Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Банько С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Банько С. Н. 
Оптимальное по быстродействию восстановление напряжения синхронных генераторов в автономных энергосистемах / С. Н. Банько, И. М. Севастюк // Техн. електродинаміка. - 2002. - № 3. - С. 42-46. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Розглянуто математичний підхід для досягнення оптимального щодо швидкодії регулювання збудження автономного синхронного генератора. Зменшення амплітуди провалів та всплесків напруги, які є наслідком раптового підключення та відключення навантаження та скорочення їх тривалості дозволило одержати максимально можливі показники якості електроенергії, що генеруються. З використанням принципу максимума Л. Понтрягіна розроблено автоматичний регулятор збудження.


Індекс рубрикатора НБУВ: З261.621-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Банько С. Н. 
Повышение эффективности работы автономных электрических систем / С. Н. Банько, И. М. Севастюк // Техн. електродинаміка. - 2004. - № 3. - С. 15-16. - Библиогр.: 2 назв. - рус.

Розглянуто проблеми відновлення напруги в автономних енергосистемах і зменшення втрат електроенергії у перехідних режимах, які найбільш ефективно можна вирішити у класі систем регулювання, оптимальних за швидкодією.


Індекс рубрикатора НБУВ: З273-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Банько С. Н. 
Оптимальное восстановление напряжения в автономной электроэнергетической системе / С. Н. Банько // Пр. Ін-ту електродинаміки НАН України. - 2005. - № 2 [ч. 1]. - С. 49-50. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: З27-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69973 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Кобельський С. В. 
Визначення коефіцієнтів інтенсивності напружень у вузлі з'єднання колектора з корпусом парогенератора ПГВ-1000М із дефектом у вигляді каверни з тріщиною / С. В. Кобельський, С. М. Банько, В. В. Харченко // Проблемы прочности. - 2015. - № 2. - С. 95-100. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Досліджено коефіцієнти інтенсивності напружень у вузлі з'єднання колектора з корпусом парогенератора з дефектом у вигляді каверни з тріщиною. Проаналізовано вплив історії термосилового навантаження на коефіцієнт інтенсивності напружень у вершині тріщини. Проведено порівняльний аналіз коефіцієнтів інтенсивності напружень для тріщини та каверни з тріщиною.


Індекс рубрикатора НБУВ: З361-043.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61773 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Банько С. М. 
Чисельне моделювання напруженого стану полого циліндра з дефектом у вигляді каверни з тріщиною / С. М. Банько, С. В. Кобельський, В. В. Харченко // Опір матеріалів і теорія споруд. - 2014. - Вип. 92. - С. 157-169. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Представлено результати розрахунків напруженого стану полого циліндра з дефектом у вигляді тріщини, яка знаходиться в вершині каверни. Проаналізовано вплив геометричних параметрів каверни і тріщини на результати обчислень коефіцієнтів інтенсивності напружень та розкриття у вершині тріщини. Результати розрахунків порівнювали з відомими числовими розв'язками про розтяг полого циліндра з тріщиною.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.104-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29208 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Харченко В. В. 
Чисельний розв'язок задачі про опір руйнуванню полого циліндра з дефектом у вигляді каверни з тріщиною в пружно-пластичній постановці / В. В. Харченко, С. М. Банько, С. В. Кобельский, В. І. Кравченко // Опір матеріалів і теорія споруд. - 2014. - Вип. 93. - С. 134-145. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Представлено результати розрахунків в пружно-пластичній постановці опору руйнуванню полого циліндра з дефектом у вигляді тріщини, яка знаходиться в вершині каверни. Одержані дані порівняно з результатами розв'язку в пружній постановці задачі про розтяг полого циліндра з дефектом у вигляді тріщини, яка знаходиться в вершині каверни, а також з результатами розв'язку для циліндра з тріщиною.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.204-01-6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29208 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Забезпечення працездатності елементів і конструкцій АЕС у період проєктної та довгострокової експлуатації (аналітичні дослідження і досвід експлуатації) : монографія / О. Шугайло, С. Банько, Д. Брік, О. Зелений, А. Колупаєв, В. Крицький, Я. Круглій, Л. Ляшенко, Р. Москалишин, А. Панченко, Д. Рижов, О. Сахно, Я. Черняк, О. Шугайло; ред.: О. Шугайло; Державне підприємство "Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки". - Київ : ДНТЦ ЯРБ, 2023. - 295 c. - Бібліогр.: с. 275-295 - укp.

Наведено результати багаторічних досліджень Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки (далі - ДНТЦ ЯРБ) з безпеки атомних електростанцій (далі – АЕС), переважно прикладних, які знайшли своє застосування завдяки синергії наукової діяльності й експлуатаційної практики, зокрема під час переходу до довгострокової експлуатації енергоблоків АЕС України. Зазначено, що над цим працює багато досвідчених фахівців та науковців з різних технічних напрямів: нейтронно-фізичних, теплогідравлічних, аналізу міцності тощо. Обґрунтовано міцність, довговічність і працездатність елементів і конструкцій, важливих для безпеки АЕС. Наведено окремі результати розрахунків міцності (наприклад: корпусу реактора, парогенератора, компенсатоар тиску тощо), із застосуванням сучасних розрахункових методів аналізу напружено-деформованого стану та сучасних програмних засобів, зокрема ANSYS, ЛИРА-САПР. Зроблено висновки, що довгострокова експлуатація енергоблоків АЕС є можливою завдяки втіленню заходів з управління старінням, застосуванню уточнених розрахункових методів і сучасних підходів до оцінки технічного стану.


Індекс рубрикатора НБУВ: З46-082 + З47-5-082

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА861478 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського