Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=Р636.770.60$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Пятикоп В. А. 
Динамика изменений уровня дофамина в головном мозге и крови крыс с моделью паркинсонизма после трансплантации клеток стромы костного мозга, индуцированных в нейробласты / В. А. Пятикоп, Е. А. Щегельская, Т. В. Горбач, Ю. Е. Микулинский, В. В. Кирошка // Пробл. криобиологии. - 2005. - 15, № 3. - С. 452-454. - Библиогр.: 8 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р636.770.60-99

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14260 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Пятикоп В. А. 
Влияние введения клеток стромы костного мозга, индуцированных по нейрональному пути, на восстановление двигательных нарушений и уровень дофамина в структурах головного мозга крыс с паркинсоноподобным синдромом = Effect of introduction of neuronal pathway-induced bone marrow stromal cells on recovery of movement impairments and dopamine level in brain structure of rats with Parkinson-like syndrome / В. А. Пятикоп // Пробл. криобиологии. - 2009. - 19, № 2. - С. 200-206. - Библиогр.: 10 назв. - англ.

Моделирование паркинсоноподобного синдрома достигается двусторонней деструкцией черной субстанции, что проявляется в двигательных нарушениях и резком падении уровня дофамина в хвостатом ядре и фронтальной коре экспериментальных животных. Стереотаксическое введение клеток стромы костного мозга, индуцированных по нейрональному пути, способствует восстановлению движений у экспериментальных животных. Уровень дофамина в течение срока наблюдений (50 суток) у животных-реципиентов не изменялся.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р636.770.60-99

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14260 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кутовий І. О. 
Диференційоване нейрохірургічне лікування торсійної дистонії та змішаних форм гіперкінезів : автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.05 / І. О. Кутовий; ДУ "Ін-т нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова" АМН України. - К., 2008. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р636.770.60 + Р636.042 + Р620.426.5-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА361770 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

П'ятикоп В. О. 
Нейрохірургічна корекція рухових порушень при паркінсонізмі (експериментальне та клінічне дослідження) : автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.05 / В. О. П'ятикоп; АМН України, ДУ "Ін-т нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова АМН України". - К., 2009. - 36 c. - укp.

Вперше на експериментальній моделі паркінсоноподібного синдрому (ПС) і кріогенної травми мозку (КТМ) обгрунтовано доцільність введення клітин строми кісткового мозку (КСКМ), індукованих за нейрональним шляхом, з метою корекції рухових розладів. Вивчено ефективність застосування КСКМ, індукованих за нейрональним шляхом, у хворих на паркінсонізм. Розроблено принципи диференційованого лікування хворих з різними формами паркінсонізму. Виявлено, що у разі тремтливо-ригідної та ригідно-тремтливої форм паркінсонізму найбільш ефективними є кріоталамотомія та комбіноване лікування, зокрема, поєднання стереотаксичної кріоталамотомії з введенням у субталамічну ділянку КСКМ, індукованих за нейрональним шляхом. Встановлено, що у хворих з акінетико-ригідною формою паркінсонізму найбільш ефективним є введення ізольованих КСКМ, індукованих за нейрональним шляхом, в субталамічну ділянку. Вперше виявлено залежність між термінами відновлення рухових розладів, нормалізацією рівня вмісту дофаміну в структурах головного мозку та морфологічними змінами пересаджених клітинних трансплантатів ембріональних нервових клітин (ЕНК) у разі ПС. Встановлено залежність способів розподілу КСКМ, індукованих за нейрональним шляхом, від терміну та методу їх введення у разі ПС і КТМ. На моделях ПС і КТМ доведено, що застосування КСКМ, індукованих за нейрональним шляхом, є більш ефективним, ніж введення ЕНК за рахунок відсутності формування грубого кліального рубця у зоні введення стромальних клітин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р636.770.60

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА362885 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Мсаллам М. А. 
Застосування мезенхімальних клітин кісткового мозку при експериментальному паркінсоноподібному синдромі : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.05 / М. А. Мсаллам; НАМН України, Ін-т нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова. - Київ, 2015. - 19 c. - укp.

Удосконалено мікронейрохірургічну експериментальну модель паркінсоноподібного синдрому (ППС) шляхом стереотаксичного введення нейротоксину 6-гідроксидофаміна (6-OHDA) у чорній субстанції (SN). Визначено особливості міграції мезенхімальних стовбурових клітин кісткового мозку (МСККМ) на моделі ППС в експерименті залежно від дози, термінів і способів їх введення. Проаналізовано вплив МСККМ і мезенхімальних стовбурових клітини жирової тканини (МСКЖТ) на моторні розлади під час модельовання ППС залежно від дози, термінів і способів їх введення. Вивчено структурні зміни тканин головного мозку щурів у разі модельованого ППС та за умов використання МСККМ і МСКЖТ залежно від дози, термінів і способів їх введення. Досліджено зміни біохімічних показників (рівня дофаміна у крові та головного мозку) у щурів за модельованого ППС та за умов використання МСККМ і МСКЖТ залежно від термінів їх введення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р636.770.60

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА414582 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського