Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч511.153.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

П'ятничук Д. В. 
Диференціація підготовки бігунів на середні і довгі дистанції у клімато-географічних умовах Карпатських гір : автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / Д. В. П'ятничук; Львів. держ. ун-т фіз. культури. - Л., 2012. - 19 c. - укp.

Розроблено алгоритм комплексного використання тренувальних і позатренувальних засобів підготовки бігунів на середні та довгі дистанції за клімато-географічних умов Карпатських гір. Встановлено вихідний стан фізичного розвитку бігунів, функціональний стан серцево-судинної та дихальної систем, стан механізмів енергозабезпечення м'язової діяльності, особливості вегетативного забезпечення й адаптаційних резервів за лабораторними аналізами крові. Запропоновано диференційовану програму тренування бігунів на середні та довгі дистанції за умов Карпатських гір і на рівнині з застосуванням позатренувальних засобів. Доведено, що диференційована підготовка бігунів за умов гір має перевагу завдяки достовірно кращій зміні показників їх фізичного розвитку, функціонального стану та фізичної підготовленості.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115.5 + Ч511.153.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА388912 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Мандюк А. 
Форми фізкультурно-спортивної діяльності учнів загальноосвітніх шкіл віком 15 - 17 років у вільний час / А. Мандюк // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2018. - № 1. - С. 42-46. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Мета роботи - визначити місце форм фізкультурно-спортивної діяльності у загальній структурі вільного часу учнів загальноосвітніх шкіл віком 15 - 17 років. Аналіз та узагальнення відомостей наукової літератури; методи теоретичного рівня дослідження (аналіз і синтез); соціологічне опитування. У дослідженні взяли участь учні 10 - 11 класів загальноосвітніх шкіл міст Львова, Тернополя, Івано-Франківська та Хмельницького. Загальна кількість опитаних учнів склала 907 осіб. Визначено найпоширеніші види діяльності, до яких у вільний час залучаються учні загальноосвітніх шкіл віком 15 - 17 років. Встановлено фактори, які визначають вибір діяльності учнями у вільний час. Висновки: найпопулярнішими видами фізкультурно-спортивної діяльності у вільний час серед учнів віком 15 - 17 років є активний відпочинок та заняття фізичною культурою і спортом. Основними факторами, які впливають на вибір діяльності у вільний час серед учнів 15 - 17 років, є власні смаки та вподобання, здоровий спосіб життя та школа.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.153.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Перегінець М. М. 
Організація процесу фізичного виховання старшокласників в закладах освіти різного типу : автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.02 / М. М. Перегінець; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. - Київ, 2019. - 23 c. - укp.

Обгрунтовано, розроблено та апробовано організаційно-методичні умови фізичного виховання старшокласників в закладах загальної середньої освіти різного типу. Розроблені заходи обумовлюють мету, завдання, принципи, засоби, форми, методи та критерії ефективності. Особливістю запропонованих організаційно-методичних умов фізичного виховання є: врахування побажань та мотивів учнів, щодо вибору модулів з фізичного виховання; оцінювання фізичної підготовленості за індивідуальним прогресом досягнень; впровадження накопичувальної системи бонусів, які отримуватимуться за роботу в спортивних гуртках, самостійні заняття та активність на уроках фізичної культури; проведення теоретичних занять щодо належного рухового режиму, оптимальної фізичної підготовленості, ведення здорового способу життя; запровадження сучасних, цікавих фізкультурно-спортивних заходів у позанавчальний час для підвищення мотивації до регулярних занять фізичними вправами. Результатами дослідження доведено позитивні та достовірно підтверджені зміни у певних тестах фізичної підготовленості, фізичного здоров'я, мотивації до занять фізичною культурою та руховій активності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.153.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА438584 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського