Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Безносюк В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Безносюк В.  
Туризм і його місце в соціально-економічному розвитку України / В. Безносюк // Регіон. економіка. - 2001. - № 1. - С. 232-235. - укp.

Висвітлено основні закономірності функціонування туризму в Україні. Проаналізовано тенденції розширення сфери послуг у розвинутих країнах та можливості використання їх досвіду в Україні. Наведено науково обгрунтовані рекомендації щодо інтенсифікації інвестиційних процесів у туристичній сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)49:ч518

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15383 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Безносюк В. Д. 
Організаційно-економічне та інформаційне забезпечення розвитку туристично-оздоровчого комплексу в регіонах України : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.10.01 / В. Д. Безносюк; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. - Л., 2001. - 19 c. - укp.

Викладено теоретико-методологічні положення та практичні рекомендації щодо вдосконалення організаційно-економічного та інформаційного забезпечення розвитку туристично-оздоровчого комплексу в регіонах України з метою підвищення ефективності використання туристично-рекреаційного потенціалу територій. Обгрунтовано необхідність розвитку туристично-оздоровчого комплексу як складової сфери послуг та подолання в теорії та практиці його трактування як непродуктивної праці. Узагальнено роль та місце туристично-оздоровчого комплексу в народному господарстві. Проведено класифікацію факторів, що його визначають, і з'ясовано їх специфіку, зокрема, потужний історико-культурний та археолого-архітектурний потенціали; водні та гірські ресурси, флору та фауну, бальнеологічні ресурси. Висвітлено можливість пріоритетного розвитку місць для міжнародного туризму. Розроблено пропозиції щодо удосконалення системи управління галуззю на регіональному рівні шляхом об'єднання діяльності курортів і оздоровчих закладів з туризмом, подальшим підпорядкуванням їх одному відомству в уряді України. Запропоновано шляхи впровадження методології маркетингових досліджень як основи планування функціонування та розвитку туристично-оздоровчого комплексу в цілому і туристичних підприємств зокрема, передусім, з метою створення туристичних продуктів і відповідного організаційного забезпечення для просування їх на вітчизняний та міжнародний ринки. Наведено пропозиції щодо удосконалення податкової системи, використання бюджетних коштів і перенесеня значного навантаження на приватний капітал для фінансування туристичної та суміжних галузей народного господарства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)49:Ч518

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА313359 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського