Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>U=Х808$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Новак І.  
Етикет державного прапора / І. Новак, І. Чепелюк, М. Євінтова // Людина і політика. - 2001. - № 2. - С. 97-102. - Библиогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто систему правил використання державного прапора - "етикет прапора". Недотримання правил етикету щодо прапора чи необізнаність спричинює формування негативного іміджу держави, а в ряді випадків може розглядатись як прояв неповаги до символів держави. Подано схеми розміщення державного прапора за різних ситуацій.


Ключ. слова: етикет прапора, державний символ
Індекс рубрикатора НБУВ: Х808 + Ю787

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16653 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Стецюк П. Б. 
Офіційна назва держави: конституційно-правова характеристика / П. Б. Стецюк // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2004. - Вип. 24. - С. 147-153. - Бібліогр.: 30 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х808-1 + Х809(4УКР)8-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Кононенко Ю. В. 
Адміністративно-правова охорона права на справедливий судовий розгляд в Україні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Ю. В. Кононенко; Нац. акад. внутр. справ. - Київ, 2015. - 19 c. - укp.

Увагу приділено теоретичному узагальненню та новому вирішенню наукового завдання щодо охорони права на справедливий судовий розгляд нормами адміністративного права, виявлення недоліків у її правовому регулюванні та розробці пропозицій щодо їх усунення. Поняття права на справедливий судовий розгляд з позицій об'єкта адміністративно-правової охорони визначено як гарантовану державою суб'єктивну можливість кожного звернутися до суду для справедливого, відкритого упродовж розумного строку розгляду правового конфлікту незалежним, безстороннім судом, створеним на підставі закону, а також вимагати примусового виконання рішення суду. До підстав адміністративної відповідальності за порушення права на справедливий судовий розгляд віднесено комплекс адміністративно-правових норм, які визначають систему адміністративних правопорушень у сфері здійснення правосуддя, правовий статус учасників провадження в справах про адміністративні правопорушення, систему адміністративних стягнень, які можуть бути накладені за їх вчинення. Виявлено відсутність нормативної підстави адміністративної відповідальності за порушення розумних строків судового розгляду та сформульовано пропозиції щодо її запровадження. Виділено суб'єктивні чинники детермінації порушення права на справедливий судовий розгляд: панування в суспільстві правового нігілізму, корумпованість працівників правоохоронних органів та суду; низький рівень правосвідомості суб'єктів і запобігання порушенню права на справедливий судовий розгляд. Розкрито роль організацій громадянського суспільства в удосконаленні адміністративно-правової охорони права на справедливий судовий розгляд, яка полягає в забезпеченні громадського контролю державної політики у сфері прав людини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3:Х81 + Х808(4УКР)3:Х89

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА412948 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського