Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Альбокрінов А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Альбокрінов А. А. 
Періопераційна динаміка стрес-маркерів у дітей при різних методах регіонарної анестезії передньої черевної стінки / А. А. Альбокрінов, У. А. Фесенко // Медицина трансп. України. - 2015. - № 2. - С. 66-71. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.457.443-1

Шифр НБУВ: Ж23985 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Альбокрінов А. А. 
Анальгетична ефективність різних видів блокади передньої черевної стінки у дітей / А. А. Альбокрінов // Хірургія України. - 2015. - № 2. - С. 24-28. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.457.443-1

Шифр НБУВ: Ж24001 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Альбокрінов А. А. 
Небажані явища та ускладнення при різних видах регіонарної анестезії передньої черевної стінки в дітей / А. А. Альбокрінов // Медицина неотлож. состояний. - 2015. - № 7. - С. 37-42. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Регіонарна анестезія є важливим методом анестезіологічного забезпечення в дітей, проте різні методики можуть розрізнятися профілем безпеки. Мета роботи - вивчити частоту виникнення та характер небажаних явищ і ускладнень за різних видів блокад передньої черевної стінки в дітей. Досліджено 156 пацієнтів, яким виконано поверхневі операції на передній черевній стінці за умов анестезії пропофолом у поєднанні з однією з регіонарних методик (каудальна анестезія (n = 28), тораколюмбальна паравертебральна блокада (n = 49), блокада поперечного простору живота (n = 49), блокада клубово-підчеревного та клубово-пахвинного нервів (n = 39) 0,25 % розчином бупівакаїну). Вивчалися частота виникнення та характер небажаних явищ і ускладнень регіонарних блоків. Спостерігались такі небажані явища та ускладнення, як аспірація крові, аспірація ліквору, необхідність повторного виконання блокади, виконання блокади не з першої спроби, депресія дихання, нудота/блювання, затримка сечовипускання, продовжений моторний блок. Найбільша кількість ускладнень спостерігалась у групі каудальної анестезії. Висновки: периферичні регіонарні блокади передньої черевної стінки у дітей мають вищий рівень безпеки та супроводжуються меншою кількістю ускладнень у порівнянні з каудальною анестезією.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.457.443-1

Шифр НБУВ: Ж25344 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Альбокрінов А. А. 
Частота виникнення хронічного болю після корекції лійкоподібної деформації грудної клітки за Nuss у дітей / А. А. Альбокрінов, І. І. Мигаль, У. А. Фесенко, А. С. Кузик, А. О. Дворакевич // Хірургія дит. віку. - 2016. - № 1/2. - С. 26-32. - Бібліогр.: 52 назв. - укp.

Лійкоподібна деформація грудної клітки (ЛДГК) - це один із найчастіших видів деформацій грудної клітки в дітей. Стандартним методом хірургічної корекції ЛДГК є операція Nuss. Частота виникнення хронічного болю після операції Nuss у дітей не вивчена. Мета роботи - вивчити частоту розвитку, інтенсивність та характер хронічного болю після хірургічної корекції ЛДГК за Nuss. Проведено телефонне опитування 53 пацієнтів. Пацієнтів із наявністю хронічного болю запрошували в клініку для анкетування. Їм пропонувалося відповісти на питання щодо локалізації, максимальної інтенсивності, характеру болю, частоти його виникнення, провокуючих факторів, наявності парестезій та порушень чутливості в ділянці локалізації болю. Для виявлення невропатичного компонента болю використовувався опитувальник PainDETECT. Також був проведений аналіз історій хвороби та ане стезіологічної бази даних. На хронічний біль скаржилися 32 % пацієнтів. У більшості пацієнтів він був помірної інтенсивності, локалізувався по передніх аксилярних лініях у місцях стояння пластини, виникав із частотою від 1 разу на тиждень до 1 разу на місяць та мав ознаки нейропатичного болю. Хронічний біль високої інтенсивності був у 11,2 % пацієнтів. У пацієнтів із вираженою ЛДГК хронічний біль виникав частіше порівняно з тими, хто мав ЛДГК легкого ступеня. Також частота виникнення хронічного болю була вищою в пацієнтів, котрим проводилися повторні оперативні втручання. Частота виникнення хронічного болю не залежала від способу загальної анестезії. У пацієнтів з епідуральною анестезією хронічний біль виникав рідше порівняно з пацієнтами з паравертебральним знеболюванням. Хронічний біль виникав частіше в пацієнтів із більш інтенсивним післяопераційним болем. Висновки: частота виникнення хронічного болю після корекції ЛДГК за Nuss є високою (32 %). Ризик розвитку хронічного болю вищий у пацієнтів із більш вираженою деформацією та з високою інтенсивністю післяопераційного болю. Частота розвитку хронічного болю, можливо, нижча при використанні епідуральної анестезії. У більшості пацієнтів хронічний біль після корекції ЛДГК за Nuss має ознаки нейропатичного.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.458.230.53-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24339 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського