методів є недоцільним у зв'язку з істотним ускладненням оперативного втручання і наявністю високого ризику інтра- і післяопераційних ускладнень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.760.53 + Р457.766.405.3 + Р696.56

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА399132 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Иманова С. С. 
Результаты операции Delorme по поводу выпадения прямой кишки / С. С. Иманова // Клініч. хірургія. - 2017. - № 4. - С. 25-27. - Библиогр.: 17 назв. - рус.

Проанализированы результаты операции Delorme, выполненной по поводу выпадения прямой кишки у 32 больных. После обследования пациентов с применением динамической рентгенологической ирригографии, трансректального ультразвукового исследования (УЗИ), рентгенологической и/или магниторезонансной дефекографии, колоноскопии с видеодокументированием, аноректальной манометрии и сфинктерометрии выполнена операция под общей анестезией. Установлено, что выпадение прямой кишки и его рецидивы обусловлены в основном хроническим запором, сопутствующими заболеваниями пищеварительного канала, печени, билиарной системы, поджелудочной железы, в частности, сахарным диабетом и ожирением, малоподвижным образом жизни; частота рецидива заболевания зависела от вида анестезии, метода операции, качества ее выполнения. Применение промежностной тактики по Delorme способствовало уменьшению продолжительности операции, частоты послеоперационных осложнений. Операция может быть использована в качестве первого выбора при хирургическом лечении выпадения прямой кишки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.766.405.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського