Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (11)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Бокоч В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Бокоч В. В. 
Біотична продуктивність лісів Карпатського національного природного парку та її динаміка : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.03.02 / В. В. Бокоч; КМ України, Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - К., 2012. - 20 c. - укp.

Проведено аналіз основних таксаційних показників насаджень головних лісотвірних порід Карпатського національного природного парку. Розраховано коефіцієнти відношень компонентів фітомаси деревостанів головних лісотвірних порід до їх запасу в корі. Досліджено систему математичних моделей для оцінки компонентів фітомаси деревостанів парку і депонованого в них вуглецю. Здійснено повидільну оцінку біопродуктивності лісів парку, на основі якої створено поквартальну карту середньої щільності фітомаси. Визначено динаміку загальної фітомаси та депонованого в ній вуглецю у межах функціональних зон парку за допомогою розроблених моделей.


Індекс рубрикатора НБУВ: П362

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА393718 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ібатуллін Ш. І. 
Перспективні напрями вдосконалення управління лісовими ресурсами в рамках просторового соціально-економічного розвитку України / Ш. І. Ібатуллін, О. В. Сакаль, В. В. Бокоч // Бізнес Інформ. - 2013. - № 8. - С. 174-179. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Наведено результати дослідження теоретико-методологічних засад управління суспільними відносинами щодо лісових ресурсів з метою виявлення перспектив розвитку та потенційних небезпек у економічній, екологічній та соціальній сферах з метою формування стратегічної моделі управління лісовими ресурсами із застосуванням методу SWOT-аналізу. Для реалізації системного підходу до формування моделі управління лісовими ресурсами та оптимізації процесу прийняття управлінських рішень з питань підвищення ефективності використання й відтворення природних ресурсів запропоновано структурно-логічну схему вдосконалення управління лісовими ресурсами. Обгрунтовано, що формування комплексної стратегії управління лісовими ресурсами має відбуватись відповідно до принципів і критеріїв, які створюють передумови збалансованого використання лісоресурсного потенціалу, відтворення та охорони лісових ресурсів для досягнення паритету екологічних, економічних і соціальних аспектів сталого розвитку. У перспективі подальших досліджень є проведення постійного моніторингу стану виконання стратегій суспільного розвитку щодо природно-ресурсного потенціалу та їх коригування для більш ефективного управління лісовими ресурсами на всіх організаційних рівнях управління.


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)1 + У9(4УКР)341.0-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Бокоч В. М. 
Електоральний маркетинг в політичному процесі: теорія та міжнародна практика : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / В. М. Бокоч; ДЗ "Південноукр. нац. пед. ун-т ім. К.Д. Ушинського". - Одеса, 2014. - 17 c. - укp.

Визначено та розкрито теоретичні та практичні засади електорального маркетингу як виду політичного маркетингу. Запропоновано авторське розуміння поняття електорального політичного маркетингу на основі аналізу теоретико-методологічних підходів політичної праксеології, виокремлено та проаналізовано його сутність і здійснено систематизацію основних елементів. Обгрунтовано, що технології електорального маркетингу є складовою частиною політичного маркетингу та мають своїм предметом передвиборчу боротьбу. Разом з тим технології електорального маркетингу є підвидом виборчих технологій в частині застосування маркетингових технологій в передвиборчій боротьбі. Визначено місце політичної реклами та PR в структурі електорального політичного маркетингу як політико-комунікаційного зв'язку (обміну політичними продуктами й електоральною підтримкою) між суб'єктами й об'єктами електорального політичного маркетингу. Розкрито особливості електорального політичного маркетингу за умов сучасної Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф053 + Ф3(4УКР)13 + Ф3(4/8)13

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА410336 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Бокоч В. М. 
Електоральний маркетинг в політичному процесі: міжнародний досвід : монографія / В. М. Бокоч; Ужгород. нац. ун-т. - Ужгород : Ліра, 2015. - 198 c. - Бібліогр.: с. 174-198 - укp.

Проаналізовано поняття електорального політичного маркетингу, основні його функції та методи впровадження. Визначено проблеми формування й особливості функціонування політичного ринку. Досліджено поняття політичного PR і політичної реклами та їх місця в системі електорального політичного маркетингу. Розглянуто особливості електорального маркетингу в країнах світу, зокрема його креативне втілення в українському політичному досвіді.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф053 + Ф3(4УКР)13 + Ф3(4/8)13

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА800130 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Недеревні ресурси : навч. посіб. / уклад.: А. В. Мигаль, В. В. Бокоч; ДВНЗ "Ужгород. нац. ун-т". - Ужгород : Говерла, 2017. - 127 c. - Бібліогр.: с. 113-114 - укp.

Висвітлено види та значення недеревної продукції лісу. Приділено увагу лікарським, харчовим і технічним рослинам. Подано інформацію про дикорослі плодові рослини. Описано процес заготівлі та переробки технічної залені. Розглянуто кормові ресурси лісу.


Індекс рубрикатора НБУВ: П398.91 я73

Шифр НБУВ: ВА810736 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Бокоч В. 
До проблеми виконавської діяльності естрадного вокаліста: психологічний аспект / В. Бокоч, О. Тринько, О. Шпортько // Наук. зап. Терноп. нац. пед. ун-ту ім. В. Гнатюка. Сер. Мистецтвознавство. - 2018. - № 1. - С. 17-22. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Окреслено ряд проблем, пов'язаних із виконавською діяльністю вокаліста, завданнями якого є вміння правильно дихати, домогтися чіткого артикулювання, відтворювати ритмічну та інтонаційну сторону композиції. Виокремлено питання, пов'язані з передачею художнього образу в потрібній вокальній манері, сценічним оформленням та дотриманням технічних аспектів виконавського процесу. Запропоновано використання копінгу, який служить адаптивним механізмом, що підтримуватиме стан емоційної рівноваги, впевненість у власних силах та сприятиме нормалізації професійної музичної діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ364.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68937/Мист. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Бокоч В. М. 
Релігія в гібридній війні на сході України / В. М. Бокоч // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Політологія. Соціологія. Право. - 2017. - № 1/2. - С. 27-31. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

На основі аналізу становища різних конфесій досліджується релігійна ситуація на окупованих територіях Донбасу. Показано, що релігійна політика в самопроголошених республіках спрямована на утвердження православ'я Московського патріархату, утиски і переслідування інших релігій, які перебувають на проукраїнських позиціях, витіснення їх з контрольованих сепаратистами територій. Нормалізація релігійно-церковного життя в цьому регіоні пов'язується з припиненням військового конфлікту і деокупацією захоплених територій на сході України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Э372.09(4УКР55)-36-021.68

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126:П.С.Пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Бокоч В. М. 
Політична обумовленість релігійної ситуації в анексованому Криму / В. М. Бокоч // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Політологія. Соціологія. Право. - 2017. - № 3/4. - С. 8-12. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Проаналізована релігійна ситуація в анексованому Криму, що зумовлена дією політичних чинників. Зазначається, що впровадження російської релігійної політики на півострові супроводжується грубими порушеннями прав і свобод людини, зокрема права на свободу совісті і віросповідання, що виявляється в утисках і переслідуваннях релігійних організацій, священнослужителів, віруючих, особливо тих, які мають проукраїнську орієнтацію. Зроблено загальний висновок, що нормалізація релігійно-церковного життя в Криму можлива за умови його повернення Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Э372.09(4УКР-6КРИ)-36

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126:П.С.Пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Стан і перспективи природокористування в Україні : матеріали III-ї Всеукр. наук.-практ. інтернет-конф., 21 - 25 трав. 2018 р., Ужгород / ред.: І. В. Калинич, Л. А. Потіш, Г. Г. Гриник, В. П. Кічура, А. В. Мигаль, Ф. Ф. Гербут, С. С. Чепур, В. В. Бокоч, А. В. Кічура; ДВНЗ "Ужгород. нац. ун-т". - Ужгород : Говерла, 2018. - 102 c. - укp.

Висвітлено стан і перспективи природокористування в Україні з урахуванням засадничих вимог сталого розвитку й охопленням основних напрямів збереження, раціонального використання та відтворення лісових і земельних ресурсів. Увагу приділено проблемі створення просторових моделей об'єктів садово-паркового господарства на урбанізованих територіях. Подано пропозиції щодо оптимізації озеленення території дошкільних навчальних закладів м. Ужгород. Розкрито специфіку формування систем просторового планування в Україні та країнах Європи, розглянуто характерні особливості їх функціонування на сучасному етапі. Проведено аналітичний огляд особливостей застосування різних типів пасток для моніторингу карантинних шкідників лісу, встановлено залежність вибору типу пастки від видової належності та біології шкідника.


Індекс рубрикатора НБУВ: П34 я431 + Б2 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА830726 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського