Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Беженар А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія:    
1.

Беженар А. А. 
Електроопір шаруватого композиційного матеріалу фторопласт - вуглецеві нанотрубки / А. А. Беженар, В. С. Копань, Н. І. Півень // Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології. - 2008. - 6, вип. 1. - С. 25-31. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Виявлено, що електричний струм у фторопластовій матриці композиції провідник - діелектрик проходить у локальних місцях. Ці місця умовно названо треками. Показано, що залежність питомого електроопору від частоти струму для композиції має дещо інший характер, ніж для однорідного діелектрика. Доведено, що в явищі пропускання змінного електроструму композицію можна розглядати як сукупність мікроконденсаторів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.3-106.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72631 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Беженар А. А. 
Електропровідність флюоропластової матриці для композиційних матеріалів / А. А. Беженар, В. С. Копань, Н. В. Хуторянська // Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології. - 2009. - 7, вип. 2. - С. 391-394. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Виявлено, що у разі збільшення напруженості постійного електричного поля близько до пробивних напруженостей у флюоропласті виникають високочастотні струми, інтенсивність яких зростає зі збільшенням напруженості електричного поля. Показано, що питомий електроопір для флюоропластового мікропорошку на порядок є меншим за питомий електроопір суцільної флюоропластової плівки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.2-106

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72631 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Беженар А. А. 
Електропровідність фторопласту / А. А. Беженар, В. С. Копань // Фізика і хімія твердого тіла. - 2009. - 10, № 3. - С. 689-691. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л712.21 + В377.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Беженар А. А. 
Электросопротивление многослойных композиций Al - Cu и графит - фторопласт / А. А. Беженар, Дун Занмин, В. С. Копань, С. Л. Рево, Н. В. Хуторянская // Металлофизика и новейшие технологии. - 2013. - 35, № 5. - С. 595-602. - Библиогр.: 12 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: К391.91-18 + Л719.943

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14161 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Козаренко Т. М. 
Рентгенологічні прояви метастазів у легені при гестаційній трофобластичній хворобі / Т. М. Козаренко, Л. І. Воробйова, А. О. Беженар, Л. Ю. Левковська // Галиц. лікар. вісн.. - 2004. - 11, № 3. - С. 46-49. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

У відділенні онкології спостережено 298 хворих з гестаційною трофобластичною хворобою (ГТХ) віком від 13-ти до 55-ти років. У 153-ти пацієнток діагностовано хоріокарциному, у 145-ти - міхуровий занесок. Усім хворим виконано рентгенографію легень як після прибуття поступлення в клініку, так і для контролю в процесі лікування та наступного спостереження. Комп'ютерну томографію органів грудної порожнини виконано 14-ти пацієнтам. Метастази в легенях виявлено у 52-ох жінок. У 47-ми випадках у легені метастазувала хоріокарцинома (31 %), у 5-ти (7 %) - інвазивний міхуровий занесок. Найчастішим проявом ураження легень у разі ГТХ є округла (65 % випадків) і плямиста (27 %) форми метастазів; рідше спостерігається пухлиновидна (4 %) та дисемінована (4 %) форми. Слід підкреслити, що у 8-ми хворих (15 %) першим проявом ГТХ були зміни в легенях, виявлені у ході рентгенологічного дослідження. Таким чином, на рентгенологах лежить велика відповідальність у ході обстеження жінок дітородного віку, особливо у разі виявлення вогнищевих змін у легенях: варто пам'ятати про можливість метастазування ГТХ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.423-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Беженар А. А. 
Електрофізичні властивості шаруватих композицій фторопласт-вуглець : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.07 / А. А. Беженар; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2014. - 20 c. - укp.

Досліджено електричні та механічні властивості композиційних матеріалів. Запропоновано механізм проходження електроструму в фторопластових шарах композиції, згідно якого електрострум виникає в місцях, де порушений міжатомний зв'язок. Ці області названі треками. Визначено середнє значення діаметру трека та його питомого електроопору. Знайдено вперше, що в фторопластиковій плівці генерується термоелектрорушійна сила за рахунок вільних електронів в треках. Доведено, що шаруваті композиційні матеріали типу фторопласт-вуглець можна розглядати як сукупність мікроконденсаторів, послідовно з'єднаних в нормальному до шарів напряму. Цим забезпечується основна доля електропровідності композиції на змінному струмі. Показано, що під час дії електричного поля на зразок в нормальному до шарів напряму додатково зменшуються напруги повзучості за рахунок поляризації діелектричних шарів.


Індекс рубрикатора НБУВ: В377,022 + В371.236,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА406496 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Мадерич В. 
Моделювання літньої циркуляції та розподілу температури і солоності влітку в морі Беллінсгаузена та на шельфі Антарктичного півострова / В. Мадерич, К. Терлецька, І. Бровченко, А. Беженар // Укр. антаркт. журн.. - 2018. - № 1. - С. 48-57. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Мета дослідження - моделювання циркуляції та розподілу температури і солоності влітку в морі Беллінсгаузена та на шельфі Антарктичного півострова. Для моделювання застосовано числові методи з використанням моделі SCHISM з неструктурованою трикутною горизонтальною сіткою та вертикальною локальною сігма-системою координат (LSC2 ). Для опису турбулентності використовувалась k-kl модель турбулентності. На поверхні океану задавалися потоки тепла, імпульсу та солі, які розраховувались за даними реаналізу ERA-Interim. На відкритих границях вертикальний розподіл температури і солоності задавався згідно розрахунків реаналізу HYCOM. На західній відкритій границі було також задано відхилення рівня та вертикальний розподіл швидкості, розраховані за даними HYCOM. На відкритій східній границі розрахункової області задавалися умови випромінювання. Як початкові умови також використовувались результати реаналізу HYCOM. Результати моделювання полів течій, температури і солоності в період лютий - березень 2014 р. було порівняно з доступними даними спостережень на шельфі Антарктичного півострова, включно з даними Української антарктичної експедиції. Розраховані вертикальні розподіли температури і солоності на шельфі узгоджуються зі спостереженнями, зокрема, у положенні та величині мінімуму температури холодного проміжного шару в районі Аргентинських островів. Розрахунки показали, що головним компонентом циркуляції є Антарктична циркумполярна течія (АЦТ), яка переносить воду на схід. У АЦТ формуються декілька струменів, які втікають в протоку Дрейка, тоді як ланцюжок вихорів розділяє шельфову зону Антарктичного півострова та АЦТ. Влітку вздовж краю шельфу виникає спрямована на південь течія, викликана, в основному, великомасштабною циркуляцією океану та полем вітру. Зроблено висновок, що формування зон підйому та опускання вод на шельфі Антарктичного півострова суттєво залежать від змін атмосферної циркуляції над морем Беллінсгаузена.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д221.9(007)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24597 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського