Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>U=У541.0$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Смиричинський В. В. 
Логістичний менеджмент державних закупівель: теоретично-правовий та методологічний аспект : моногр. / В. В. Смиричинський. - Т. : Карт-бланш, 2004. - 390 c. - Бібліогр.: с. 384-390. - укp.

Проаналізовано теоретичні аспекти значення та змісту державних закупівель, особливості формування їх організаційної системи в Україні. Запропоновано концепцію управління державними закупівлями на засадах логістичного менеджменту. Розглянуто тенденції та теоретичні проблеми формування логістичних систем, регіональні макрологістичні системи державних закупівель, теоретико-правові засади організації проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти в Україні. Визначено взаємозв'язки логістичного менеджменту державних закупівель з основними функціональними сферами бізнесу.

Пронализированы теоретические аспекты значения и содержания государственных закупок, особенности формирования их организационной системы в Украине. Предложена концепция управления государственными закупками на основе логистического менеджмента. Рассмотрены тенденции и теоретические проблемы формирования логистических систем, региональные макрологистические системы государственных закупок, теоретико-правовые основы проведения закупок товаров, работ и услуг за государственные средства в Украине. Определены взаимосвязи логистического менеджмента государственных закупок с основными функциональными сферами бизнеса.


Індекс рубрикатора НБУВ: У541.0-381-212.1 + У9(4УКР)410-381-212.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА695340 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Неуров І. В. 
Аутсорсинг закупівель: світовий досвід і вітчизняні перспективи / І. В. Неуров // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2009. - № 640. - С. 155-162. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Досліджено сутність аутсорсингу закупівель. Ідентифіковано основні характеристики постачальників - провайдерів аутсорсингових послуг із закупівель. Виявлено мотиви на користь і проти прийняття аутсорсингових рішень. Запропоновано напрями аналізу під час прийняття рішення щодо аутсорсингу закупівель. Погруповано чинники, які впливають на прийняття аутсорсингових рішень, а також чинники, які детермінують привабливість аутсорсингу закупівель.


Індекс рубрикатора НБУВ: У541.0 + У9(4УКР)410

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Дешко А. І. 
Ефективність державних закупівель - від економії бюджетних коштів до забезпечення досягнення стратегічних цілей розвитку / А. І. Дешко, А. Є. Слівак // НТІ. - 2011. - № 4. - С. 24-29. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Проаналізовано світові тенденції і передумови забезпечення переходу до комплексного оцінювання ефективності державних закупівель, висвітлено критерії оцінювання результатів державних закупівель, основні компоненти системи стратегічного управління соціально-економічним розвитком, державними фінансами і державними закупівлями. На основі застосування програмно-цільового методу і досягнення дієвості середньострокового бюджетного планування запропоновано оцінювання ефективності державних закупівель за умови позиціонування системи закупівель як підсистеми ресурсного забезпечення здійснювати в складі системи стратегічного управління соціально-економічним розвитком.


Індекс рубрикатора НБУВ: У541.0-381 + У9(4УКР)410-381

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Критенко О. О. 
Розвиток механізмів державного управління системою державних закупівель в Україні : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / О. О. Критенко; Чорномор. держ. ун-т ім. П. Могили. - Миколаїв, 2014. - 20 c. - укp.

Сформульовано основні положення теорії формування та розвитку механізмів державного управління державними закупівлями за бюджетні кошти. Проаналізовано сучасний стан державного управління такою системою в Україні й у світі. Розроблено напрями удосконалення механізмів державного управління цією системою в Україні. Запропоновано комплексний підхід до формування Концепції державного управління державними закупівлями за бюджетні кошти й механізми її реалізації, що спрямовані на вдосконалення функціонування цієї системи, подолання корупції та посилення ролі державного фінансового контролю у зазначеній сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: У541.0-381-21,01 + У9(4УКР)410-381-21,01 + Х839(4УКР)921.112.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА404622 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Міняйло В. 
Організація електронних державних закупівель / В. Міняйло // Вісн. Київ. нац. торг.-екон. ун-ту. - 2012. - № 3. - С. 36-44. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто основні напрями електронних державних закупівель як складової програми "Електронного уряду". Досліджено зарубіжний досвід використання системи електронних закупівель, а також етапи створення механізму електронних державних закупівель в Україні. Запропоновано шляхи удосконалення інформаційної системи державних закупівель в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У541.0-381 ф + У9(4УКР)410-381 ф121

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16143 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кіндзерський Ю. В. 
Державне замовлення у світі та особливості його застосування у політиці розвитку: уроки для України / Ю. В. Кіндзерський // Економіка України. - 2015. - № 3. - С. 4-25. - укp.

Розкрито роль та особливості застосування держзамовлення (ДЗ) в економічній політиці розвинутих країн. Показано специфічні риси державних контрактів, які дозволяють реалізувати стимулюючу функцію ДЗ. Розкрито зміст цієї функції. Звернуто увагу на необхідність розрізняти поняття "закупівлі для державних потреб" і "закупівлі для суспільних потреб". Показано підпорядкованість категорії "державні закупівлі" у відношенні до категорії "державне замовлення". Висвітлено нові концепції розвитку системи ДЗ. Серед них виокремлено систему "sustainable procurement", в основу використання якої покладено принципи ефективності, екологічності та соціальної корисності ДЗ. Показано нові форми контрактів між державою та бізнесом у рамках зазначеної концепції (зокрема, так звані "контракти "нового покоління"", які закріплюють довгострокову співпрацю між сторонами з приводу залучення інвестицій у створення соціально значущих об'єктів та їх подальшого обслуговування). Поглиблено розглянуто різновиди вказаних контрактів - такі, як контракти життєвого циклу та довгострокові партнерські угоди. Особливу увагу приділено розкриттю специфіки технології управління єдиним технологічним циклом реалізації ДЗ у рамках спеціально створеного інституту - державної контрактної системи. Окремо розглянуто практику застосування ДЗ та особливості контрактної системи у США та в деяких країнах ЄС. Показано структуру Федеральної контрактної системи США, коротко висвітлено правові основи використання і види ДЗ в цій країні, розкрито схему його формування та виконання у рамках названої системи. Наведено приклади застосування ДЗ у США як інструменту, що стимулює розвиток окремих категорій бізнесу та секторів економіки. Детально висвітлено типологію державних контрактів, яка дозволяє підвищити гнучкість і ефективність такого інструменту. Вказано основні тенденції розвитку Федеральної контрактної системи США. Розкрито специфічні риси і відмінності систем ДЗ у таких країнах ЄС, як Великобританія, Німеччина і Франція. Коротко викладено причини нерозвинутості та неефективності в Україні інституту ДЗ. Зроблено висновок про необхідність спрямувати основний вектор реформування зазначеного інституту в Україні на створення державної контрактної системи, використовуючи для цього досвід найкращої зарубіжної практики.


Індекс рубрикатора НБУВ: У541.0-381

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Письменна М. С. 
Міжнародний досвід публічних закупівель / М. С. Письменна // Бізнес Інформ. - 2017. - № 11. - С. 47-51. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - узагальнення зарубіжного досвіду здійснення державних закупівель, аналіз особливостей організаційного, нормативного та процедурного забезпечення державних закупівель у країнах - членах Європейського Союзу. Актуальність теми дослідження зумовлена необхідністю узгоджувати політику закупівель урядом України з міжнародною правовою базою та з широкими політичними цілями в рамках стратегії європейської інтеграції. Проаналізовано організаційні засади та принципи проведення публічних закупівель у країнах - членах ЄС. Особливу увагу приділено нормативному забезпеченню проведення державних закупівель країнами і членами ЄС; особливостям використання національних або гармонізованих правил державних закупівель відповідно до суми контракту на закупівлі; обмеженням та умовам для органів державної влади у виборі заявників при проведенні торгів. Надана характеристика піятьом видам процедур державних закупівель, що використовуються в ЄС, а саме: відкрита процедура, обмежена процедура, переговорна процедура, конкурентний діалог, електронні аукціони. Обгрунтована необхідність врегулювання соціальних і правових аспектів публічних закупівель у міжнародній практиці та наведено можливості врегулювання цих проблем.


Індекс рубрикатора НБУВ: У541.0-381

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Іванова О. Ю. 
Організація публічних закупівель в Україні та країнах Європейського Союзу / О. Ю. Іванова, Г. С. Севостьянова // Бізнес Інформ. - 2018. - № 9. - С. 41-47. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Розглянуто актуальні питання підвищення конкурентоспроможності національної економіки завдяки вдосконаленню процедури проведення публічних закупівель. Мета роботи - визначення особливостей організації проведення публічних закупівель в Україні та порівняння з організацією проведення даних процедур у країнах Європейського Союзу, що дозволить дослідити недоліки української моделі публічних закупівель та розробити рекомендації щодо їх подолання та наближення до стандартів Європейського Союзу. Визначено механізм організації проведення процедур закупівель відповідно до Директив ЄС, досліджено централізовану та децентралізовану моделі організації публічних закупівель у країнах ЄС. Проведено порівняльну характеристику вітчизняної електронної системи організації публічних закупівель з грузинською та європейською. Визначено етапи проведення закупівель в організаційній моделі ЄС, які на сьогодні відсутні в українській моделі та потребують впровадження для підвищення ефективності процедур проведення публічних закупівель.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)410-381 + У541.0-381

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
9.

Дорошенко А. Ю. 
Моделювання RESTful API для системи автоматизації приватних електронних закупівель / А. Ю. Дорошенко, Б. В. Бодак // Проблеми програмування. - 2021. - № 1. - С. 3-15. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розроблено програмний засіб для автоматизації електронних закупівель на основі NET Core RESTful API з використанням специфікацій OpenAPI v3.0. Реалізовано авторизацію користувачів системи, постачальників та замовників, за допомогою відкритого стандарту OAuth та Microsoft Identity Server. Для скорочення часу відгуку системи здійснено кешування даних на рівні репозиторію за підтримки розподіленного кешу. Створено підсистему для обробки та переходу між станами закупівель на основі скінченного автомату станів. Проведено випробування розробленого програмного засобу з використанням модульних та інтеграційних тестів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У541.0-381 + З973-018.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69331 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського