Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Ємельяненко І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Ємельяненко І. В. 
Співвідношення вмісту катехоламінів, продуктів вільнорадикального окиснення ліпідів і антиоксидантної активності у мозку, шлунку та сироватці крові за умов аферентних подразнень шлунково-кишкового тракту / І. В. Ємельяненко, Н. М. Воронич-Семченко // Фізіол. журн. - 2002. - 48, № 2. - С. 134. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*734.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Попова С. П. 
Вплив акупунктури та токоферолу на інтенсивність вільнорадикальних процесів у щурів / С. П. Попова, І. В. Ємельяненко // Фізіол. журн. - 2006. - 52, № 2. - С. 167-168. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.204.6-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Ємельяненко І. В. 
Вплив дефіциту йоду на показники фізичного розвитку. Функціональний стан центральної нервової, серцево-судинної та інших систем організму і шляхи їх корекції / І. В. Ємельяненко, Н. М. Воронич-Семченко, О. І. Тучак, Л. С. Грубеляс, В. В. Остапов // Фізіол. журн. - 2006. - 52, № 2. - С. 187-188. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р120.121.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Тучак О. І. 
Стан пероксидно-оксидаційних процесів в організмі при експериментальному гіпотиреозі та при корекції "Йодидом-100" / О. І. Тучак, І. В. Ємельяненко // Експерим. та клініч. фізіологія і біохімія. - 2007. - № 4. - С. 7-10. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

В експериментах на лабораторних щурах вивчено стан системи пероксидної оксидації ліпідів та активності ферментів антиоксидантного захисту у випадку йододефіцитного гіпотиреозу та його корекції препаратом "Йодид-100". У результаті досліджень установлено, що за умов гіпотиреозу різко активуються процеси вільнорадикального окиснення в сироватці крові на тлі переважного пригнічення системи антиоксидантного захисту. У ході корекції гіпотиреоїдного стану препаратом "Йодид-100" активність ПОЛ знизились неістотно, показники антиоксидантного захисту відреагували більш помітно. Залишається важливою проблемою пошук механізмів стабілізації пероксидно-оксидаційних процесів у організмі за умов йододефіцитного гіпотиреозу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.120.23-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Воронич-Семченко Н. М. 
Морфологічні особливості ЦНС щурів з експериментальним гіпотиреозом на тлі йододефіциту та за умов корекції / Н. М. Воронич-Семченко, С. Б. Геращенко, І. В. Ємельяненко // Галиц. лікар. вісн.. - 2008. - 15, № 1. - С. 9-11. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

В експериментах на щурах шляхом оптичної мікроскопії вивчено морфологічні особливості ЦНС (нейронів прецентральної та постцентральної закруток кори головного мозку; базальних ядер: шкарлупи, блідої кулі; мозочка) при гипотиреозі на тлі йододефіциту, за умов корекції такого стану препаратом "Йодид-100", а також при надмірному надходженні до організму хлору та фтору. Виявлено, що у тварин з експериментальним гіпотиреозом у головному мозку виникають поліморфні дистрофічні зміни різної вираженості. Застосування Йодиду-100 має позитивний вплив на перебіг регенераторних процесів у нейронах. Ефективність лікування знижується за умов додаткового надходження до організму хлору чи фтору.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.120.23-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Лучко І. М. 
Аналіз впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу на кафедрі фізіології та ставлення до неї студентів / І. М. Лучко, І. В. Ємельяненко, Н. М. Воронич-Семченко, О. О. Шляховенко // Галиц. лікар. вісн.. - 2011. - 18, № 2. - С. 153-156. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Проведено аналіз впровадження основних положень кредитно-модульної системи організації навчального процесу на кафедрі фізіології Івано-Франківського національного медичного університету. Відзначено ряд позитивних та негативних моментів у навчанні за новою системою на основі проведеного опитування викладачів кафедри та студентів II курсу медичного факультету. Результати анкетування показали, що не всі студенти є достатньо адаптованими до навчання у вищій школі. Значна їх частина негативно сприймає рейтингову систему оцінювання, яка залежить від курсового рівня успішності. Також більшість студентів висловлюються проти великого об'єму матеріалу, який виноситься на самостійне опрацювання. Неоднозначним є ставлення до тестового контролю. Одними з позитивних моментів цієї системи навчання, на думку студентів, є необхідність постійної підготовки до занять, наявність модульного контролю та відсутність екзаменів. Переважна більшість викладачів не вважають, що кредитно-модульна система покращить якість освіти та сприятиме виявленню і розвитку творчих здібностей та клінічного мислення у студентів. Серед основних недоліків кредитно-модульної системи виділяються наступні: неготовність студентів до переходу від пасивних до активних форм навчання, великі затрати часу на оцінку знань студента, що призводить до збільшення зайнятості викладачів, надто велика кількість студентів у групах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) р3-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Тучак О. І. 
Вплив alpha-токоферолу на структурні та метаболічні зміни в тканинах головного мозку і щитоподібної залози щурів із експериментальним гіпотиреозом на тлі корекції йодидом калію / О. І. Тучак, С. Б. Геращенко, І. В. Ємельяненко, Н. М. Воронич-Семченко, В. І. Боцюрко // Галиц. лікар. вісн.. - 2011. - 18, № 2. - С. 116-121. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.12-29 + Р281.7/9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Лучко І. М. 
Сприйняття кредитно-модульної системи навчання студентами факультету підготовки іноземних громадян / І. М. Лучко, І. В. Ємельяненко, Л. І. Пелехан // Архів клініч. медицини. - 2011. - № 2. - С. 73-75. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Проаналізовано сприйняття основних положень кредитно-модульної системи організації навчального процесу та відношення до неї студентів факультету підготовки іноземних громадян Івано-Франківського національного медичного університету. На основі результатів анкетування, проведеного на кафедрі фізіології, відзначено ряд позитивних та негативних моментів у навчанні за новою системою. Результати анкетування показали, що не всі іноземні студенти є достатньо адаптованими до навчання у вищій школі. Більшість їх висловлюється проти вивчення великої кількості тем, які не входять у план аудиторних занять. Неоднозначним є ставлення до тестового контролю. Одними з позитивних моментів цієї системи навчання, на думку студентів, є: постійний стимул до навчання, різноманітні форми контролю знань, можливість перескладання незадовільних оцінок, наявність консультацій в позаурочний час. Серед основних недоліків кредитно-модульної системи іноземні студенти виділяють: необхідність відробок пропущених практичних занять в певний термін, великий об'єм матеріалу для самостійного опрацювання. Досить багато студентів цього факультету вважають свій рівень знань іноземної мови недостатнім для навчання в університеті.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) р3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Побігун Н. Г. 
Морфофункціональні зміни щитоподібної залози за умов експериментальної гіпотиреоїдної дисфункції та фізичного навантаження / Н. Г. Побігун, О. Г. Попадинець, І. В. Ємельяненко // Клініч. анатомія та операт. хірургія. - 2015. - 14, № 1. - С. 69-73. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

За умов дії фізичного навантаження не виявлено суттєвих змін гормонального профілю та структурних особливостей щитоподібної залози (ЩЗ). Вплив фізичного навантаження на тлі гіпофункції ЩЗ зумовлює погіршення тиреоїдного статусу. Зокрема, встановлено підвищення вмісту тиреотропного гормону аденогіпофізу, зменшення концентрації вільного тироксину і тиреоїдного індексу у порівнянні із аналогічними показниками тварин з гіпотиреоїдною дисфункцією на тлі гістологічних змін у структурі ЩЗ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.120.23-29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24159 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського