Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>U=У010.253.333.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Карбовник О. І. 
Акціювання в умовах ринкової трансформації економіки України : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.01.01 / О. І. Карбовник; Львів. держ. ун-т ім. І.Франка. - Л., 1999. - 19 c. - укp. - рус.

У дисертації досліджуються основні проблеми здійснення процесу акціювання в умовах перехідної економіки України. Теоретично обгрунтовані функціональні особливості та переваги акціонерної форми власності. Розглянуто досвід акціювання в країнах перехідної економіки Центральної та Східної Європи. Проаналізовано діяльність акціонерних товариств, макроекономічні умови їх становлення та функціонування в Україні. Намічено основні напрями вдосконалення процесу акціювання та перспективи розвитку підприємств акціонерної форми власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.333.5 + У010.253.335.1 + У9(4УКР)291.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА303275 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Сливка Т. О. 
Ієрархічне та мережеве структурування корпоративної власності : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / Т. О. Сливка; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2013. - 20 c. - укp.

Досліджено ієрархічне та мережеве структурування корпоративної власності за сучасних умов. З'ясовано теоретико-методологічні аспекти корпорації, корпоративної власності, ієрархічних і мережевих структур. Визначено сутнісне наповнення категорій "корпорація", "корпоративна власність" та охарактеризовано рівні в ієрархії корпоративної власності, провідні тенденції її сучасного розвитку. Обгрунтовано, що розвиток корпоративної власності забезпечується за рахунок включення до ієрархічної будови корпоративного капіталу горизонтальних зв'язків між дрібними та середніми підприємствами, перерозподіл і концентрація корпоративної власності здійснюється шляхом злиттів і поглинань компаній, що є характерним для інфраструктури глобальної ринкової мережі корпоративної власності також. Досліджено сучасний стан вітчизняного корпоративного сектору та доведено необхідність вдосконалення організаційно-правового забезпечення діяльності акціонерних товариств в Україні. Запропоновано заходи щодо вдосконалення взаємодії держави з корпоративним сектором та формування ефективної системи управління державними корпоративними правами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.333.5 + У9(4УКР)291.6-141.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА397738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Бицюра Ю. В. 
Акціонерна власність як фактор сталого економічного зростання в Україні : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / Ю. В. Бицюра; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2012. - 20 c. - укp.

Розкрито природу й особливості акціонерної власності. Визначено об'єктивні можливості та механізм впливу акціонерної власності на забезпечення сталого економічного зростання (СЕЗ). З'ясовано сутність, фактори, характерні ознаки та значення для суспільства СЕЗ. Розроблено методику оцінювання впливу акціонерних товариств на забезпечення СЕЗ. Визначено особливості й етапи формування акціонерної власності в Україні. Проаналізовано ефективність її реалізації. Обгрунтовано пріоритети розвитку акціонерної власності в контексті забезпечення СЕЗ в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.333.5 + У9(4УКР)291.6-141

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА388242 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сливка Т. О. 
Еволюція наукових поглядів на розвиток корпоративної власності / Т. О. Сливка // Укр. соціум. - 2014. - № 3. - С. 89-100. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.

Досліджено еволюцію наукових підходів до аналізу корпоративної власності. З'ясовано основні теоретичні підходи до визначення ролі та місця корпоративної власності в економіці.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.333.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24215 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Тельнова Г. В. 
Розвиток фінансової архітектури інтегрованої корпоративної структури : автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.08 / Г. В. Тельнова; Донецький національний університет. - Донецьк, 2013. - 38 c. - укp.

Дисертацію присвячено розробці фінансової архітектури інтегрованої корпоративної структури, в основу якої покладено концепцію, фінансовий механізм та систему прийняття управлінських рішень за допомогою інструментів, що дають змогу оцінювати ефективність фінансового управління інтегрованої корпоративної структури та прогнозувати можливі наслідки управлінських впливів, які разом забезпечують ефективне функціонування інтегрованої корпоративної структури відповідно до єдиної мети. Запропоновано застосування до концепції фінансової архітектури синтезу підходів, що дозволяє сформувати основу комплексу організаційних та управлінських заходів, спрямованих на досягнення прийняття ефективних управлінських рішень, націлених на успішне функціонування ІКС у довгостроковій перспективі на засадах оптимізації інформаційних потоків та контролінгових процесів збалансованого управління фінансовими ресурсами. Розроблений механізм збалансування показників фінансового управління інтегрованої корпоративної структури, який запропоновано визначити як сукупність взаємопов’язаних та взаємодіючих елементів, методів, інструментів гнучкого впливу на процес прийняття рішень щодо управління фінансовими ресурсами підприємств корпоративної структури на засадах інтеграційного підходу та для досягнення єдиної мети ІКС. Збалансуванню мають підлягати результати виконання функцій (управління активами, капіталом, фінансовими результатами, грошовими потоками, інвестиціями та інноваціями) та роботи підсистем (маркетингу, оцінки ризику, діагностування фінансового стану, планування та бюджетування) фінансової архітектури ІКС, які визначаються ключовими показниками ефективності. Розроблений інструментарій фінансового управління ІКС на основі нейронних мереж та нечіткого моделювання дозволяє не тільки достатньо точно визначати ефективність фінансового управління інтегрованою корпоративною структурою, але і приймати науково обгрунтовані управлінські рішення, що сприятиме вирішенню складної наукової проблеми фінансового управління інтегрованими корпоративними структурами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.333.5 + У9(4УКР)291.6-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА453702 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського