Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Арендар О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Камінський В. В. 
Динаміка зростання рівня інфікованості вагітних вірусним гепатитом С та оцінка ефективності застосування експрес-тесту "Cito test HCV" при проведенні діагностики анти-HCV у вагітних / В. В. Камінський, О. А. Арендар // Здоровье женщины. - 2007. - № 3. - С. 46-47. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Проаналізовано динаміку зростання інфікованості вагітних вірусним гепатитом С за даними пологового будинку N 4 м. Київ. Показано, що на тлі зниження загальної кількості пологів на 19,72 % (з 725-ти - у 2003 р. до 582-х у - 2006 р.) спостерігається значний ріст інфікованості вагітних вірусним гепатитом С (у 7,81 раза), а кількість вагітних з коінфекцією HCV + HIV зросла у 3,3 раза. Доведено ефективність застосування експрес-тестів "Cito test HCV" для якісної діагностики анти-HCV у сироватці крові вагітних.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.514.16-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Арендар О. А. 
Прогнозування та профілактика вертикальної (перинатальної) трансмісії вірусу гепатиту C : автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О. А. Арендар; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. - К., 2009. - 20 c. - укp.

Установлено частоту трансмісії вірусу гепатиту C від матері до новонародженого. Визначено високу частоту ускладнень вагітності та пологів у HCV-інфікованих - анемії, загрози переривання вагітності, передчасних пологів, запальних захворювань статевих органів, несвоєчасного відходження навколоплідних вод, аномалії пологової діяльності. Вивчено фактори ризику вертикальної передачі вірусу C. Апробовано спосіб діагностування вірусного гепатиту C з використанням експрес-тесту "CITO TEST HCV" (США), доведено його високу чутливість, специфічність і точність. Одержано нові дані про функціональний стан фетоплацентарного комплексу й особливості імунологічного гомеостазу у вагітних з хронічною HCV-інфекцією. Вивчено вміст ліпополісахарид-зв'язувального білка у вагітних з хронічним гепатитом C та виявлено взаємозв'язок між вмістом ліпополісахаридо-зв'язувального білка й імунними показниками у патогенезі хронічного гепатиту C в обстежених жінок. Науково обгрунтовано та розроблено патогенетичну схему раціонального ведення вагітності та пологів, а також комплекс лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на корекцію виявлених порушень і профілактику вертикальної трансмісії вірусу гепатиту C. Частота передачі HCV у групі вагітних з хронічною HCV-інфекцією становила 7,0 %, а у групі вагітних з коінфекцією HCV + HIV - 20,4 %, яка завдяки впровадженню комплексних профілактичних заходів зменшилась у 1,8 раза (4 %) у групі вагітних з хронічною HCV-інфекцією та у 2,4 раза (8,7 %) - у групі вагітних з коінфекцією HCV + HIV.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.514.16 + Р716.216.413.510.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА363851 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського