Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Баннікова К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Баннікова К. В. 
Основні хвороби кукурудзи та заходи щодо обмеження їх шкідливості в Лісостепу України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.11 / К. В. Баннікова; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2011. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П491.12(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА383429 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Баннікова К. 
Потенціал організаційної культури в управлінні людськими ресурсами міжнародних компаній : монографія / К. Баннікова, К. Михайльова; Нар. укр. акад. - Харків : Вид-во НУА, 2019. - 231 c. - Бібліогр.: с. 214-231 - укp.

Розкрито сутність, наведено основні характеристики організаційної культури (ОК). Розглянуто типи ОК у контексті сучасних соціальних змін. Описано ключові фактори і механізми формування та функціонування ОК. Висвітлено особливості управління людськими ресурсами в міжнародних компаніях. Досліджено вплив ОК міжнародних компаній на практики управління людськими ресурсами.


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.90-642.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА837976 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Баннікова К. Б. 
Організаційна культура як фактор управління людськими ресурсами міжнародних компаній : автореф. дис. ... канд. соцiол. наук : 22.00.04 / К. Б. Баннікова; Харків. нац. ун-т ім. В. Н. Каразіна. - Харків, 2018. - 23 c. - укp.

Здійснено соціологічний аналіз феномену організаційної культури міжнародних компаній: його сутності, структури, функцій, типів та методологічних підходів до аналізу. Приділено увагу питанням формування та функціонування організаційної культури. Особливий акцент зроблено на механізмах розвитку організаційної культури, серед яких запропоновано розглядати організаційну ідентифікацію та організаційну пам'ять. Продемонстровано, що система управління людськими ресурсами посідає одне з ключових місць в управлінні міжнародною компанією, а управлінські рішення в цій сфері в таких компаніях мають свою специфіку, в тому числі під впливом організаційної культури. Надано авторське визначення організаційної культури міжнародної компанії. Обгрунтовано використання специфічної сукупності континуумів для виміру організаційної культури міжнародних компаній. Здійснено емпіричний вимір факторів формування організаційної культури сучасних міжнародних організацій та їх сучасних особливостей. Наведено результати аналізу ключових технологій управління персоналом (формування персоналу, оцінка персоналу, мотивація персоналу, розвиток персоналу) в контексті рис організаційної культури.


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.90-642.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА432762 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Баннікова К. Б. 
Вплив вимушеної міграції на ринок праці в Україні (аналітико-прогностичний аспект) / К. Б. Баннікова // Бізнес Інформ. - 2023. - № 5. - С. 127-133. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено особливості міграційних процесів, які відбулися у зв'язку з повномасштабним вторгненням на територію України. Зокрема, було встановлено, що значна кількість мігрантів, які осіли в країнах Європи, вже сьогодні працюють і сплачують податки саме в цих країнах. Водночас дослідження показало, що вимушена міграція спричинила зменшення в Україні окремих професійних груп, які складають переважно жінки. Крім того, встановлено, що ринок праці в Україні виявив гнучкість та адаптивність до викликів війни. Безумовно, економічна криза завдала значного удару по ринку праці, проте, незважаючи на очікування сусіда-агресора, не знищила його. Окрему оцінку надано внутрішній вимушеній міграції населення та визначено регіони України, які зазнали найбільшого навантаження у зв'язку з нею. Розглянуто проблеми на ринку праці, які були спровоковані масовим неконтрольованим переміщенням громадян. Оцінено рівень безробіття за результатами 2022 р., який, за офіційними даними, став меншим, ніж на момент початку війни. Зазначимо, що таку інформацію слід сприймати критично, адже не всі особи працездатного віку стають на облік як безробітні. Водночас завдяки аналітико-прогностичному аспекту дослідження було встановлено, що майбутнє України - за новітніми освітніми програмами, інноваціями та інвестиціями, що в результаті дасть змогу поліпшити мікроклімат і на ринку праці. Проте реалізації цих амбітних планів мають передувати дієві державні рішення та вироблення реальних механізмів змін, а також, безумовно, зменшення тиску на бізнес, зокрема шляхом викорінення корупції в органах державної влади. Системний аналіз, проведений у ході дослідження, привів до однозначного висновку: економічну відбудову та, відповідно, стабілізацію на ринку праці треба починати вже сьогодні в тих регіонах, які не знаходяться в зоні бойових дій. Це дасть змогу виявити і дослідити слабкі місця та випробувати систему на гнучкість до зовнішніх чинників. Після закінчення війни ці регіони стануть надійним економічним тилом для тих територій, які потребуватимуть відбудови та налагодження ринку праці.



Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського