Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>A=Ананьєва О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Ананьєва О. О. 
Конзистентність оцінки найменших модулів параметра нелінійної регресії / О. О. Ананьєва, О. В. Іванов // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2009. - № 3. - С. 138-142. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Одержано достатні умови конзистентності оцінки найменших модулів параметра нелінійної моделі регресії з неперервним часом та сильнозалежним гауссівським стаціонарним шумом.


Індекс рубрикатора НБУВ: В172.432

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ананьєва О. П. 
Свобода совісті в процесі демократизації українського суспільства: соціально-філософський аналіз : автореф. дис... канд. філософ. наук / О. П. Ананьєва; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. - Сімф., 2008. - 19 c. - укp.

Здійснено соціально-філософський аналіз свободи совісті як частини загальногромадянських прав і свобод у процесі побудови в Україні демократичної держави. Наведено визначення поняття "свобода совісті". Виявлено його специфіку та взаємозв'язок з суспільними відносинами. На підставі історичного аналізу, розподілено процес розвитку свободи совісті за періодами, кожний з яких взаємопов'язаний з демократичними процесами. На функціонування свободи совісті у сучасній Україні впливають процеси демократизації та політичної модернізації. Зазначено, що механізми демократизації можуть діяти тільки за умови беззастережного забезпечення права кожної людини та громадянина на свободу совісті. У зв'язку з цим наявність свободи совісті є умовою реалізації процесів демократизації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*395.1 + Х809(4УКР)332

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА358262 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Ананьєва О. М. 
Удосконалення безперервних колійних перетворювачів автоматизованих систем управління рухомим складом залізниць : автореф. дис... канд. техн. наук : 05.22.20 / О. М. Ананьєва; Укр. держ. акад. залізн. трансп. - Х., 2008. - 20 c. - укp.

Досліджено питання вдосконалення безперервних колійних перетворювачів автоматизованих систем управління рухомим складом залізниць шляхом формування у реальному часі додаткового інформаційного забезпечення про їх стан і умови експлуатації. Проаналізовано структуру та параметри хвильових сигналів безстикових тональних рейкових кіл, що дозволяє обгрунтувати теоретичні положення про можливість побудови та реалізації хвильових методів контролю їх стану. Розроблено математичну модель для установлення впливу руху поїзда на частоту відбитого сигнального струму, що дозволяє визначати реальну швидкість руху та координати рухомого складу на ділянці залізниці за результатами вимірювання зрушення частоти будь-якої з гармонік напруги відбитої хвилі. Удосконалено математичну модель, яка дозволяє впровадити фазовий метод визначення наявності на ділянці залізниці рухомих одиниць шляхом обробки послідовності оцінок осей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О275.773

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА360415 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Ананьєва О. П. 
Мультикультуралізм і толерантність як соціально-філософські концепції соціокультурного простору : автореф. дис. ... д-ра філос. наук : 09.00.03 / О. П. Ананьєва; Південноукр. нац. пед. ун-т ім. К.Д. Ушинського. - Одеса, 2016. - 36 c. - укp.

Досліджено особливості формування концептології соціокультурної сфери сучасності у соціально-філософському ракурсі. Процес формування сучасної соціокультурної концептології полягає у порушенні та вирішенні проблеми розробки та філософського супроводу новітніх соціально-філософських концепцій глобального соціокультурного простору, що дозволяє досліджувати та конкретизувати шлях прогресу соціокультурного простору сучасного глобалізованого соціуму. Розкрито загальні й особливі характеристики концептології сучасного глобального соціокультурного простору. Доведено, що розвиток сучасного глобального соціокультурного простору може бути закладеним тільки у межах новітніх соціально-філософських концепцій. Мультикультурно-толерантна парадигма є складовою принципів побудови соціокультурного простору сучасності й осмислюється як фактор прогресу сучасного соціокультурного простору. Показано специфіку новітніх соціально-філософських концепцій, що грунтуються на мультикультуралізмі та толерантності, виконують роль методологічної основи для побудови глобального соціокультурного світогляду, здатного функціонувати у нелінійній картині світу та впливати на прогресивні зміни у глобальному соціокультурному просторі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА423760 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ананьєва О. В. 
Вдосконалення гігієнічної оцінки забруднення атмосферного повітря викидами автомобільного транспорту : автореф. дис. ... канд. біол. наук : 14.02.01 / О. В. Ананьєва; ДУ "Ін-т громад. здоров'я ім. О. М. Марзєєва НАМН України". - Київ, 2017. - 20 c. - укp.

Удосконалено методи ймовірнісної оцінки впливу забруднення атмосферного повітря викидами автомобільного транспорту на здоров'я населення у сельбищних зонах міст. Доведено, що автомобільний транспорт, як джерело забруднення атмосферного повітря, характеризується своєю окремою специфікою і відзначається високою варіабельністю концентрацій хімічних речовин. Описано особливості формування забруднення атмосферного повітря викидами автомобільного транспорту у сельбищних зонах міст. Обгрунтовано доцільність застосування регресійних моделей і моделей розсіювання концентрацій забруднюючих речовин у приземному шарі атмосферного повітря для вирішення завдання кількісної оцінки експозиції населення автотранспортним забрудненням, запропоновано спосіб прогнозування забруднення. Оцінено експозицію та відповідні ризики для здоров'я населення від хімічного забруднення атмосферного повітря автотранспортними викидами. Запропоновано алгоритм вирішення завдання кількісної оцінки впливу та мінімізації ризиків для здоров'я населення, обумовлених викидами автомобільного транспорту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р121.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА428684 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Ананьєва О. М. 
Розвиток теоретичних основ побудови завадостійких систем управління залізничним транспортом : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.22.20 / О. М. Ананьєва; Український державний університет залізничного транспорту. - Харків, 2018. - 40 c. - укp.

Дисертація присвячена вирішенню науково-прикладної проблеми підвищення ефективності управління рухомим складом залізниць на основі розробки науково обґрунтованих завадостійких методів і засобів передачі, приймання та обробки інформаційних сигналів у каналах зв'язку систем залізничної автоматики. Отримано функції правдоподібності вхідної напруги приймача числових кодів АЛСН в умовах дії двокомпонентної завади з незалежними відліками, двокомпонентної гауссівської марківської завади та трикомпонентної завади. Розроблено математичну модель каналу передачі сигналів АЛСН. Виконано синтез приймача числових кодів АЛСН в умовах впливу імпульсної завади, безперервної завади від лінії електропередач і безперервного гауссівського шуму. Результати передано для впровадження на регіональну філію "Південна залізниця" ПАТ "Укрзалізниця". Впровадження вищевказаних розробок дає можливість зменшити збитки від затримок поїздів внаслідок відмов приладів залізничної автоматики. Очікується, що загальна сума економічного ефекту від впровадження запропонованих методів і засобів побудови завадостійких систем керування залізничним транспортом і застосування їх протягом шести років буде становити 3230,7 тис. грн. Окремі розділи дисертаційної роботи використовуються в навчальному процесі УкрДУЗТ.


Індекс рубрикатора НБУВ: О275.773

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА436588 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського