Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=Р627.016.17$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Почуева Т. В. 
Антигомотоксические препараты в лечении и профилактике острых средних отитов, осложненных отогенным арахноидитом / Т. В. Почуева // Журн. вуш., нос. і горл. хвороб. - 2006. - № 5. - С. 14-21. - Библиогр.: с. 20-21 - рус.

Підкреслено патогенетичне значення адекватного стану бар'єрних функцій слизової оболонки, збереження нормального біоценозу, активності місцевих імунних механізмів у пацієнтів з гострими гнійними та негнійними середніми отитами, ускладненими церебральним арахноїдитом. Визначено роль і місце антигомотоксичної терапії в лікуванні та профілактиці рецидивів гострих середніх отитів та отогенних арахноїдитів.

Подчеркнуто патогенетическое значение адекватного состояния барьерных функций слизистой оболочки, сохранения нормального биоценоза, активности местных имунных механизмов у пациентов с острыми гнойными и негнойными средними отитами, осложненными церебральным арахноидитом. Определены роль и место антигомотоксической терапии в лечении и профилактике рецидивов острых средних отитов и отогенных арахноидитов.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р683.601.1-5 + Р627.016.17

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж20806 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Почуєва Т. В. 
Сучасні можливості диференційної діагностики і профілактики отогенних лептоменінгітів / Т. В. Почуєва // Пробл. мед. науки та освіти. - 2005. - № 4. - С. 32-35. - Бібліогр.: с.35. - укp.

Узагальнено та проаналізовано результати обстеження та лікування 196-ти хворих на гострий і хронічний гнійний середній отит, ускладнений отогенним лептоменінгітом. Поряд з патогенетично обгрунтованою типовою клінічною картиною виділено стани, що потребують більш глибокого визначення, застосування сучасних неінвазивних методів дослідження (отомікроскопії, СКТ і МРТ, поглибленого отоневрологічного обстеження, комп'ютерної постурографії) з метою уточнення діагнозу та профілактики цих ускладнень.

Обобщены и проанализированы результаты обследования и лечения больных острым и хроническим гнойным средним отитом, осложненным отогенным лептоменингитом. Рядом с патогенетически обоснованной типовой клинической картиной выделены состояния, которые нуждаются в более глубоком определении, применении современных неинвазивных методов исследования с целью уточнения диагноза и профилактики этих осложнений.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р683.601.1-3 + Р627.016.17

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23017 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кас І. В. 
Магнітофорез брому та магнітотерапія в реабілітації хворих з синдромом вегето-судинної дистонії, що зумовлений закритою черепно-мозковою травмою та церебральним арахноїдитом : Автореф. дис... канд. мед. наук / І. В. Кас; Укр. НДІ мед. реабілітації та курортології МОЗ України. - О., 2006. - 20 c. - укp.

Експериментально обгрунтовано можливість магнітофорезу брому на розробленій мікрокамері. Доведено, що магнітні поля не руйнують молекулу броміду натрію, під час магнітофорезу брому вводиться на 20 - 27 % більше речовини, ніж за умов дифузії. Розроблено лікувальну методику магнітофорезу брому. Показано, що оптимальним для нього є 10 % розчин броміду натрію. Вивчено вплив одноразової процедури магнітотерапії й магнітофорезу брому, а також комплексного лікування на клінічний і психоемоційний стан хворих. Установлено більш виражену седативну й вегетокоригувальну дію магнітофорезу брому у порівнянні з магнітотерапією. Установлено, що манітофорез брому більш значною мірою впливає на відновлення балансу вегетативної нервової системи, ніж магнітотерапія, за рахунок стимуляції парасимпатичної й інгібування симпатичної ланки вегетативної нервової системи. Проведено порівняльне вивчення впливу магнітотерапії й магнітофорезу брому на стан церебрального кровотоку за умов плацебо-дії, одноразового та курсового застосування. Доведено, що на відміну від плацебопроцедури одноразове та курсове застосування магнітотерапії й магнітофорезу брому поліпшують пульсове кровонаповнення, зменшують лінійну швидкість кровотоку, знижують тонус вен і артеріол, однак за цього більш істотно поліпшується венозний відтік у разі включення до комплексу лікування магнітофорезу брому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р628.063-5 + Р638.77-3 + Р627.016.17-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА347506 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського