Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (9)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Багнюк Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Багнюк Н. В. 
Обгрунтування параметрів асиметричного льонобрального агрегату : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.05.11 / Н. В. Багнюк; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. - Т., 2005. - 18 c. - укp.

На підставі даних аналітичних досліджень теоретично розроблено модель подільника льонозбиралки з підпружиненим елементом. Визначено сили реакції опор і кути, за якими діють ці сили, а також параметри даного пристрою під час його роботи. Теоретично обгрунтовано параметри подільника та закономірності його опускання-піднімання, визначено параметри руху. Установлено залежність для визначення кута повороту нижніх прутків подільника та кутової швидкості їх опускання від часу роботи. Наведено аналітичні залежності для визначення раціональних конструктивних і технологічних параметрів асиметричного льонозбирального агрегату, а також для визначення зусиль, що діють на опори льонозбиралки та у з'єднаннях, і зусилля, що розвивається у штоку механізму піднімання під час роботи. Уперше теоретично визначено закономірності обертання асиметричного льонозбирального агрегату у разі переводу з транспортного положення до робочого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.84-12

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА338838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Багнюк Н. В. 
Середньошрифтове четвероєвангеліє: лінгвістичний і палеографічний аналіз : автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.01 / Н. В. Багнюк; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. - Л., 2011. - 16 c. - укp.

З'ясовано погляди вчених на проблеми походження безвихідних дофедорівських першодруків. Середньошрифтове Четвероєвангеліє вперше проаналізовано з погляду лінгвістики та палеографії. Проведений аналіз графіко-орфографічних особливостей тексту дозволяє датувати цю пам'ятку кінцем XV - початком XVI ст. Виявлено фонетичні та граматичні особливості української мови даного Євангелія. З'ясовано, що виконавці пам'ятки пов'язані походженням з межовою територією між наддністрянськими та волинськими говірками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-011 + Ч611.63(4УКР)431

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА382606 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Багнюк Н.  
Поліські живомовні елементи в середньошрифтовому Євангелії / Н. Багнюк // Волинь-Житомирщина. - 2010. - Вип. 22. - С. 6-10. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Досліджено фонетичні особливості канонічного тексту безвихідного середньошрифтового Євангелія. Попри порівняно велику кількість церковнослов'янських елементів, якими характеризується тогочасна книжна мова, у тексті пам'ятки мають місце своєрідні фонетичні явища, що виявляють зв'язок її автора з північноукраїнським наріччям.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-067

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70127 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Мельник В. М. 
Об'єктно-орієнтоване програмування в середовищі C++ Builder : навч. посіб. / В. М. Мельник, Н. В. Багнюк; Луц. держ. техн. ун-т. - Луцьк : Вежа-Друк, 2016. - 647 c. - Бібліогр.: с. 641 - укp.

Розкрито фундаментальні засади знань візуального програмування з наведеними програмними уривками. Увагу приділено типам та структурам даних, особливостям їх програмної організації та синтаксису подання, насамперед класового характеру, а також конфігурації складних алгоритмів, використанню пам'яті, відображенню конструкццій інших мов високого рівня тощо та розробці візуального інтерфейсу. Наведено значну кількість прикладів і типових зразків для розв'язання розробниками додатків прикладних задач.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.2 C++ Builder я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА803407 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Мельник В. М. 
Побудова та використання міждоменного механізму зв'язку для високопродуктивної обробки даних / В. М. Мельник, П. А. Пех, К. В. Мельник, Н. В. Багнюк, О. К. Жигарев // Вост.-Европ. журн. передовых технологий. - 2016. - № 1/9. - С. 10-15. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Синхронний механізм зв'язку традиційної віртуальної машини на асинхронному сигналі призводить до зростання часу затримки та зниження продуктивності. Застосовано механізм зв'язку, так званий ком-сокет, що використовує міжпроцесорне переривання для синхронізації й усунення деяких некорисних перевірок пакетів. Залучено спільне використання пам'яті для скорочення часу копіювання даних. У порівнянні з UNIX IPC, ком-сокет володіє меншим часом затримки та більшою продуктивністю.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Кузьмич О. І. 
Проблема керування стійкою поставою людини при наявності проблем ЦНС / О. І. Кузьмич, О. Г. Мекуш, П. А. Пех, Н. В. Багнюк // Вісн. Київ. нац. ун-ту. Сер. Фіз.-мат. науки. - 2017. - Вип. 4. - С. 99-106. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Розроблено оптимальний контролер динамічної моделі, що описує систему стійкого вертикального балансу людини у відповідь на малі збурення. Мета роботи - аналіз проблеми імітації роботи центральної нервової системи (ЦНС) в сенсі розуміння способів її функціонування, а також застосування цих знань для рішення актуальних питань біомеханіки та мехатроніки. Розглянуто проблеми адаптації методів аналізу систем керування для вибору стратегії управління стійкою поставою людини, яка проектується максимально наближеною до функціонування ЦНС людини. Запропонований закон керування мінімізовує нервові зусилля ЦНС, а також реалізовує стабілізацію центру мас та голови людини за наявності малих відхилень тіла від положення рівноваги. Для розв'язання даної проблеми розглянуто модель, запропоновану A. Kuo [1]. Використані актуальні значення операційних точок було одержано в [2] на базі програмної платформи відстеження руху Opti Track Flex 13, що моделює процес руху людини.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28079/фіз.-мат. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського