Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>A=Єременко Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Хворостенко М. І. 
Променевий патоморфоз раку шлунка / М. І. Хворостенко, А. П. Мусієнко, М. В. Сембер, Ю. І. Єременко, Ю. М. Хворостенко // Укр. радіол. журн. - 1999. - 7, № 1. - С. 97. - Библиогр.: 4 назв. - укp.

Матеріали I Українського з'їзду терапевтичних радіологів та радіаційних онкологів. 24 - 27 січня 1999 р., Харків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14579 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Єременко Ю. В. 
Інтенсифікація економічного зростання транспорту на основі страхування його господарської діяльності : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.04 / Ю. В. Єременко; НАН України. Ін-т пробл. ринку і екон.-екол. дослідж. - О., 2001. - 20 c. - укp.

Висвітлено методологічні та практичні питання якісно нового економічного зростання транспортної галузі за конкурентно-ринкових умов внаслідок глобалізації та радикального поліпшення страхування її фінансово-економічної діяльності. Проаналізовано зарубіжний досвід та сучасний стан транспортної галузі в Україні. Визначено, що фінансово-економічне положення транспортних підприємств у нашій країні обумовлене не стільки загальною кризою економіки, скільки недостатньою їх адаптацією до ринку. Виявлено, що зміна форм власності підприємств транспорту без відповідної нормативно-правової бази, реструктуризації та оновлення виробничих потужностей не дозволяють реалізувати переваги ринкових відносин. Висвітлено місію страхування як індикатора адаптації транспортних підприємств до стихії ринку, наведено інструментарій захисту результатів їх господарської діяльності від ризиків, збитків і втраченої вигоди за умов впливу неконтрольованого зовнішнього середовища. Розкрито структуру та сучасні методики розрахунку страхових тарифів. Запропоновано шляхи зниження вартості страхових послуг як головного наслідку глобалізації страхування. Розроблено організаційно-економічний механізм функціонування цілісної системи транспортне підприємство - страхова компанія. Доведено, що внаслідок глобалізації страхування на транспорті і охоплення 80 - 90 % суб'єктів господарської діяльності захистом від усіх видів ризиків досягається значний емерджентний ефект, що сприяє активізації інвестиційної діяльності на транспорті за рахунок залучення тимчасово вільних грошових коштів страхових компаній.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)370-93

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: РА315390 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Єременко Ю. В. 
Естетична сутність потворного: від класичної до некласичної парадигми : автореф. дис. ... канд. філософ. наук : 09.00.08 / Ю. В. Єременко; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. - Луганськ, 2011. - 20 c. - укp.

Досліджено тенденції еволюції естетичної сутності потворного від класичної до некласичної парадигми. Виявлено основні традиції трактування сутності потворного, розкрито онтологічні підстави, культурні та філософсько-історичні передумови, які детермінували уявлення про потворне в різні епохи. Обгрунтовано, що розуміння сутності потворного, його ролі в художньому процесі та місця в системі естетичних знань детерміновано формами філософського та художнього осмислення тих факторів реальності, які утворюють буттєві підстави потворного. Визначено особливості та причини посилення значення дискурсу потворного в некласичній естетичній свідомості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю811.135

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА385504 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Єременко Ю. О. 
Індивідуалізація маркетингу на основі інтернет-технологій : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Ю. О. Єременко; Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана. - Київ, 2015. - 19 c. - укp.

Розглянуто питання індивідуалізації маркетингового впливу на споживача за допомогою інтернет-технологій (ІТ). Уточнено понятійний апарат індивідуального маркетингу та запропоновано його визначення. Систематизовано підходи до класифікації маркетингових ІТ та, як результат, запропоновано класифікацію на основі комплексу інтернет-маркетингу. Визначено взаємозв'язок між інструментами інтернет-маркетингу, інтернет-ресурсами та маркетинговими ІТ. Розроблено методику оцінювання рівня використання ІТ в маркетингу, яка дозволяє визначати певну типологію інтернет-ресурсів підприємства. Проаналізовано тенденції розвитку готельного господарства АР Крим та проведено оцінювання рівня використання ІТ в маркетинговій діяльності підприємств. Проведено сегментацію споживачів на основі факторів поведінкової лояльності та запропоновано математичні моделі визначення прогнозної цінності окремих сегментів. Розроблено модель індивідуалізації комплексу маркетингу на основі використання ІТ.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.357-211.1 ф + У9(4УКР-6КРИ)441.357-211.1 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА416509 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Єременко Ю. В. 
Самореалізація обдарованих учнів у сучасній Україні: основні чинники та ризики : автореф. дис. ... канд. соцiол. наук : 22.00.04 / Ю. В. Єременко; Харків. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. - Харків, 2019. - 20 c. - укp.

Розглянуто основні теоретичні та методологічні підходи до дослідження обдарованості, окреслено їх можливості та обмеження. Здійснено аналіз сутності обдарованості та її видів. На основі опрацювання моделей обдарованості визначено її елементи, що мають принципове значення для самореалізації особистості як процесу втілення у життя свого індивідуального потенціалу. Розглянуто три групи характеристик обдарованих учнів: соціокультурні, інтелектуально-розумові та психологічні. На основі аналізу різних підходів до факторної детермінації обдарованості виокремлено чотири групи чинників самореалізації обдарованих учнів. Здійснено систематизацію проблемних зон даного процесу та запропоновано типологію його ризиків. Розглянуто зарубіжний і вітчизняний досвід роботи з обдарованими дітьми та на основі розкриття потенціалу стейкхолдер-менеджменту удосконалено програмні основи супроводу обдарованих учнів.


Індекс рубрикатора НБУВ: C5*674*421.25

Шифр НБУВ: РА438724 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Михайльова К. Г. 
Сучасні ризики самореалізації обдарованих учнів в Україні та роль соціальної політики в їх мінімізації / К. Г. Михайльова, Ю. В. Єременко // Держава та регіони. Сер. Соц. комунікації. - 2021. - № 1. - С. 127-133. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Мета дослідження - розкрити потенціал соціальної політики в мінімізації ризиків самореалізації обдарованих учнів. У ході дослідження використано такі методи: аналізу й синтезу (для розкриття можливостей соціальної політики в зонах самореалізації обдарованих учнів, які пов'язані з впливом середовища та суб'єктними впливами), групування (для виокремлення груп ризиків самореалізації обдарованих учнів). Для аналізу можливостей соціальної політики з мінімізації ризиків самореалізації обдарованих учнів розглянуто такі з них: ризики макросоціального середовища (суспільні), до яких належать ризик відсутності усталених критеріїв обдарованості учнів, ризик дискретності уваги до обдарованих учнів, ризик соціальної диференціації, ризик мобільності; ризики мезосередовища, у тому числі ризики школи (стереотипізація обдарованих учнів, блокування талантів, деприваційні ризики) та родини (завищений рівень очікувань, екстраполяція на дитину батьківської нереалізованості, відсутність уваги до таланту дитини); індивідуалізовані ризики, зокрема ризик невиявленої обдарованості, ризик дезадаптації, ризик негативної девіантної поведінки, ризик завищеної самооцінки, ризик демотивації) тощо. На основі узагальнень теоретичного та практичного матеріалу, а також з використанням даних емпіричних досліджень проілюстровано прояви запропонованих ризиків самореалізації обдарованих учнів. Приділено увагу факторам впливу на їх мінімізацію, серед яких розглянуто соціальну політику. Для аналізу проблеми використано авторську типологію ризиків самореалізації обдарованих учнів. Завдяки зверненню до суті соціальної політики та її об'єктів показано можливості включення в її зміст положень, які сприятимуть самореалізації обдарованих учнів. Акцентовано увагу на тому, що ці дії можуть здійснюватися на різних рівнях соціальної динаміки: глобальному, соцієтальному, інституційному та індивідуальному. Усі вони створюють можливості для подолання ризиків самореалізації обдарованих учнів.


Індекс рубрикатора НБУВ: С40 + Ч421.220

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244:Соц.комун. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Єременко Ю. А. 
Правові та організаційні основи спеціалізації органів прокуратури в Україні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.10 / Ю. А. Єременко; Київський національний університет імені Тараса Шевченка. - Київ, 2019. - 19 c. - укp.

Досліджено теоретичні, правові й організаційні основи спеціалізації органів прокуратури. Розкрито поняття спеціалізації органів причини та підстави спеціалізації, види й ознаки спеціалізації органів прокуратури. Досліджено сутність спеціалізації у суспільних відносинах. Детально проаналізовано історичну генезу формування таких органів від зародження прокуратури на території України до наших днів. Установлено причини, які змушували керівництво прокуратури та держави до застосування такого організаційного підходу. Проаналізовано організаційний і правовий статус сучасних спеціалізованих органів прокуратури за кордоном і в Україні. Особливу увагу відведено інституту спеціального прокурора США. Внесено пропозиції стосовно вдосконалення правової регламентації системи прокуратури для підвищення ефективності її діяльності шляхом використання спеціалізації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА438305 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського