Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=Ю227.0$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Алиев Ш. Г. 
Осваивающая практика: становление, категории, реальность / Ш. Г. Алиев. - Х. : Основа, 1998. - 255 c. - рус.

Представлены размышления автора по осмыслению сущности осваивающей практики (освоения). Освоение развертывается на трех исторических (прибытийном, безбытийном и событийном) типах практического становления и, соответственно, - материи человеческого бытия. Преимущественное внимание уделено безбытийному (производственно-присваивающему, в частности, индустриальному и постиндустриальному) человеческому бытию.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(4УКР)6 + Ю6*23 + Ю227.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА588235 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Кузьмін М. М. 
Когнітивні засади конституювання соціальної реальності : Автореф. дис... канд. філософ. наук : 09.00.03 / М. М. Кузьмін; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. - Сімф., 2004. - 20 c. - укp.

Досліджено когнітивні засади конституювання соціальної реальності. Висвітлено розвиток гуманітарного знання у XX ст. та встановлено наявність своєрідного "когнітивного повороту" у філософії, соціології, психології, культурології у другій половині XX ст. Проведено комплексний аналіз когнітивних засад дій суб'єкта, визначено механізми формування та функціонування його уявлень та їх роль у конституюванні соціальної реальності. Запропоновано модель структури когнітивного світу суб'єкта, що складається з трьох рівнів, кожен з яких відіграє певну роль у конституюванні соціальної реальності. Обгрунтовано значущість аналізу когнітивного світу суб'єкта у дослідженні соціальної реальності та актуальних проблем суспільства. Сформульовано тезу про важливе значення дослідження суб'єктивних когнітивних феноменів для вивчення соціокультурних процесів та явищ, зокрема соціальних трансформацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*31 + Ю227.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА331117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського