Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Єременко Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Єременко Н. М. 
Вивчення величини адгезії композицій полімер-відходи шерсті / Н. М. Єременко, Т. А. Костінова, Т. С. Шостак, В. О. Пахаренко // Хім. пром-сть України. - 1999. - № 1. - С. 51-53. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Стаття присвячена вивченню питання використання відходів шерсті великої рогатої худоби. Показано, що ці відходи можна застосовувати для виготовлення різноманітних виробів народного споживання. В роботі було досліджено величину адгезії волокна шерсті до різноманітних полімерних матеріалів. Внаслідок проведених досліджень були зроблені висновки про доцільність використання шерсті як наповнювача в полімерні матеріали.


Індекс рубрикатора НБУВ: М330.9 + Л71-38

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Єременко Н. М. 
Органічні наповнювачі у виробництві полімерних матеріалів / Н. М. Єременко, Т. А. Костінова, В. О. Пахаренко // Хім. пром-сть України. - 1999. - № 4 (Дод.). - С. 57-60. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Показано застосування відходів консервної та легкої промисловості у виробництві полімерних рулонних матеріалів. Досліджено вплив дисперсних наповнювачів у вигляді подрібнених кісточок фруктів та їх сумішей з волокнистими наповнювачами, а також їх відсоткового вмісту на властивості полівінілхлоридних композицій та гумових сумішей, які використовуються в будівництві та машинобудуванні.


Ключ. слова: органічні наповнювачі, полівінілхлоридні композиції, властивості, полімерні рулонні матеріали
Індекс рубрикатора НБУВ: Л71-382.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14738 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Федорович О. Є. 
Моделі інформаційної підтримки організаційних структур управління : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл., які навчаються за напрямом підготов. "Комп'ютерні науки" / О. Є. Федорович, В. О. Попов, Н. В. Єременко, Є. Ю. Синєбрюхова; Ін-т інновац. технологій і змісту освіти, Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є. Жуковського "Харк. авіац. ін-т". - Х. : ХАІ, 2013. - 127 c. - Бібліогр.: с. 118-127 - укp.

Проаналізовано методи та моделі інформаційної підтримки організаційних структурах управління. Подано основи організаційних структур управління та наведено моделі прийняття управлінських рішень. Розглянуто моделювання організаційних структур управління в сучасних логістичних виробничих системах. Описано підходи до проектування та реінжинірингу інформаційних систем, що використовуються для підтримки прийняття рішень в організаційних структурах управління.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)21 ф121 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА771943 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Єременко Н. В. 
Методи та модель інформаційної технології логістичного управління вантажоперевезеннями в різнорідній транспортній мережі : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / Н. В. Єременко; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є. Жуковського "Харків. авіац. ін-т". - Харків, 2015. - 20 c. - укp.

Сформульовано та вирішено актуальне науково-прикладне завдання побудови методів і моделі інформаційної технології управління вантажоперевезеннями (ВП) за умов територіальної розподіленості учасників логістичного ланцюга, а також складних каналів доставки вантажів в різнорідній транспортній мережі. Розроблено метод формування структури каналів доставки вантажів в різнорідній транспортній мережі, який, на відміну від існуючих, ураховує безліч місць складування, розподільні центри та пункти перевалки та заснований на комплексному використанні кластерного аналізу, багатокритеріальної оптимізації, нечіткої логіки та теорії перерахування, що надає змогу підвищити ефективність управління ВП. Запропоновано метод розрахунку основних показників ВП з використанням багатофазної моделі імітаційного моделювання, який враховує інтенсивність вантажопотоків в пунктах перевалки вантажів у різнорідній транспортній мережі, що надає змогу обгрунтувати витрати, пов'язані з перевалкою та складуванням. Описано модель управління ВП з використанням фракталів та агентного моделювання, наведено склад (організація системи) та задано алгоритм управління системою. Запропоновано послідовність формування фрактальної моделі управління, у якій ієрархія фракталів відповідає ієрархії логістичного ланцюга. Розроблено прикладну інформаційну технологію логістичного управління ВП.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)370-813-21 ф + О184.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА416396 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Єременко Н. В. 
Формування структури каналів доставки вантажів в різнорідній транспортній мережі для фармацевтичної компанії / Н. В. Єременко // Радіоелектрон. і комп'ютер. системи. - 2015. - № 3. - С. 112-117. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Поставлено та вирішено завдання побудови методу формування структури каналів доставки вантажів за умов територіальної розподіленості учасників логістичного ланцюга, а також складних каналів доставки вантажів в різнорідній транспортній мережі, який пов'язаний з вибором і оцінкою множини можливих варіантів організації каналів збуту з використанням розподільчих центрів і пунктів перевалки вантажів. Проводиться вибір місць розміщення для складування та зберігання вантажів із застосуванням методів кластеризації та багатокритеріальної оптимізації в умовах нечіткості представлення вхідних даних. Проведено обгрунтування тимчасових пунктів перевалки вантажів, призначених для стикування різних транспортних магістралей із застосуванням методу цілочислового лінійного програмування та багатокритеріальної оптимізації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)370-813 в611 + О184.895

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24450 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Єременко Н. С. 
Рудеральна рослинність Кривого Рогу. I. Клас Artemisietea vulgaris / Н. С. Єременко // Укр. ботан. журн.. - 2017. - 74, № 5. - С. 449-468. - Бібліогр.: 466 назв. - укp.

Наведено результати дослідження рудеральної рослинності класу Artemisietea vulgaris в Кривому Розі. Охарактеризовано угруповання високорослих дво- та багаторічних видів відкритих, помірно зволожених і сухих екотопів. Рослинність класу A. vulgaris представлена 11 асоціаціями та 5 угрупованнями, що належать до 3-х союзів та 2-х порядків. Встановлено їх особливості під час порівняння з угрупованнями, поширеними в інших регіонах України. В результаті проведеного ординаційного аналізу геоботанічних матеріалів встановлено, що екологічна диференціація синтаксонів досліджуваного класу в межах Кривого Рогу визначається сукупністю основних факторів середовища, провідними серед яких є змінність зволоження грунту, кислотність, режим засолення та вміст мінерального азоту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*805.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22024 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Єременко Н. С. 
Рудеральна рослинність міста Кривий Ріг. II. Клас Stellarietea mediae / Н. С. Єременко // Укр. ботан. журн.. - 2018. - 75, № 4. - С. 356-372. - Бібліогр.: 370 назв. - укp.

Наведено результати дослідження рудеральної рослинності Stellarietea mediae на території Кривого Рогу. Проаналізовано стан дослідження класу в Україні. Охарактеризовано угруповання однорічних видів з високою конкуретною здатністю відкритих, помірно зволожених і сухих екотопів. Рослинність S. mediae представлена 13 асоціаціями, що належать до 7 союзів та 3 порядків (15 % загальної кількості асоціацій класу в Україні). Наведено характеристику виявлених синтаксонів. Встановлено їх особливості за порівняння з угрупованнями, поширеними в інших регіонах України, Російській Федерації та країнах Центральної Європи. З'ясовано, що ценотично специфічним є союз Amarantho blitoidis-Echinochloion crus-galli, який включає 4 асоціації, описаних на території України. В межах дослідженої території виявлено одну з них - Amarantho retroflexi-Echinochloetum crus-galli. У результаті проведеного ординаційного аналізу геоботанічних матеріалів встановлено, що екологічну диференціацію синтаксонів досліджуваного класу рослинності в межах Кривого Рогу визначають едафічні фактори (зволоження грунту, аерація грунту та вміст мінерального азоту). Серед кліматичних факторів провідним є континентальність клімату. Встановлено, що показники термо- та кріорежиму не мають суттєвих коливань і не є визначальними у диференціації синтаксонів. Характерною особливістю угруповань S. mediae є розширення площ, зокрема монодомінантних ценозів за участі Ambrosia artemisiifolia, Atriplex tatarica, Iva xanthiifolia та Kochia scoparia. Встановлено, що угруповання класу є початковими стадіями заростання рудеральних екотопів. Актуальними залишаються дослідження, спрямовані на критичний перегляд синтаксономії дослідженого класу S. mediae.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*852.119(45УКР4-4ДНІ)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22024 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Єременко Н. С. 
Сингенетичні зміни рудеральної рослинності Кривого Рогу / Н. С. Єременко // Укр. ботан. журн.. - 2019. - 76, № 1. - С. 31-41. - Бібліогр.: 39 назв. - укp.

Висвітлено результати досліджень сингенетичних змін рудеральної рослинності Кривого Рогу. Проаналізовано основні напрями заростання різних екотопів досліджуваної території. Встановлено особливості протікання змін залежно від типу субстрату й антропічного впливу. Відновлення рудеральної рослинності в регіоні є довготривалим процесом. На території міста рудеральні угруповання часто піддаються повторному порушенню, тому автогенні сукцесії не одержують розвитку. До провідних факторів, які визначають видовий склад і тривалість процесу заростання, належать: інтенсивність формування екотопу, прилегла рослинність і тип субстратів. Проведення заходів щодо управління розвитком рослинного покриву активізує сингенетичні зміни рудеральної рослинності в місті. Всі конструктивно-планувальні заходи в рудеральних екотопах мають бути об'єднані між собою в систему, що вимагає одночасного проведення оптимізаційних робіт у всіх її елементах (рудеральних місцях). З'ясовано, що у зв'язку зі збільшенням антропічно трансформованих територій і слабкістю ценотичних зв'язків між рослинами на цих ділянках активну участь у заростанні беруть адвентивні види з широкою екологічною амплітудою (Anisantha tectorum, Iva xanthiifolia, Grindelia squarrosa, Solidago canadensis). Постійний моніторинг є необхідним для виявлення нових адвентивних видів і прогнозування їх подальшого поширення в регіоні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*805.6*803.35

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22024 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
9.

Тертична О. В. 
Оцінювання ефективності взаємодії хімічних та біологічних препаратів за передпосівної обробки сої / О. В. Тертична, М. М. Селінний, Г. І. Рябуха, Н. О. Єременко, Д. А. Бутурлим // Агроекол. журн. - 2021. - № 3. - С. 54-60. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Дослідження грунтується на необхідності сумісного використання хімічних та біологічних препаратів для ефективного вирощування зернобобових культур. Досліджено вплив інокуляції та хімічних протруйників на процеси росту, розвитку й формування врожайності насіння сої, виявлено морфологічні особливості рослин сої, визначено вплив хімічних протруйників та бактеріальних препаратів на розвиток і продуктивність сої із врахуванням погодних умов. З'ясовано особливості формування продуктивності сої сорту Кофу, залежно від інокуляції препаратами на основі специфічних бульбочкових бактерій B. japonicum Ризолік Топ з протектором Премакс, ХайКот Супер + ХайКот Супер Extender, Оптимайз та хімічними протруйниками Систіва й Гаучо Плюс у зоні Полісся Чернігівської обл. Експериментально доведено, що застосування інокулянта Ризолік Топ із протектором Премакс і додаткова обробка хімічними препаратами Систіва й Гаучо Плюс навіть за наявності місцевої популяції бульбочкових бактерій забезпечили приріст урожайності, збільшення кількості активних бульбочок та висоти рослин. Виявлено негативний вплив недостатньої вологи та підвищених температур повітря на симбіоз рослин сої із бульбочковими бактеріями, що призводить до зниження врожаю зерна та його якості. Доведено позитивний вплив інокулянтів на підвищення продуктивності симбіотичних соєво-ризобіальних систем за дії несприятливих умов довкілля. Подальші дослідження рекомендовано зосередити на використанні більшої дози інокулянтів при обробці насіння з метою уникнення ризику зниження ефективності мікробних препаратів через негативний вплив хімічних протруйників при сумісному застосуванні.


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.6-44

Шифр НБУВ: Ж23660 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського