Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Іванишина Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Іванишина Г. С. 
Аналіз світового ринку дорогоцінних металів / Г. С. Іванишина // Екон. вісн. ун-ту/Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. Сковороди. - 2017. - Вип. 35/1. - С. 205-213. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено теоретичні, методичні та організаційні засади розвитку світового ринку дорогоцінних металів (ДМ). Мета дослідження - аналіз сучасного стану світового ринку ДМ. Застосовано методи: системний аналіз; порівняльний метод; метод логічного узагальнення; графічний і табличний методи; метод систематизації. Визначено основні аспекти розвитку світового ринку ДМ на сучасному етапі; досліджено динаміку та принципи ціноутворення ДМ, які можуть використати потенційні інвестори у своїй діяльності, а також науковці, які досліджують дану проблематику, та викладачі вищих навчальних закладів під час підготовки до практичних навчальних курсів, лекцій із питань ціноутворення та динаміки розвитку світового ринку ДМ. З'ясовано, що зберігається тенденція зростання цін на золото та паладій, водночас срібло і платина подешевшали у порівнянні з 2016 р.; механізм ціноутворення ДМ - багатофакторний процес; ДМ є індикаторами загального стану світової економіки: золото - найпопулярніше серед інвесторів; ціна на платину відображає реальні фінансово-економічні процеси; ціни на срібло та паладій є нееластичними і залежать від потреб різних галузей промисловості; золото - найбільш ліквідний фінансовий актив; у структурі золотовалютних резервів країн світу зберігають лідерські позиції десять країн, більшість із них демонструють стабільні показники, водночас істотний приріст золотих запасів спостерігається в Росії та Китаї, незначне їх скорочення - у Німеччині.


Індекс рубрикатора НБУВ: У542.152.38

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73720 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Іванишина Г. С. 
Аналіз ринку дорогоцінних металів в Україні / Г. С. Іванишина // Актуал. проблеми економіки. - 2017. - № 12. - С. 33-42. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Здійснено порівняльний аналіз цін на українському ринку дорогоцінних металів (ДМ) за останні 10 років. Оцінено обсяги золотовалютних резервів України та запропоновано шляхи їх збільшення. Досліджено динаміку сумарних обсягів імпорту ДМ. Визначено основні тенденції та перспективи розвитку ринку ДМ в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.62

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Овчар П. А. 
Інноваційні пріоритети розвитку автотранспорту в Україні / П. А. Овчар, Г. С. Іванишина, С. М. Голубка // Актуал. проблеми економіки. - 2018. - № 12. - С. 4-12. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Визначено місце автомобільного транспорту в структурі національної економіки як наукомісткого виду діяльності. Здійснено систематизацію видів інновацій у галузі автомобільного транспорту та виділено групи виробничі, інфраструктурні, логістичні, послуг, інформаційні, безпеки, екологічні. Обгрунтовано первинні кроки на шляху до активізації інноваційної діяльності в галузі націлнального автотранспорту. Розкрито переваги стимулювання стартап-діяльності в галузі автомобільного транспорту України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.30-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Іванишина Г. С. 
Аналіз господарської діяльності казенних підприємств пробірного контролю у системі національної економіки / Г. С. Іванишина, С. М. Голубка // Актуал. проблеми економіки. - 2019. - № 2. - С. 64-73. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

З'ясовано види та організаційні форми підприємств, що можуть діяти в Україні. Здійснено аналіз господарської діяльність казенних підприємств пробірного контролю у системі національної економіки, на основі якого виділено ряд проблем у здійсненні господарської діяльності казенних підприємств пробірного контролю України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У053.9(4УКР)290

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Чинчик А. А. 
Пріоритети формування податкової культури та індикатори оцінки стратегічних цілей державної політики / А. А. Чинчик, Г. С. Іванишина, С. М. Голубка // Актуал. проблеми економіки. - 2020. - № 12. - С. 21-30. - Бібліогр.: 26 назв. - укp.

Сформульовано авторське розуміння податкової культури та її індикаторів. Розкрито основні практики порушення податкової дисципліни, виражені в різних формах девіантної податкової поведінки. Актуалізовано деструктиви тінізації економіки та високого рівня корупції для формування податкової культури населення та бізнесу. Обгрунтовано основні управлінські заходи по підвищенню податкової культури, актуальні для України та інших держав в умовах трансформаційних процесів сучасності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-18

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Іванишина Г. С. 
Державне регулювання у сфері пробірного нагляду : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Г. С. Іванишина; Національна академія управління. - Київ, 2018. - 20 c. - укp.

Розкрито понятійно-термінологічний апарат теми дослідження та обґрунтовано потребу застосування міждисциплінарного підходу при вивченні процесів регулювання і здійснення державного контролю за видобутком, виробництвом, використанням дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та виготовлених з них виробів. Узагальнено зміст діяльності казенних підприємств, вказано на інституційні проблеми їх ефективності й організаційної діяльності у системі пробірного контролю в Україні. Проаналізовано роль і внесок казенних підприємств пробірного контролю у розвиток національної економіки. Систематизовано нормативно-правові документи у сфері регулювання поводження з дорогоцінними металами, камінням і виробами з них. Наголошено на ключових проблемах щодо удосконалення механізму державного регулювання у системі пробірного нагляду України. Розроблено авторські підходи до формування наукової гіпотези державного регулювання у сфері пробірного нагляду, у межах якої сформовано концепт ефективного організаційно-економічного управління розвитком системи пробірного нагляду, що надасть можливість поліпшити соціально-економічну ситуацію в країні та сприятиме інституційно-інноваційній модернізації національної економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)307.056-21,01 + Х819(4УКР)071.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА436495 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського