Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Ігнатенко Р$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Ігнатенко Р. А. 
Інноваційний підхід до фінансування будівництва шляхом випуску цінних паперів (метод. аспект) / Р. А. Ігнатенко, В. Г. Кабанов // Пробл. науки. - 2007. - № 2. - С. 33-39. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Описано метод фінансування будівництва. Розглянуто переваги цього методу перед іншими, такими, як зниження навантаження за сплати податків та зменшення затрат із залучення коштів у фінансування будівництва. Висвітлено процедури випуску та обігу цінних паперів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ігнатенко Р. А. 
Інтеграційні процеси інвестиційної діяльності на фінансових ринках / Р. А. Ігнатенко, В. Г. Кабанов // Пробл. науки. - 2007. - № 6. - С. 44-49. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Досліджено інтеграційні процеси на світовому фондовому ринку (ФР) у цілому та українському - зокрема та міжнародну практику функціонування ФР світу. Запропоновано рекомендації щодо впровадження в Україні міжнародних схем їх діяльності, адаптованих до українського ринкового середовища.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.229 + У9(4УКР)262.29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ігнатенко Р. А. 
Методичні підходи до залучення інвестицій у будівництво / Р. А. Ігнатенко, В. Г. Кабанов // Пробл. науки. - 2007. - № 1. - С. 41-46. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Розглянуто схему залучення фінансових інвестицій у будівництво шляхом створення фондів операцій з нерухомістю (ФОН). Висвітлено стан розвитку цих фондів в Україні. Також розглянуто систему податкових пільг учасникам ФОН, передбачених законодавством України. Запропоновано певні організаційні заходи з упорядкування відповідних методичних рекомендацій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15960 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ігнатенко А. В. 
Залучення фінансування в проекти девелопменту нерухомості / А. В. Ігнатенко, Р. А. Ігнатенко, В. Г. Кабанов, О. І. Харченко // Актуал. проблеми економіки. - 2008. - № 8. - С. 194-206. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Проаналізовано теорію та практику банківського кредитування, яке у всьому світі традиційно є одним із найбільш популярних механізмів фінансування проектів у сфері нерухомості, а також причини, які обмежують використання цього джерела фінансових ресурсів вітчизняними забудовниками.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ігнатенко А. В. 
Управління вартістю проектів у сфері нерухомості / А. В. Ігнатенко, Р. А. Ігнатенко, В. Г. Кабанов, О. І. Харченко // Актуал. проблеми економіки. - 2008. - № 7. - С. 50-57. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Узагальнено теоретичні розробки вчених у сфері управління проектами. З'ясовано суть та особливості управління вартістю проектів, визначено методи і критерії економічної оцінки проекту нерухомості.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-571.1-862-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Ігнатенко Р. В. 
Фінансовий потенціал об'єднаних територіальних громад: шлях до збільшення / Р. В. Ігнатенко // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2021. - № 1/2. - С. 37-45. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Розвиток України на сучасному етапі характеризується акцентом на адміністративну та фінансову децентралізацію, що супроводжується передачею повноважень та ресурсів на місцевий рівень. Метою таких реформ є формування фінансових засад розвитку територіальних громад (ТГ) в Україні на основі ефективного використання їх фінансово-економічного потенціалу. Досліджено наукову парадигму фінансового потенціалу (ФП) об'єднаних ТГ (ОТГ) в умовах фінансової децентралізації. Визначено тлумачення поняття "потенціал", основні ознаки формування ФП. Наведено групування джерел формування фінансових ресурсів ОТГ. Проаналізовано основні тенденції розвитку ТГ в Україні. За результатами дослідження виявлено проблеми пов'язані із фінансовою децентралізацією та пошуком шляхів збільшення доходів місцевих бюджетів, підвищення автономії органів місцевого самоврядування. Розроблено пропозиції щодо посилення ФП ОТГ, що має на меті сприяння зростанню фінансової стійкості місцевих бюджетів на сучасному етапі розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)626 + Х819(4УКР)011.201

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Ігнатенко Р. В. 
Розвиток цифрового маркетингу у світі та в Україні / Р. В. Ігнатенко // Бізнес Інформ. - 2022. - № 1. - С. 450-455. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження основних проблем і перспектив розвитку цифрового маркетингу у світі та в Україні. Визначено сутність поняття цифрового маркетингу та проаналізовано основні сфери його застосування, такі як: сегментація ринку, маркетинг впливу, аналіз поведінки інтернет-користувачів, колаборація, ремаркетинг, реклама в іграх. Визначено основні параметри, за якими цифровий маркетинг відрізняється від Інтернет-маркетингу: формат взаємодії з цільовою аудиторією; способи збирання та передачі аналітичних даних; канали й інструменти просування. Досліджено динаміку основних показників розвитку цифрового маркетингу у світі та в Україні. Встановлено, що цифровий маркетинг і маркетингові інформаційні системи набули широкого поширення в країнах із розвиненою економікою, а в Україні ці інструменти не використовується належним чином, що пов'язано з низьким рівнем цифровізації суспільства. На основі проведеного дослідження виявлено основні фактори, що стримують розвиток цифрового маркетингу в Україні, серед яких: загальний стан і динаміка розвитку економіки; нерозвиненість ринку; інформаційна непрозорість ринку; фінансові й організаційні обмеження всередині компаній тощо. Для всебічного дослідження феномену цифрового маркетингу визначено його переваги (взаємодія з ширшою аудиторією; вагомий вплив на клієнтів, що підвищує ймовірність зацікавленості продуктом; можливість для споживача оперативно переглянути інформацію про послуги та товар; глобалізація; таргетингова реклама тощо) та недоліки (технічна складність роботи з цифровими інструментами та нестача на ринку співробітників з необхідним рівнем цифрової кваліфікації; необхідність наявності спеціальних навичок тощо). Зроблено висновок про те, що використання цифрових технологій у маркетинговій діяльності відкриває перед підприємствами й організаціями широкі перспективи для збереження постійних клієнтів і розвитку з ними довгострокових партнерських відносин.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.322 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Наукові проблеми господарювання на макро-, мезо- та мікроекономічному рівнях : зб. матеріалів XIX міжнар. наук.-практ. конф., присвяч. 100-річчю Одес. нац. екон. ун-ту, 17-18 трав. 2021 р. / уклад.: Т. В. Батанова, В. О. Будна, Р. В. Ігнатенко; Інститут модернізації змісту освіти, Одеський національний економічний університет, Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень, Національна академія наук України, Краківський економічний університет, Господарська академія імені Дмитра А. Ценова, Університет прикладних наук, Вища школа економіки, Тбіліський державний університет імені І. Джавахішвілі. - Одеса : Гельветика, 2021. - 446 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - англ. - рус.

Розглянуто особливості розвитку економіки України протягом останніх років, що характеризується процесом системної інституціональної трансформації. Зауважено, що відбуваються глибокі економічні зміни, активно формуються нові підходи до управління економікою, вдосконалюються ринкові методи господарювання, реалізуються євроінтеграційні процеси та здійснюються адаптація та зміни українського законодавства відповідно до нормативної бази ЄС. Розглянуто процес формування сучасного мислення як чинника державотворення. Відзначено складність та суперечливість сучасних трансформаційних процесів, нагальність розв’язання цих та інших проблем, які обумовлює актуальність та прикладне значення їх усебічного вивчення та об’єктивної економіко-правової оцінки. Охарактеризовано сучасні виклики та розгортання нової світової економічної кризи у зв’язку з пандемією СОVID-19, що потребують переосмислення соціально-економічних процесів, які відбуваються, та прийняття адаптивних або, в деяких випадках, радикальних рішень в управлінні країною та захисту її національних інтересів. Досліджено автономію особистості в умовах інформаційного суспільства. Наведено теоретичні основи пояснення диференціації чутливості країн до глобальних фінансових криз. Визначено пріоритети реформування глобальної податкової системи в умовах цифровізації та викликів сталого розвитку. Досліджено стан та розвиток інвестиційної діяльності в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО38875 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського