Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (22)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Безверхий К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 22
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Безверхий К. В. 
Облік і контроль непрямих витрат: управлінський аспект : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / К. В. Безверхий; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". - К., 2011. - 20 c. - укp.

Удосконалено класифікацію та склад непрямих витрат промислових підприємств відповідно до потреб управління. Виокремлено організаційно-технологічні особливості діяльності підприємств приладобудування та їх вплив на побудову обліку та контролю непрямих витрат даних підприємств. Удосконалено систему документального оформлення господарських операцій з обліку та контролю непрямих витрат промислових підприємств, що сприятиме посиленню обліково-контрольної інформації для потреб управління. Внесено пропозиції щодо вдосконалення побудови синтетичного й аналітичного обліку непрямих витрат. Визначено бюджетування непрямих витрат промислових підприємств як ефективний інструмент управління ними. Розроблено модель внутрішньогосподарського контролю непрямих промислових підприємств, що враховує елементи підсистеми внутрішньогосподарського контролю непрямих витрат як складової системи внутрішньогосподарського контролю промислового підприємства в цілому. Розроблено загальну методику та комплексний підхід до оцінювання ефективності внутрішньогосподарського контролю непрямих витрат промислових підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)230.1-148.611 + У052.9(4УКР)830.1-148.611

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА386240 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Безверхий К. В. 
Непрямі витрати в системі управління промислових підприємств: обліково-контрольний аспект : монографія / К. В. Безверхий. - К. : Центр уч. літ-ри, 2013. - 275 c. - Бібліогр.: с. 186-206 - укp.

Обгрунтовано пропозиції з вдосконалення методики й організації обліку та контролю непрямих витрат промислових підприємств. Розкрито економічну сутність категорії витрат і поняття непрямих витрат. Вдосконалено класифікацію та склад непрямих витрат промислових підприємств відповідно до потреб управління. Виокремлено організаційно-технологічні особливості діяльності підприємств приладобудування та проаналізовано ступінь їх впливу на побудову обліку та контролю непрямих витрат. Визначено механізм бюджетування непрямих витрат промислових підприємств як ефективний інструмент управління ними. Розроблено модель внутрішньогосподарського контролю непрямих промислових підприємств, що враховує елементи підсистеми внутрішньогосподарського контролю непрямих витрат як складової системи внутрішньогосподарського контролю промислового підприємства в цілому. Розроблено загальну методику та комплексний підхід до оцінки ефективності внутрішньогосподарського контролю непрямих витрат промислових підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)230.1-148.611 + У052.9(4УКР)830.1-148.611

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА768322 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Бутинець Ф. Ф. 
Бухгалтерський облік, контроль і аналіз: проблеми теорії та методології : монографія / Ф. Ф. Бутинець, К. В. Безверхий, Т. В. Бочуля, О. М. Брадул, Л. Я. Шевченко; ред.: Ф. Ф. Бутинець; Нац. акад. статистики, обліку та аудиту, Вінниц. фін.-екон. ун-т, Житомир. наук. бухгалтер. шк. - К., 2013. - 604 c. - укp.

Розглянуто проблеми теорії та методології бухгалтерського обліку, контролю та аналізу. Досліджено парадигми, закони та моделі бухгалтерського обліку. Проаналізовано вплив зовнішніх факторів на системи обліку, контролю й аналізу в цілому та на окремі їх об'єкти зокрема. Розкрито основні принципи комп'ютерно-комунікаційної форми обліку, місце та значення консолідованої фінансової звітності в системі бухгалтерського обліку й управлінні групою підприємств. Проаналізовано обліково-аналітичне забезпечення розвитку інноваційної моделі економічного зростання підприємства. Висвітлено основні засади організації та методики внутрішнього контролю операцій з виробничими запасами. Показано особливості проведення стратегічного аналізу на вітчизняних підприємствах.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20 + У052.9(4УКР)80 + У053.9(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА775601 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Коцупатрий М. М. 
Системи оподаткування діяльності фізичних осіб-підприємців в Україні / М. М. Коцупатрий, С. І. Ковач, К. В. Безверхий // Актуал. проблеми економіки. - 2012. - № 10. - С. 183-194. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.

Проаналізовано існуючі системи оподаткування суб'єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб-підприємців і визначено їх переваги й недоліки з точки зору обліку доходів і витрат, оподаткування доходів, організації податкової та спеціальної звітності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)226.13 + У9(4УКР)261.413

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Безверхий К. В. 
Звітність у теорії вітчизняних і зарубіжних інституціоналістів / К. В. Безверхий // Бізнес Інформ. - 2014. - № 2. - С. 299-307. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Висвітлено питання звітності в теорії вітчизняних і зарубіжних вчених-інституціоналістів. Дослідження формування звітності за умов інституційних перетворень здійснюється в нерозривному зв'язку з виробничими та інтеграційними процесами, що властиві даному періоду історичного розвитку суспільства. У результаті проведеного дослідження запропоновано функціональну схему розробки нормативно-правової бази звітності та схему регулювання бухгалтерського обліку і фінансової звітності за умов інституційного середовища України. За результатами проведеного дослідження наведено основні принципи, яким необхідно слідувати під час складання інтегрованого звіту під впливом інституційного середовища в Україні. Розроблено механізм взаємозв'язку наявних на підприємстві звітів і формування на їх основі інтегрованої звітності в інституційному середовищі. Закладено перший камінь у фундамент формування нової концепції звітності, пов'язаної з інтеграцією обліково-звітної інформації в інституційному середовищі.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)20-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Безверхий К. В. 
Інформаційний комплекс облікової системи та звітність в Україні : монографія / К. В. Безверхий, Т. В. Бочуля. - Київ : Центр учб. літератури, 2014. - 183 c. - Бібліогр.: с. 166-183 - укp.

Досліджено концептуальні основи інтеграційних процесів у формуванні облікової інформації. Розглянуто наукові позиції провідних учених, оцінено можливість зміни уявлення про "мову бізнесу" та поєднані напрацювання науковців, які вже стали реформаторами сучасної облікової науки. Удосконалено організаційно-методичні підходи щодо формування фінансової звітності в контексті законодавчих змін. Проаналізовано чинну методику складання фінансової звітності, на основі якої виділено невідповідність чинних форм фінансової звітності за НП(С)БО 1 до вимог міжнародних стандартів фінансової звітності як для великих, так і для малих та середніх підприємств. Приділено увагу питанням формування та відображення чистого прибутку (збитку) у фінансовій звітності вітчизняних підприємств. Розроблено алгоритм відображення розрахунку показника чистого прибутку (збитку) підприємства на підставі показників фінансової звітності. Охарактеризовано Методичні рекомендації щодо заповнення форм фінансової звітності вітчизняних підприємств, покликані роз'яснити деякі аспекти складання фінансової звітності таких підприємств в контексті законодавчих змін. Виділено основні особливості бухгалтерського обліку за міжнародними та національними стандартами як передумова трансформації та консолідації фінансової звітності щодо таких його об'єктів: біологічних активів, запасів, зобов'язань, інвестиційної нерухомості, нематеріальних активів, непоточних активів, оренди, основних засобів, фінансових інвестицій. Запропоновано адаптивний алгоритм трансформації фінансової звітності за НП(С)БО в формат МСФЗ для впровадження в практичну діяльність українських підприємств. Побудовано методику поетапної трансформації фінансової звітності вітчизняних підприємств, складеної за НП(С)БО в формат МСФЗ, що забезпечить всіх зацікавлених користувачів необхідною інформацією.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.3-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА781759 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Безверхий К. В. 
Класифікація обліково-звітної інформації підприємства / К. В. Безверхий // Актуал. проблеми економіки. - 2013. - № 9. - С. 206-212. - Бібліогр.: 33 назв. - укp.

Розглянуто теоретико-методологічні підходи до класифікації обліково-звітної інформації підприємства. На основі її різноманітних властивостей з метою задоволення потреб управління запропоновано класифікацію обліково-звітної інформації підприємства, виходячи з відповідних інформаційних потреб різних груп користувачів такої інформації. Розроблено класифікацію обліково-звітної інформації підприємства для цілей бухгалтерського обліку в межах стратегії управління.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-111.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Безверхий К. В. 
Оцінювання недоліків системи внутрішньогосподарського контролю підприємства / К. В. Безверхий // Актуал. проблеми економіки. - 2014. - № 9. - С. 425-431. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто механізм оцінювання недоліків системи внутрішньогосподарського контролю підприємства. Виділено критерії оцінювання недоліків системи внутрішньогосподарського контролю. Запропоновано схему ідентифікації та класифікації недоліків системи внутрішньогосподарського контролю підприємства, що буде затребувана як теорією, так і практикою здійснення такого контролю.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-218

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Безверхий К. 
Організація обліку процесу виробництва на промислових підприємствах / К. Безверхий // Вісн. Київ. нац. торг.-екон. ун-ту. - 2013. - № 3. - С. 97-113. - Бібліогр.: 34 назв. - укp.

Розглянуто порядок організації обліку процесу виробництва в контексті складання податкової та фінансової звітності промислових підприємств. Висвітлено особливості законодавчого та нормативно-правового регулювання його обліку та порядку складання звітності як за національними, так і за міжнародними стандартами бухгалтерського обліку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)230.1-149.3-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16143 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Безверхий К. 
Тестування системи внутрішньогосподарського контролю підприємства / К. Безверхий // Вісн. Київ. нац. торг.-екон. ун-ту. - 2014. - № 3. - С. 95-108. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Розглянуто механізм тестування системи внутрішньогосподарського контролю підприємства. Проаналізовано організаційно-методичні засади процесу внутрішньогосподарського контролю підприємства, що надає можливість визначити його ефективність. Запропоновано підходи до тестування системи внутрішньогосподарського контролю підприємства, які будуть затребувані як теорією, так і практикою проведення такого контролю.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)829.0 + У9(4УКР)290-218

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16143 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Безверхий К. В. 
Звітність про результати соціальної діяльності підприємства / К. В. Безверхий // Бізнес Інформ. - 2015. - № 8. - С. 165-174. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розроблено звітність про результати соціальної діяльності підприємства. Для досягнення поставленої мети охарактеризовано міжнародні моделі соціального звітування у світі; розроблено Звіт про результати соціальної діяльності підприємства. Методи аналізу, синтезу та історико-еволюційний метод використані для структурування предметної області дослідження на основі ідентифікації та формалізації питання звітності про результати соціальної діяльності підприємства. Внесені пропозиції будуть корисними для вчених, які займаються питанням соціального звітування, державних органів, які займаються регулюванням соціальної звітності та побудовою концепції її подальшого розвитку, а також усіх зацікавлених особах. Результат дослідження має теоретичну і практичну цінність у частині розробки форми Звіту про результати соціальної діяльності підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(0)229.0-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Звітність підприємств : навч. посіб. (для студентів ВНЗ за спец. "Облік і оподаткування") / В. П. Пантелеєв, К. В. Безверхий, Г. М. Курило, О. А. Юрченко; Держ. служба статистики України, Нац. акад. статистики, обліку та аудиту. - Київ : Інформ.-аналіт. агентство, 2017. - 431 c. - укp.

Розглянуто загальні вимоги до фінансової звітності підприємств. Охарактеризовано звіт про фінансовий стан, фінансові результути (сукупний дохід), рух грошових коштів, власний капітал. Подано інформацію про виправлення помилок і зміни у фінансових звітах. Приділено увагу консолідованій та зведеній фінансовій звітності. Описано види податкової звітності. Висвітлено порядок заповнення податкової декларації з податку на прибуток підприємства. Розкрито поняття та сутність статистичної звітності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.3-15 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА810722 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Безверхий К. 
Принцип взаємодії із зацікавленими сторонами в інтегрованій звітності підприємств / К. Безверхий // Вісн. Київ. нац. торг.-екон. ун-ту. - 2018. - № 4. - С. 97-107. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.

Розглянуто принцип взаємодії із зацікавленими сторонами в інтегрованій звітності українських підприємств та способи його реалізації. Дослідження принципу взаємодії із зацікавленими сторонами в інтегрованій звітності українських підприємств в умовах інституційних перетворень здійснено в нерозривному зв'язку з виробничими та інтеграційними процесами. Надано рекомендації українським підприємствам щодо реалізації принципу взаємодії із зацікавленими сторонами під час підготовки до складання інтегрованої звітності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16143 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Шигун М. М. 
Розвиток структури інтегрованої звітності підприємства / М. М. Шигун, К. В. Безверхий, С. І. Ковач // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2019. - Вип. 2. - С. 258-268. - Бібліогр.: 32 назв. - укp.

Реалізація фундаментальних засад і принципів формування інтегрованої звітності (ІЗ), що закладені Міжнародними основами інтегрованої звітності, потребує розроблення її належної структури. Необхідність у загальноприйнятій структурі ІЗ обумовлюється браком як у нормативних актах, так і в науково-практичних коментарях відповідної інформації. Це актуалізує питання впорядкування інформації суб'єкта господарювання, що розкривається в , та розроблення відповідної структури ІЗ для її розкриття. Мета дослідження - вдосконалення структури ІЗ шляхом розкриття складу елементів такої структури. Для досягнення поставленої мети застосовано такі наукові методи як аналіз, синтез, індукція, дедукція, абстрагування, ідеалізація, узагальнення і моделювання. Запропонований перелік елементів структури ІЗ не може вважатися всеохоплюваним, оскільки специфіка діяльності кожного підприємства вимагає або додаткового розкриття потрібної інформації в таких елементах структури ІЗ або виключення окремих елементів з її структури, якщо вони не є характерними для конкретного виду діяльності. У порівняльній структурі елементів ІЗ за Міжнародними основами ІЗ і підходами авторів систематизовано найбільш суттєві їхні елементи, які розширюють інформаційні можливості такої звітності, а їхнє безпідставне ігнорування знижує повноту розкриття інформації в ІЗ. За результатами проведеного дослідження надано пропозиції щодо вдосконалення структури ІЗ шляхом розкриття інформації за кожним елементом ІЗ, що забезпечить достатній рівень деталізації інформації для цілей ухвалення економічних рішень відповідними групами зацікавлених користувачів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Пантелеєв В. П. 
Консолідація фінансової звітності : навч. посіб. / В. П. Пантелеєв, К. В. Безверхий; Нац. акад. статистики, обліку та аудиту. - Київ : Інформ.-аналіт. агентство, 2016. - 431 c. - Бібліогр.: с. 343-354 - укp.

Висвітлено теоретичні, економічні та правові основи консолідації фінансової звітності групи підприємств. Викладено методичні засади підготовки, визнання та заповнення статей усіх форм консолідованої фінансової звітності. Розкрито призначення, інформаційні джерела та порядок наповнення кожної форми звітності, особливості використання статей форми для аналізу й управління економікою. Висвітлено методику формування приміток до консолідованої фінансової звітності, правила виправлення помилок, специфіку консолідації фінансової звітності холдингів і звітів в іноземних валютах.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.3-15 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА805010 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Гармонізація бухгалтерського обліку та оподаткування на підприємствах України в контексті нормативів ЄС : монографія / О. І. Малишкін, К. В. Безверхий, І. С. Ковова, С. М. Семенова, С. М. Шуляренко, В. П. Карєв; ред.: О. І. Малишкін; Держ. ун-т інфраструктури та технологій. - Київ : АртЕк : ДУІТ, 2018. - 417 c. - Бібліогр. в кінці глав - укp.

Розглянуто сучасні аспекти гармонізації українського законодавства та практики бухгалтерського обліку, звітності, оподаткування, окремі аспекти аудиту у відповідності до Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом від 2014 р. Проаналізовано зміст профільних директив ЄС, подано методику трансформації вітчизняних форм фінансової звітності до нормативів ЄС. Приділено увагу досвіду європейських країн в організації обліково-звітного процесу. Розглянуто особливості побудови нефінансової звітності, консолідованої фінансової звітності, методику обліку та звітності суб’єктів малого бізнесу, аспекти облікового забезпечення прямого і непрямого оподаткування в країнах ЄС, перспективи адаптації до умов України. Досліджено проблеми розвитку вітчизняних систем фінансового обліку, звітності, оподаткування за умов європейської інтеграції. Наведено вимоги нормативних документів Євросоюзу і їх вплив на обліково-звітний процес підприємств і податкове регулювання в Україні. Проаналізовано обліково-звітні норми та практики Євросоюзу з фінансової звітності і можливості їх використання в Україні. Визначено досвід і перспективи для України розвитку інформаційного забезпечення з оподаткування в країнах Європи.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.3-15 + У052.9(4УКР)226.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА824506 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Безверхий К. В. 
Облік в бюджетних установах : навч. посіб. / К. В. Безверхий. - Київ : Центр учб. літ., 2020. - 311 c. - укp.

Висвітлено основи побудови бухгалтерського обліку на підприємствах державного сектору економіки. Розкрито питання обліку основних засобів, нематеріальних активів, запасів, фінансово-розрахункових операцій, зобов'язань, розрахунків із заробітної плати та страхування, результатів виконання кошторису бюджетних установ. Увагу приділено особливостям інвентаризації в бюджетних установах.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)247.1 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА840730 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Шигун М. М. 
Розвиток структури інтегрованої звітності підприємства / М. М. Шигун, К. В. Безверхий, С. І. Ковач // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2019. - Вип. 2. - С. 258-268. - Бібліогр.: 32 назв. - укp.

Реалізація фундаментальних засад і принципів формування інтегрованої звітності (ІЗ), що закладені Міжнародними основами інтегрованої звітності, потребує розроблення її належної структури. Необхідність у загальноприйнятій структурі ІЗ обумовлюється браком як у нормативних актах, так і в науково-практичних коментарях відповідної інформації. Це актуалізує питання впорядкування інформації суб'єкта господарювання, що розкривається в , та розроблення відповідної структури ІЗ для її розкриття. Мета дослідження - вдосконалення структури ІЗ шляхом розкриття складу елементів такої структури. Для досягнення поставленої мети застосовано такі наукові методи як аналіз, синтез, індукція, дедукція, абстрагування, ідеалізація, узагальнення і моделювання. Запропонований перелік елементів структури ІЗ не може вважатися всеохоплюваним, оскільки специфіка діяльності кожного підприємства вимагає або додаткового розкриття потрібної інформації в таких елементах структури ІЗ або виключення окремих елементів з її структури, якщо вони не є характерними для конкретного виду діяльності. У порівняльній структурі елементів ІЗ за Міжнародними основами ІЗ і підходами авторів систематизовано найбільш суттєві їхні елементи, які розширюють інформаційні можливості такої звітності, а їхнє безпідставне ігнорування знижує повноту розкриття інформації в ІЗ. За результатами проведеного дослідження надано пропозиції щодо вдосконалення структури ІЗ шляхом розкриття інформації за кожним елементом ІЗ, що забезпечить достатній рівень деталізації інформації для цілей ухвалення економічних рішень відповідними групами зацікавлених користувачів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-149.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Теловата М. Т. 
Розвиток функцій інтегрованої звітності підприємства / М. Т. Теловата, К. В. Безверхий // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2020. - Вип. 1. - С. 198-205. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Необхідність розуміння функцій інтегрованої звітності викликано тим, що в Міжнародних основах інтегрованої звітності такі функції відсутні. Це актуалізує питання визначення функцій інтегрованій звітності, що забезпечить подальший розвиток концептуальної основи інтегрованої звітності та виведе її на якісно новий рівень. На основі вивчення сучасних публікацій вітчизняних і зарубіжних дослідників було сформовано й обгрунтовано перелік функцій інтегрованої звітності [інформаційна, аналітична (оціночна), контрольна; прогнозування, комунікативна, економіка-правова]. Об'єктом цього дослідження є функції інтегрованої звітності підприємства. Метa дослідження - є визначення функцій інтегрованої звітності підприємства для розширення концептуальних основ такої звітності, що уможливить формування ефективної системи інтегрованої звітності підприємства. Теоретико-методологічною основою дослідження є діалектичний метод наукового пізнання i системний підхід до розкриття функцій інтегрованої звітності. Метод аналізу використовується для порівняння загальних функцій звітності з функціями інтегрованої звітності. Метод аналогії грунтується на припущенні, що функції інтегрованої звітності базуються на функціях звітності підприємства. Бібліографічний і бібліометричний аналіз застосовується для дослідження тенденцій щодо виділення функцій звітності у працях авторів. Метод пізнання об'єкта дослідження грунтується на системному та синергетичному підходах, відповідно до яких функції інтегрованої звітності розглянуто в нерозривному зв'язку із забезпеченням процесу ухвалення управлінських рішень. Метод логічного узагальнення використовується для формулювання висновків. Графічний метод - для побудови рисунків. Наукова цінність дослідження полягає в подальшому розвитку та обгрунтуванні функцій інтегрованої звітності. Практична цінність нашого дослідження - у доповненні Міжнародних основ інтегрованої звітності інформацією про функції інтегрованої звітності, що наразі відсутні в цьому документі. Соціальна цінність дослідження проявляється в інформуванні та ознайомленні всіх потенційних укладачів і користувачів інтегрованої звітності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Облік і звітність в оподаткуванні : навч. посіб. [для студентів закл. вищ. освіти спец. 071 "Облік і оподаткування"] / М. Т. Теловата, В. П. Пантелеєв, К. В. Безверхий, О. О. Григоревська, С. І. Ковач, О. А. Юрченко. - Київ : НАСОА, 2019. - 508 c. - укp.

Розкрито систему оподаткування й основні засади обліку та звітності в оподаткуванні. Розглянуто особливості обліку розрахунків і звітності за податком на додану вартість; обліку розрахунків і звітності за податком на прибуток; обліку розрахунків і звітності за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням; обліку розрахунків і звітності за податком на доходи фізичних осіб; обліку розрахунків і звітності за іншими загальнодержавними, а також місцевими податками і зборами. Увагу приділено питанням адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів).


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)226.13 я73 + У052.9(4УКР)229.0-149 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА848360 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського