Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>U=Р458.141.4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Демидов В. М. 
Застосування блокаторів синтезу цитокінів при комплексному лікуванні хворих з гнійною рановою інфекцією / В. М. Демидов, А. М. Торбинський, С. М. Демидов // Клініч. хірургія. - 2006. - № 11/12. - С. 55-56. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.141.4-5 + Р456.10-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Барило О. С. 
Застосування декаметоксину та комбінації сорбентів для лікування гнійних ран в експерименті / О. С. Барило // Тавр. мед.-биол. вестн. - 2005. - 8, № 4. - С. 29-32. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Проведено лечение гнойных ран в эксперименте на кроликах с использованием 0,04 % раствора декаметоксина и комбинации сорбентов (высокодисперсный диоксид кремния и полиметилсиллоксан). Состав сорбирующей композиции колебался от гидрофильно-гидрофобной до гидрофобно-гидрофильной в зависимости от фазы раневого процесса. Метод позволяет сократить сроки лечения гнойных ран.


Ключ. слова: гнойная рана, декаметоксин, сорбенты
Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.141.4-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16621 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гомоляко І. В. 
Критерії оцінки стану системи нейтрофільних гранулоцитів крові у пацієнтів з рановою інфекцією / І. В. Гомоляко, К. П. Тумасова, Н. Є. Клочкова, Г. В. Самсонова // Клініч. хірургія. - 2006. - № 11/12. - С. 54. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р456.10 + Р458.141.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Степанківська Г. К. 
Індивідуальні підходи до лікування і прогнозування інфекцій, що виникають у ранах / Г. К. Степанківська, А. Б. Прилуцька, О. І. Прилуцький, Т. М. Цапенко // Здоровье женщины. - 2008. - № 4. - С. 198-201. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розбіжності у показниках ефективності застосування різних методів терапії обумовили необхідність визначення критеріїв диференційованого призначення препаратів із сорбційно-дезінтоксикаційними та імуномодулювальними властивостями на підставі проведення аналізу факторів ризику виникнення гнійних ран, загальних та місцевих проявів інфекційного процесу, результатів бактеріологічних, імунологічних, цитологічних та кристалооптичних методів досліджень у породіль. Урахування вищезазначених критеріїв у разі гнійних ран дозволяє підвищити ефективність лікування за рахунок індивідуального підходу і прогнозування наслідків терапії на підставі динамічного оцінювання ступеня тяжкості перебігу інфекційного процесу у таких хворих.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.141.4-5 + Р456.10-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ковальчук В. П. 
Динаміка видового складу мікрофлори бойових (вогнепальних та мінно-вибухових) ран кінцівок, одержаних під час антитерористичної операції на сході України у 2014 році / В. П. Ковальчук, В. М. Кондратюк // Хірургія України. - 2016. - № 2. - С. 13-18. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - вивчити мікробну флору бойових ран кінцівок, отриманих під час антитерористичної операції на сході України. Проведено одномоментне ретроспективне дослідження складу та властивостей мікробної флори бойових поранень кінцівок у період з липня до листопада 2014 р. Проаналізовано історії хвороби чоловіків з пораненнями кінцівок, які отримували повторну хірургічну обробку. Результати бактеріологічного дослідження їх ран були позитивними щодо росту бактерій. Умовно-патогенні мікроорганізми, які контамінують рану в момент поранення, з часом заміщуються антибіотикорезистентною флорою. Ці зміни пов'язані з нозокоміальною трансмісією і виявляються починаючи з другого тижня від моменту поранення. Характер мікрофлори, яка домінує у цей період, залежить від мікроекологічних умов лікувального закладу та його політики інфекційного контролю. У Військово-медичному клінічному центрі (ВМКЦ) м. Київ та ВМКЦ м. Львів домінували Enterobacteraceae, у ВМКЦ м. Вінниці - Acinetobacter spp. Висновки: у разі лікування бойових ран антибактеріальну терапію проводять з урахуванням того, що склад мікрофлори ран змінюється з часом. Не слід починати терапію з антибіотиків, спектр дії яких спрямований на грамнегативну флору.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.141.4 + Р456.10 + Р458.198

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Ковалишин І. В. 
Інфекційні ускладнення у постраждалих з політравмою в результаті дорожньо-транспортних пригод : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.21 / І. В. Ковалишин; Національна академія наук України, Державна установа "Інститут патології хребта та суглобів імені професора М. І. Ситенка Національної академії наук". - Харків, 2019. - 22, [1] c. - укp.

Уперше встановлено та верифіковано вплив клініко-епідеміологічних і клініко-нозологічних характеристик перебігу травматичного процесу в постраждалих із інфекційними ускладненнями політравми в результаті дорожньо-транспортних пригод. Уперше вивчено особливості відповіді маркерів запалення у постраждалих з інфекційними ускладненнями політравми в результаті дорожньо-транспортних пригод. Уперше вивчено особливості відповіді імунологічних маркерів у постраждалих з інфекційними ускладненнями політравми в результаті дорожньо-транспортних пригод. Уперше розроблено науково обґрунтовані протокольні схеми надання допомоги постраждалим з інфекційними ускладненнями політравми в результаті дорожньо-транспортних пригод на ранньому госпітальному етапі надання медичної допомоги. Створена уніфікована система лікування інфекційних ускладнень дає змогу оптимізувати процес надання медичної допомоги постраждалим з інфекційними ускладненнями політравми в результаті дорожньо-транспортних пригод. Використання лабораторних та імунологічних маркерів запалення дозволило на ранньому етапі виявляти та лікувати інфекційні ускладнення в постраждалих із політравмою в результаті дорожньо-транспортних пригод.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.141.4 + Р456.10

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА440356 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського