Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Х916.102.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Касперович Ю. В. 
Напрями вдосконалення механізму трансфертного ціноутворення відповідно до Рекомендацій ОЕСР / Ю. В. Касперович // Стратегіч. пріоритети. - 2015. - № 3. - С. 86-96. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Поширення практик оптимізації оподаткування з використанням офшорних юрисдикцій з другої половини ХХ ст. зумовило необхідність становлення системи контролю трансфертного ціноутворення (далі - ТЦ) на глобальному рівні. Виявлено та досліджено три етапи еволюції нормативно-правового забезпечення ТЦ в Україні впродовж 2013 - 2015 рр. у частині фінансово-економічних аспектів. Мета роботи - розроблення тактичних напрямів удосконалення механізму ТЦ відповідно до поточної редакції Рекомендацій ОЕСР з ТЦ, а також окреслення стратегічних напрямів підвищення ефективності й модернізації контролю ТЦ відповідно до плану дій BEPS на середньострокову перспективу. До тактичних заходів розвитку ТЦ в Україні віднесено укладення договорів про попереднє узгодження цін; розвиток ТЦ у несировинних сферах вітчизняної економіки; вдосконалення механізмів міжнародного обміну інформацією в цілях оподаткування; створення прозорого публічного ринку фінансової звітності тощо. Систематизовано основні тенденції та напрями розвитку ТЦ на міжнародному рівні. На основі аналізу експорту товарів з України в географічному розрізі зроблено висновок, що започаткування контролю ТЦ сприяло його зниженню через низькоподаткові (офшорні) юрисдикції. Розвиток ТЦ має стратегічне значення для підвищення транспарентності національної економіки та справедливості податкової системи в контексті євроінтеграції.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0861 + Х819(4УКР)127.04 + Х916.102.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Тичина В. П. 
Розвиток двосторонніх міжнародно-правових відносин України з організацією економічного співробітництва та розвитку / В. П. Тичина // Держава та регіони. Сер. Право. - 2018. - Вип. 1. - С. 168-175. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Висвітлено процес становлення та розвитку двосторонніх міжнародно-правових відносин України з Організацією економічного співробітництва та розвитку. Проаналізовано основні правові засади співробітництва, визначено пріоритетні напрями та форми їх співпраці. Окреслено перспективи подальшого розвитку партнерських відносин між Україною та Організацією.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.24 + Х916.102.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Селезень П. О. 
Інститут бенефіціарного власника доходу в Україні та напрями його вдосконалення : [монографія] / П. О. Селезень; ред.: Л. Д. Тимченко. - Одеса : Фенікс, 2016. - 179 c. - (Серія "Податк. та мит. справа в Україні"). - Бібліогр.: 132 назв. - укp.

Висвітлено еволюцію, суть, нормативні засади та особливості застосування інституту бенефіціарного власника доходу як інструменту протидії неналежному використанню договірних норм в угодах про уникнення подвійного оподаткування. Особливу увагу приділено аналізу підходів Організації економічного співробітництва, Сполученого Королівства та Канади, узагальнення яких дозволило виокремити їх ключові риси, які заклали основу для аналізу відповідності таким підходам існуючих нормативних засад і досвіду правозастосування щодо інституту бенефіціарного власника доходу в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.01 + Х829(4УКР)201.011 + Х916.102.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА827710 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Тичина В. П. 
Міжнародно-правовий статус Організації економічного співробітництва та розвитку : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / В. П. Тичина; Нац. юрид. ун-т ім. Ярослава Мудрого. - Харків, 2019. - 20 c. - укp.

Досліджено особливості міжнародно-правового статусу Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), її правову природу, місце та роль у сучасних міжнародних відносинах, а також специфіку співпраці з Україною та її вплив на вітчизняну правову систему. Розглянуто етапи становлення й еволюції ОЕСР, її місце та роль у сучасних міжнародно-правових відносинах в умовах посилення глобалізації. Визначено правову природу ОЕСР, діяльність якої в сучасних умовах набула багатопрофільного та міждисциплінарного характеру. Надано характеристику її правосуб'єктності у міжнародному праві. Висвітлено особливості організаційно-правової структури ОЕСР, досліджено статус та повноваження її основних і спеціалізованих допоміжних органів, а також афілійованих органів і міжнародних організацій, що мають автономний статус у рамках ОЕСР. Виявлено особливості рішень Організації, встановлено їх юридичну силу. Розкрито специфіку правового регулювання співпраці України з ОЕСР, визначено правову природу Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України й ОЕСР щодо поглиблення співробітництва від 07.10.2014 р. Охарактеризовано вплив ОЕСР на правову систему України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.102.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА438840 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського