Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Баранов Р$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Баранов Р. А. 
Основні тенденції міжнародного бізнесу / Р. А. Баранов // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2006. - № 567. - С. 198-202. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто питання щодо основних тенденцій міжнародного бізнесу. Виділено три основні тенденції міжнародного бізнес-середовища, які найбільше впливають на підприємства всіх рівнів розвитку та видів діяльності. Запропоновано вважати, що такими тенденціями є глобалізація, розвиток та застосування інформаційних та високих технологій та прийняття нової парадигми менеджменту. Стисло проаналізовано та описано кожну з трьох тенденцій у світовому масштабі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У580-131

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Баранов Р. О. 
Світова емпірика впровадження політики протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом / Р. О. Баранов // Вісн. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - 2015. - № 3. - С. 33-40. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Досліджено досвід провідних країн світу і специфіку інституційного забезпечення у сфері протидії та запобігання легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом. З'ясовано основоположні принципи формування і міжнародно-правові стандарти у сфері протидії учасникам організованих злочинних формувань, що легалізували доходи, одержані кримінальним шляхом. Виділено низку пріоритетних напрямів діяльності з протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом. Узагальнено досвід міжнародних організацій, які розробляють принципи і стандарти для результативного здійснення політики боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом. Визначено особливості моделей національних систем фінансового моніторингу в різних країнах. Узагальнено можливості використання провідного досвіду у сфері протидії та запобігання легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, національною системою фінансового моніторингу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4/8)711.176-9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15105 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гриценко Л. А. 
Аналітичний підхід щодо створення інформаційної моделі оперативної обстановки в АСУ розвідкою в умовах невизначеності / Л. А. Гриценко, Д. О. Кузнецов, І. С. Оксенчук, Р. А. Баранов, О. В. Костенко // Наука і техніка Повітр. сил Збройн. сил України. - 2020. - № 2. - С. 99-107. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Оперативна обстановка вимагає її постійного вивчення, узагальнення, аналізу, прогнозування та відображення особам, що приймаєть рішення. Однак в цілому процес оцінювання оперативної обстановки і прийняття рішення в умовах невизначеності досі залишається найбільш складним завданням. Проведено порівняльний аналіз підходів до рішення завдань прийняття рішення в умовах невизначеності у автоматизованій системі управління розвідкою, здійснено вибір підходу до створення інформаційної моделі оперативної обстановки, що відображається на автоматизованому робочому місці особи, яка приймає рішення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц822

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Латишева О. В. 
Можливості застосування бізнес-моделей для управління діяльністю автотранспортного підприємства / О. В. Латишева, Р. Р. Баранов, В. В. Звєрєв, О. О. Проніна // Екон. вісн. Донбасу. - 2020. - № 2. - С. 173-180. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Мета статті - визначення можливостей удосконалення управління бізнес-процесами автотранспортного підприємства на підставі їх опису, регламентації та корегування завдяки використанню сучасного інструментарію моделювання бізнес-процесів в нотаціях "Integration Definition for Function Modeling - IDEF0" та "Architecture of Integrated Information Systems - ARIS". Актуальність досліджених у статті питань зумовлена необхідністю визначення існуючих проблем на підприємстві, таких як: дублювання завдань та повноважень, наявність зайвих операцій в діяльності підприємства. Запропоновано здійснити опис та регламентацію існуючих процесів завдяки побудови функціональної моделі (AS - IS) в нотації IDEF0 (Integration Definition for Function Modeling) методології SADTдіаграм. Представлено результат моделювання бізнес-процесів в методології функціонального моделювання, який дозволяє провести аналіз існуючого стану діяльності автотранспортного підприємства і провести процедуру оптимізації бізнес-процесів. Для вдосконалення бізнес-процесів запропоновано регламентувати бізнес-процеси підприємства за допомогою діаграм моделювання процесів, які можна застосовувати без особливих фінансових і трудових витрат і які дають найбільш зрозумілі для сприйняття, точні і якісні результати. Наведено приклад складання карт операцій підприємства та надано рекомендації щодо підвищення їх ефективності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Баранов Р. О. 
Формування та реалізація державної політики запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Р. О. Баранов; Національна академія державного управління при Президентові України. - Київ, 2018. - 20 c. - укp.

Із позицій системного підходу обґрунтовано теоретичні засади формування та реалізації державної політики запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, визначено шляхи підвищення її ефективності. Проаналізовано основні моделі та сучасні схеми легалізації (відмивання) злочинних коштів в Україні та світі. Встановлено особливості правового механізму державної політики запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом. Визначено структурні та функціональні аспекти організаційного механізму запобігання та протидії легалізації злочинних доходів. Розкрито можливості фінансового моніторингу як механізму реалізації державно-управлінських рішень у сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом. Визначено перспективи використання зарубіжного досвіду формування та реалізації державної політики запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, в Україні. Обґрунтовано шляхи підвищення ефективності державної політики у сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)03 + Х883.9(4УКР)711.174

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА437115 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського