Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Бабій К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Бабій К. В. 
Взаємозв'язок параметрів процесу зрушення і параметрів очисної виїмки положистих вугільних пластів : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.15.01 / К. В. Бабій; Нац. гірн. ун-т. - Д., 2005. - 16 c. - укp.

Установлено аналітичний взаємозв'язок між параметрами процесу зрушення масиву гірських порід і параметрами очисної виїмки. Досліджено залежності параметрів процесу зрушення від глибини розробки. Визначено середню швидкість розвитку деформацій розтягнень за площиною зрушення для порід різного ступеня метаморфізму, а також тривалість розвитку деформацій розтягнень та її зміну деформаціями стиснення, яка залежить від кроку обвалення основної покрівлі та швидкості посування очисного вибою. Розроблено методику розрахунку тривалості процесу зрушення масиву гірських порід і земної поверхні. На її базі складено методичні рекомендації для виконання лабораторної роботи зі спеціальності "Маркшейдерська справа" для студентів. Виведено аналітичну залежність визначення швидкості посування очисного вибою, за якою зона деформацій розтягнення не досягає водоносного горизонту. Розроблено рекомендації для проектних організацій з розрахунку параметрів процесу зрушення у взаємозв'язку зі швидкістю розвитку деформацій у масиві та швидкістю посування очисного вибою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И14-11 + И310.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА339625 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бабій К. В. 
Теоретичні основи технології передзбагачення руди в глибоких залізорудних кар'єрах / К. В. Бабій // Металлург. и горноруд. пром-сть. - 2018. - № 1. - С. 45-50. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - узагальнити теоретичні положення щодо технології передзбагачення руди в кар'єрах задля визначення її основних параметрів, технологічних схем і комплексів, а також необхідних робіт для проектування і впровадження цієї технології. Наведено процедуру й обсяг необхідних робіт для впровадження технології передзбагачення руди в глибоких залізорудних кар'єрах. Обгрунтовано доцільність застосування комплексу попереднього збагачення з циклічно-потоковою технологією. Розроблено математичну модель впливу продуктивності комплексу попереднього збагачення на виробничу потужність кар'єра. Вперше встановлено закономірності зміни параметрів потоку рудної маси, яка потрапляє із гірського масиву складної геологічної будови, за якістю і шматкуватістю у взаємозв'язку з параметрами обладнання технологічного комплексу кар'єра, який включає збагачувальний процес. На підставі встановлених закономірностей обгрунтовано вплив продуктивності комплексу попереднього збагачення на виробничу потужність кар'єра, продуктивність збагачувальної фабрики і розкривних робіт, за яких досягається значне підвищення потужності гірничого підприємства й економічність видобутку залізних руд.


Індекс рубрикатора НБУВ: И22-4 + И41,323

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28347 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Бабій К. В. 
Геомеханічні основи технології передзбагачення руди в глибоких залізорудних кар'єрах : автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.15.09, 05.15.03 / К. В. Бабій; Інститут геотехнічної механіки імені М. С. Полякова, Національна академія наук України. - Дніпро, 2019. - 40 c. - укp.

Вперше експериментально встановлено вплив орієнтування осі вибухової порожнини відносно площини контактної зони складно структурного масиву на показники кондиційного дроблення гірської маси. Вперше встановлено закономірності збіднювання рудного потоку і втрат корисної копалини під впливом гірничо-геологічних умов розробки, технічних характеристик устаткування, технологічних параметрів видобутку, що дозволило розробити і обґрунтувати нові способи видобутку й переробки залізних руд. Вперше розроблено класифікацію контактних зон "руда – вміщуючі породи" за геологічними та технологічними ознаками. Вперше визначено аналітичні залежності продуктивності збагачувальної фабрики від встановленого взаємозв’язку виробничої потужності кар’єру, продуктивності розкривного комплексу і комплексу передзбагачення руди в кар’єрі. Розроблено методику оцінювання параметрів видобувних робіт, де підготовка гірської маси до подальшої її переробки виконується вибуховим руйнуванням міцних анізотропних гірських порід у видобувному блоку складної геологічної будови. Розроблено нові способи видобутку та переробки залізних руд і скельних порід розкриття на внутрішньо та зовнішньо кар’єрних перевантажувальних пунктах. Очікуваний річний економічний ефект від застосування технології передзбагачення для скельних порід розкриття в умовах Петрівського кар'єру ПАТ "Центральний ГЗК" склав 27 401,96 тис. грн. Термін окупності капітальних інвестицій 2,4 року, що в 2,8 рази нижче нормативного (6,7 року). Розроблено науково-технічні основи створення технології передзбагачення руди в глибоких залізорудних кар’єрах, технічні пропозиції, методики і рекомендації, способи видобутку й переробки руди.


Індекс рубрикатора НБУВ: И332.302

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА440399 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського